Ескелді ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 08 қарашадағы N 26-149 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 13 желтоқсанда 2523 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 ақпандағы № 26-173 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ескелді аудандық мәслихатының 27.02.2018 № 26-173 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" 422-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызметін Ескелді ауданы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бекітілген базалық ставкалар шегінде бірыңғай тіркелген салық ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Ескелді аудандық мәслихатының 2010 жылғы 30 наурыздағы "Ескелді ауданы бойынша бірыңғай салық ставкаларын белгілеу туралы" N 37-225 (Ескелді аудандық Әділет басқармасында 2010 жылдың 28 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-9-105 нөмірімен тіркелген, 2010 жылы 22 мамырда Ескелді аудандық "Жетысу Шұғыласы" газетінің 22 нөмірінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, қаржы, бюджет және заңдылықты нығайту мәселелерін қамтитын" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Дүйсембінов
Мәслихат хатшысы Қ. Тастанбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Ескелді аудандық салық
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Асхад Әбенұлы Мулкибеков
Ескелді аудандық мәслихатының
2013 жылғы 08 қарашадағы

Об установлении единых ставок фиксированного налога по Ескельдинскому району
Решение маслихата Ескельдинского района Алматинской области от 08 ноября 2013 года N 26-149. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 декабря 2013 года N 2523. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 27 февраля 2018 года № 26-173
Сноска. Утратило силу решением Ескельдинского районного маслихата Алматинской области от 27.02.2018 № 26-173 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) от 10 декабря 2008 года, подпункта 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить в пределах утвержденных базовых ставок единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Ескельдинского района согласно приложения.
2. Признать утратившим силу решения Ескельдинского районного маслихата от 30 марта 2010 года "Об утверждении единых налоговых ставок по Ескельдинскому району" N 37-225 (зарегистрированного Управлением юстиции Ескельдинского района в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2-6-105 от 28 апреля 2010 года, опубликованного в газете Ескельдинского района "Жетісу Шұғыласы" за N 22 от 14 мая 2010 года).
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам соблюдения законности, экономики, финансам и бюджету".
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Дуйсембинов
Секретарь маслихата К. Тастанбаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Налогового
управление по Ескельдинскому
району" Муликбеков Асхад Абенович
Приложение к решению
Ескельдинского районного