"Сарысу ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидаларын бекіту туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 маусымдағы № 5-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 қарашадағы № 23-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 желтоқсанда № 2066 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 маусымдағы № 30-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 10.06.2014 № 30-5 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Тұрғын үй қатынастары туралы» Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 97 бабына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «Сарысу ауданы бойынша табысы аз отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидаларын бекіту туралы» Сарысу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 маусымдағы № 5-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-9-140 болып тіркелген, 2012 жылғы 21 шілдедегі № 63 аудандық «Сарысу» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша «табысы аз отбасыларына (азаматтарға)» деген сөздер тиісінше «аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға)» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық аумағының дамуы, қаржы және бюджет, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, әкімшілік-аумақтық бөліністі айқындау, кәсіпкерлік және ауылшаруашылық мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы Көкебаев Бахыт Керімбайұлына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарының мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының
төрайымы
Л. Асанова
Аудандық мәслихатхатшысының міндетінуақытша атқарушы
Р. Мұханов

О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 21 июня 2012 года № 5-5 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Сарысускому району"
Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 22 ноября 2013 года № 23-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 декабря 2013 года № 2066. Утратило силу решением Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 10 июня 2014 года № 30-5
Сноска. Утратило силу решением Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 10.06.2014 № 30-5.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года «О жилищных отношениях» и Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 21 июня 2012 года № 5-5 «Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Сарысускому району» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-9-140, опубликовано в районной газете «Сарысу» от 21 июля 2012 года за № 63) следующие изменения:
внесены изменения в заголовок и текст на государственном языке, заголовок и текст на русском языке не изменяются.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по социально-экономическому развитию территорий, финансов и бюджета, охраны окружающей среды и использования природы, определения административно-территориальных единиц, предпринимательства и сельского хозяйства районного маслихата Кокебаева Бахыта Керимбаевича.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Временно исполняющий
районного маслихата                       обязанности секретаря
Л. Асанова                                 районного маслихата
Р. Муханов