V шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі ІІ сессиясының "Қарағанды қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" N 32 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған XXII сессиясының 2013 жылғы 7 тамыздағы N 197 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 тамызда N 2383 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 2024 жылғы 3 шілдедегі № 165 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қалалық мәслихатының 03.07.2024 № 165 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзін басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына,"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 97 бабының 2 тармағына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі ІІ сессиясының "Қарағанды қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" N 32 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-1-154 болып тіркелген, 2012 жылғы 24 мамырдағы N 064 (970) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), оған Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған ХV сессиясының 2013 жылғы 20 ақпандағы "V шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі ІІ сессиясының "Қарағанды қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" N 32 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 138 шешімімен өзгертулер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2230 болып тіркелген, 2013 жылғы 22 наурыздағы N 035 (1105) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған ХVІІ сессиясының 2013 жылғы 24 сәуірдегі "V шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі ІІ сессиясының "Қарағанды қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" N 32 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" N 153 шешімімен өзгертулер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2333 болып тіркелген, 2013 жылғы 27 мамырдағы N 064 (1135) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімімен бекітілген Қарағанды қаласының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесінде:
3 тармақтың екінші абзацындағы "8" саны "6" санына ауыстырылсын, "10" саны "8" санына ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение II сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 16 апреля 2012 года N 32 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению города Караганды"
Решение ХХII сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 7 августа 2013 года N 197. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 августа 2013 года N 2383. Утратило силу решением Карагандинского городского маслихата от 3 июля 2024 года № 165
Сноска. Утратило cилу решением Карагандинского городского маслихата от 03.07.2024 № 165 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ІІ сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 16 апреля 2012 года N 32 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению города Караганды" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-1-154, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 24 мая 2012 года N 064 (970)), в которое внесены изменения решением ХV сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 20 февраля 2013 года N 138 "О внесении изменений в решение II сессии Карагандинского городского маслихата V созыва от 16 апреля 2012 года N 32 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению города Караганды" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2230, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 22 марта 2013 года N 035 (1105)), решением XVII сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 24 апреля 2013 года N 153 "О внесении изменения в решение II сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 16 апреля 2012 года N 32 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2333, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 27 мая 2013 года N 064 (1135))следующие изменения:
в Правилах предоставления жилищной помощи населению города Караганды, утвержденных указанным решением:
во втором абзаце пункта 3 цифру "8" заменить на цифру "6", цифру "10" заменить на цифру "8".

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау еңбек, әлеуметтік саланы дамыту және халықты әлеуметтік қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (төрағасы Мұқтаров Жанділ Ахуанұлы).
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
V шақырылған Қарағанды қалалық
мәслихатының кезекті XХІІ
сессиясының төрайымы
Т. Баширова
Қарағанды қалалық
мәслихатының хатшысы
Қ. Оспанов
Келісілді:
"Қарағанды қаласының жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысының м.а.
А. Бағжанова
7 тамыз 2013 жыл

2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам труда, развития социальной сферы и социальной защиты населения (председатель Мухтаров Жандил Ахуанович).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной
ХХІІ сессии Карагандинского
городского маслихата V созыва
Т. Баширова
Секретарь Карагандинского
городского маслихата
К. Оспанов
Согласовано:
И.о. руководителя
государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ города Караганды"
А. Багжанова
7 августа 2013 года