"Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман пайдалану төлемақысының ставкалары туралы" облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 236 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2013 жылғы 15 наурыздағы № 99 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 сәуірде № 3556 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман Кодексінің 14-бабының 2) тармақшасына, «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» (Салық Кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 506-бабының 1-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2009 жылғы 12 маусымдағы № 344 бұйрығымен бекітілген, Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5719 тіркелген, Мемлекеттік орман қорында және ерекше қорғалатын табиғи аумақтарда орман пайдалану үшін төлем ставкаларын есептеуге арналған Ереженің 8-тармағына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман пайдалану төлемақысының ставкалары туралы» облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 236 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3326 тіркелген, 2010 жылғы 9 ақпандағы «Ақтөбе», «Актюбинский вестник» газеттерінің № 21 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 23 қосымшалары 12 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың                     Облыстық
сессия төрағасы                  мәслихаттың хатшысы
К. КЕНЖЕБАЕВ                      С. ҚАЛДЫҒҰЛОВА

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 21 декабря 2009 года № 236 "О ставках платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда"
Решение маслихата Актюбинской области от 15 марта 2013 года № 99. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 апреля 2013 года № 3556
В соответствии с подпунктом 2) статьи 14 Лесного Кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года, пунктом 1 статьи 506 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый Кодекс), пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и пунктом 8 Правил расчета ставок платы за лесные пользования в государственном лесном фонде и в особо охраняемых природных территориях, утвержденных приказом и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 июня 2009 года № 344, зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5719, Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата «О ставках платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда» от 21 декабря 2009 года № 236 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3326, опубликованное 9 февраля 2010 года в газетах «Ақтөбе» и «Актюбинский вестник» № 21) следующие изменения и дополнения:
Приложения 23 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 12.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                    Секретарь
областного маслихата              областного маслихата
К. КЕНЖЕБАЕВ                      С. КАЛДЫГУЛОВА
Приложение 1
к решению областного маслихата

2013 жылғы 15 наурыздағы № 99
облыстық мәслихаттың шешіміне
2 қосымша
2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 236
облыстық мәслихаттың шешіміне
3 қосымша
Аңшылық шаруашылығының мұқтаждықтары үшін, ғылыми-зерттеу, мәдени-сауықтыру, туристік, рекреациялық және спорттық мақсаттарда мемлекеттік орман қоры учаскелерін пайдалану үшін төлемақы ставкалары
№ р/с Пайдалану түрі, соның ішінде мерзімі бойынша Өлшем бірлігі Төлемақы ставкалары (АЕК, теңге)
Ұзақ мерзімді орман пайдалану (10 жылдан 49 жылға дейін)
1
Мемлекеттік орман қоры учаскелерін туристік, рекреациялық және спорттық мақсаттары үшін пайдалану
га

от 15 марта 2013 года № 99
Приложение 3
к решению областного маслихата
от 21 декабря 2009 года № 236
Ставки платы за пользование участками государственного лесного фонда для нужд охотничьего хозяйства, в научно-исследовательских, культурно-оздоровительных, туристских, рекреационных и спортивных целях
№ п/п Виды пользования, в том числе по срокам Ед. измерения Ставки платы, (тенге, МРП)
Долгосрочное лесопользование (от 10 до 49 лет)
1
Пользование участками государственного лесного фонда в туристских, рекреационных и спортивных целях
га

4650
2
Мемлекеттік орман қоры учаскелерін ғылыми-зерттеу, мәдени-сауықтыру мақсаттары үшін пайдалану
га
495
3
Мемлекеттік орман қоры учаскелерін аңшылық шаруашылығының мұқтаждықтары үшін пайдалану
га
991
Қысқа мерзімді орман пайдалану (1 жылға дейін)
4
Мемлекеттік орман қоры учаскелерін туристік, рекреациялық және спорттық мақсаттары үшін пайдалану
адам-күн
0,1 АЕК
5
Мемлекеттік орман қоры учаскелерін ғылыми-зерттеу, мәдени-сауықтыру мақсаттары үшін пайдалану
адам-күн
0,1 АЕК
Негіздеме: «Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы» ММ жасалып «Ақтөбе облыстық орман және аң шаруашылығы аумақтық инспекциясы» ММ келісілген мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман пайдалану төлемақы ставкаларының есебі.

4650
2
Пользование участками государственного лесного фонда в научно-исследовательских, культурно-оздоровительных целях
га
495
3
Пользование участками государственного лесного фонда для нужд охотничьего хозяйства
га
991
Краткосрочное лесопользование (до 1 года)
4
Пользование участками государственного лесного фонда в туристских, рекреационных и спортивных целях
человек-день
0,1 МРП
5
Пользование участками государственного лесного фонда в научно-исследовательских, культурно-оздоровительных целях
человек-день
0,1 МРП
Основание: расчет ставок платы за лесные пользование на участках государственного лесного фонда составлен ГУ «Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области» и согласован с ГУ «Актюбинская областная территориальная инспекция лесного и охотничьего хозяйства».