Ойыл ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек беру туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 08 қарашадағы № 119 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 қарашада № 3689 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 233 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 07.12.2018 № 233 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің қазақ тіліндегі тақырыбы жаңа редакцияда, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді – Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 26.03.2018 № 181 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағы 15) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18 бабының 5 тармағына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
Ескерту. Кіріспеге орыс тілінде өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 26.03.2018 № 181 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мемлекеттік ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға 4 (төрт) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде жылына бір рет әлеуметтік көмек берілсін.
2. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға берілетін әлеуметтік көмекті қаржыландыру аудандық бюджеттің шеңберінде жүзеге асырылады.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2013 жылдың 1 маусымынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:
Ж. Қамбаров
Аудандық мәслихат
хатшысы:
Б. Бисекенов

О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Уилского района
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 08 ноября 2013 года № 119. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 ноября 2013 года № 3689. Утратило силу решением Уилского районного маслихата Актюбинской области от 7 декабря 2018 года № 233
Сноска. Утратило силу решением Уилского районного маслихата Актюбинской области от 07.12.2018 № 233 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок - в редакции решения маслихата Уилского района Актюбинской области от 19.08.2016 № 51 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок решения на казахском языке изложен в новой редакции, текст на русском языке не меняется решением маслихата Уилского района Актюбинской области от 26.03.2018 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. В преамбулу на русском языке внесено изменение, текст на казахском языке не меняется решением маслихата Уилского района Актюбинской области от 26.03.2018 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого опубликования).
1. Предоставить социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах в размере 4 (четырех) месячных показателей один раз в год.
2. Финансирование социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, осуществляется в рамках районного бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 июня 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата:
Ж. Камбаров
Секретарь
районного маслихата:
Б. Бисекенов