Шалқар ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 3 мамырдағы № 99 "Шалқар ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 20 ақпандағы № 35 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 5 наурызда № 3547 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 шілдедегі № 136 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 22.07.2016 № 136 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5-5, 5-6 тармақшаларына сәйкес Шалқар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шалқар ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 3 мамырдағы № 99 "Шалқар ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарында квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-13-152 тіркелген, 2011 жылы 8 маусымдағы № 27 аудандық "Шалқар" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қылмыстық – атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы";
1-тармақ төмендегі редакцияда жазылсын:
"1. Қылмыстық – атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде жұмыс орындарына квота белгіленсін".
2. "Шалқар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" Мемлекеттік мекемесі (Е. Шотанов) қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды, белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындарына бағыттауды ұйымдастырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С. Көпеновке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Сыдықов

О внесении изменений в постановление акимата Шалкарского района от 3 мая 2011 года № 99 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организации по Шалкарскому району"
Постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 20 февраля 2013 года № 35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 марта 2013 года № 3547. Утратило силу постановлением акимата Шалкарского района Актюбинской области от 22 июля 2016 года № 136
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шалкарского района Актюбинской области от 22.07.2016 № 136.
В соответствии с пунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Шалкарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Шалкарского района от 3 мая 2011 года № 99 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организации по Шалкарскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-13-152, опубликовано в районной газете "Шалкар" 8 июня 2011 года № 27) следующие изменения:
Заголовок постановления изложить в новой редакции:
"Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекций, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций";
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере трех процентов от общей численности рабочих мест".
2. Государственному учреждению "Шалкарский районный отдел занятости и социальных программ" (Е. Шотанов), согласно установленной квоты организовать направление на работу лиц состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организации.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Купенова С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района Р. Сыдыков