Ауылдық елдi мекендерде тұратын және жұмыс істейтiн мемлекеттiк денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшiн біржолғы әлеуметтiк көмек беру туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық Мәслихатының 2013 жылғы 5 қыркүйектегі № 20-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 2 қазанда № 2020 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 мамырдағы № 43-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 06.05.2019 № 43-5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылдың 8 шілдедегі Заңының 18 бабының 5 тармағына сәйкес Жуалы аудандық Мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін бюджет қаражаты есебiнен төрт айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде біржолғы әлеуметтік көмек берілсін.
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін біржолғы әлеуметтік көмек Жамбыл облыстық мәслихатының шешімімен белгіленген мөлшерде беріледі.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 29.06.2018 №29-9 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына отын сатып алу бойынша біржолғы әлеуметтік көмек көрсету туралы" Жуалы аудандық Мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-16 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6-4-98 болып тіркелген, 2011 жылғы 25 қаңтардағы № 8 аудандық "Жаңа-өмір – Новая жизнь" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешiм Әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихат Жуалы аудандық
сессиясының төрағасы мәслихаттың хатшысы
Қ. Сыдығалиев Ж. Айтақов

О предоставлении единовременной социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах
Решение Жуалынского районного Маслихата Жамбылской области от 5 сентября 2013 года № 20-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 октября 2013 года № 2020. Утратило силу решением Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 6 мая 2019 года № 43-5
Сноска. Утратило силу решением Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 06.05.2019 № 43-5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Жуалынский районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить за счет бюджетных средств единовременную социальную помощь на приобретение топлива специалистам организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах в размере четырех месячных расчетных показателя.
Единовременная социальная помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения предоставляется в размере, в установленном решением Жамбылского областного маслихата.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 29.06.2018 № 29-9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу решение Жуалынского районного Маслихата от 24 декабря 2010 года № 35-16 "Об оказании единовременной социальной помощи для приобретения топлива специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта проживающим в сельских населенных пунктах и работающим в государственных организациях" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-4-98, опубликованное 25 января 2011 года в районной газете "Жаңа-өмір – Новая жизнь" № 8).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
К. Сыдыгалиев Ж. Айтаков