Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттары мен әлеуметтік көмек алуға қажетті құжаттардың тізбесін бекіту туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 11 сессиясының 2013 жылғы 13 ақпандағы N 108 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 наурызда N 2220 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі N 197 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 11.04.2014 N 197 (алғаш ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексін, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі N 394 "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Ақтоғай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттары мен әлеуметтік көмек алуға қажетті құжаттардың тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, аудандық
мәслихат хатшысы                           М. Оңғарқұлов
КЕЛІСІЛДІ
Ақтоғай ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімінің бастығы            Т. Жармағанбетов
13 ақпан 2013 жыл
Ақтоғай аудандық мәслихатының
2013 жылғы 13 ақпандағы
N 108 шешіміне қосымша
Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттары мен әлеуметтік көмек алуға қажетті құжаттардың тізбесі
1. Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына:
жеке куәлігінің көшірмесі;
Ұлы Отан соғысының мүгедегі, қатысушысының мәртебесін растайтын құжаттың көшірмесі;
тұратын жерін тіркеуді растайтын құжаттың көшірмесі;
жеке шотының нөмірі.
2. Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен қатысушыларына теңестірілген адамдарға:
жеке куәлігінің көшірмесі;
Ұлы Отан соғысының мүгедегі, қатысушысына теңестірілгендігінің мәртебесін растайтын құжаттың көшірмесі;
тұратын жерін тіркеуді растайтын құжаттың көшірмесі;
жеке шотының нөмірі.
3. I, II және III топтағы мүгедектерге:
жеке куәлігінің көшірмесі;
мүгедектігін растайтын құжаттың көшірмесі;
тұратын жерін тіркеуді растайтын құжаттың көшірмесі;
жеке шотының нөмірі.
4. Қазақстан Республикасының Үкіметі бекіткен аурулар тізімінде аталған кейбір созылмалы аурулардың ауыр түрлерімен ауыратын адамдарға:
жеке куәлігінің көшірмесі;
аурудың диагнозын растайтын медициналық мекемесінен құжат;
тұратын жерін тіркеуді растайтын құжаттың көшірмесі;
жеке шотының нөмірі.

Об утверждении отдельных категории нуждающихся граждан и перечня документов необходимых для получения социальной помощи
Решение 11 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 13 февраля 2013 года N 108. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 марта 2013 года N 2220. Утратило силу решением Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 11 апреля 2014 года N 197
Сноска. Утратило силу решением Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 11.04.2014 N 197 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года N 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить отдельные категории нуждающихся граждан и перечень документов необходимых для получения социальной помощи согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь
районного маслихата                        М. Онгаркулов
СОГЛАСОВАНО
Начальник отдела занятости
и социальных программ
Актогайского района                        Т. Жармаганбетов
13 февраля 2013 год
Приложение к решению
Актогайского районного маслихата
от 13 февраля 2013 года N 108
Отдельные категории нуждающихся граждан и перечень документов необходимых для получения социальной помощи
1. Для инвалидов и участников Великой Отечественной войны:
копия удостоверения личности;
копия документа подтверждающего статус инвалида и участника Великой Отечественной войны;
копия документа подтверждающего регистрацию местожительства;
номер лицевого счета.
2. Для лиц, приравненных к инвалидам и участникам Великой Отечественной войны:
копия удостоверения личности;
копия документа подтверждающего статус приравненного к инвалидам, участникам Великой Отечественной войны;
копия документа подтверждающего регистрацию местожительства;
номер лицевого счета.
3. Для инвалидов I, II и III группы:
копия удостоверения личности;
копия документа подтверждающего инвалидность;
копия документа подтверждающего регистрацию местожительства;
номер лицевого счета.
4. Для лиц, страдающих тяжелыми формами некоторых хронических заболеваний, перечисленных в списке заболеваний, утвержденных Правительством Республики Казахстан:
копия удостоверения личности;
копия документа из медицинского учреждения, подтверждающего диагноз болезни;
копия документа подтверждающего регистрацию местожительства;
номер лицевого счета.

5. Экологиялық зілзалалар, табиғи және техногенді сипаттағы төтенше жағдайлар салдарынан тұрғын үйінен айырылған адамдарға:
жеке куәлігінің көшірмесі;
экологиялық зілзалалар, табиғи және техногенді сипаттағы төтенше жағдайларды растайтын құзыретті органның қорытындысы;
тұратын жерін тіркеуді растайтын құжаттың көшірмесі;
жеке шотының нөмірі.
6. Мемлекеттік немесе қоғамдық міндеттерін, әскери қызметін орындау кезінде, адам өмірін құтқару кезінде, құқық тәртібін қорғау кезінде қаза тапқан (қайтыс болған) адамның отбасына:
жеке куәлігінің көшірмесі;
қайтыс болуы туралы куәлігінің көшірмесі;
тұратын жерін тіркеуді растайтын құжаттың көшірмесі;
жеке шотының нөмірі.
7. Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге келген жас мамандарға (денсаулық сақтау, білім беру, және ветеринария):
жеке куәлігінің көшірмесі;
оқу орнын аяқтағаны жөнінде дипломның көшірмесі;
тұратын жерін тіркеуді растайтын құжаттың көшірмесі;
жеке шотының нөмірі.
8. Аз қамтамасыз етілген отбасыларына (егер отбасының жиынтық табысы белгіленген ең төменгі күн көріс деңгейінен аспаған жағдайда):
жеке куәлігінің көшірмесі;
өтініш берушінің (отбасының) материалдық-тұрмыстық жағдайын тексеру актісі;
тұратын жерін тіркеуді растайтын құжаттың көшірмесі;
жеке шотының нөмірі.
9. 75 жастан асқан зейнетақының ең төменгі мөлшерін алатын адамдарға:
жеке куәлігінің көшірмесі;
тұратын жерін тіркеуді растайтын құжаттың көшірмесі;
жеке шотының нөмірі.
10. Мүгедек балаларға:
ата-анасының біреуінің жеке куәлігінің көшірмесі;
туу туралы куәлігінің көшірмесі;
мүгедектігі жөнінде анықтама;
тұратын жерін тіркеуді растайтын құжаттың көшірмесі;
жеке шотының нөмірі.

5. Для лиц, лишившихся жилища в результате экологических бедствий, чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера:
копия удостоверения личности;
заключение уполномоченного органа подтверждающего экологическое бедствие, чрезвычайные ситуации природного и техногенного характера;
копия документа подтверждающего регистрацию местожительства;
номер лицевого счета.
6. Для семьи лица, погибшего (умершего) при исполнении государственных или общественных обязанностей, воинской службы, при спасении человеческой жизни, при охране правопорядка:
копия удостоверения личности;
копия свидетельства о смерти;
копия документа подтверждающего регистрацию местожительства;
номер лицевого счета.
7. Для молодых специалистов, прибывших на работу в сельскую местность (здравоохранения, образования, и ветеринарии):
копия удостоверения личности;
копия диплома об окончании учебного заведения;
копия документа подтверждающего регистрацию местожительства;
номер лицевого счета.
8. Для малообеспеченных семей (в случае, если совокупный доход не превышает установленного прожиточного минимума):
копия удостоверения личности;
акт материально-бытового обследования заявителя (семьи);
копия документа подтверждающего регистрацию местожительства;
номер лицевого счета.
9. Для лиц старше 75 лет, получающих минимальный размер пенсии:
копия удостоверения личности;
копия документа подтверждающего регистрацию местожительства;
номер лицевого счета.
10. Для детей инвалидов:
копия удостоверения личности одного из родителя;
копия свидетельства о рождении;
справка об инвалидности;
копия документа подтверждающего регистрацию местожительства;
номер лицевого счета.