Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 21 сәуірдегі N 10/03 "Ауылдық (селолық) жерде қызмет істейтін мамандар лауазымдарының Тізімін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы N 05/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 ақпанда N 2187 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 3 наурыздағы № 11/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 03.03.2016 № 11/02 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 18 және 238 баптарына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 21 сәуірдегі N 10/03 "Ауылдық (селолық) жерде қызмет істейтін мамандар лауазымдарының Тізімін бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-15-123 болып тіркелген, 2010 жылғы 12 маусымдағы N 23 (7195) "Сельский труженик" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшасы осы қаулыға қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Нұрлан Рымбайұлы Ламбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі
С. Аймақов
"КЕЛІСІЛДІ"
Осакаров аудандық
мәслихатының хатшысы
__________________ Қ. Саққұлақов
28 қаңтар 2013 жыл
Аудан әкімдігінің
2013 жылғы 28 қаңтардағы
N 05/03 қаулысына қосымша
Аудан әкімдігінің
2010 жылғы 21 сәуірдегі
N 10/03 қаулысына қосымша
Жиырма бес пайызға тарифтік мөлшерлемелер және лауазымдық айлықақысын көтеруге құқығы бар ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін білім беру, мәдениет, әлеуметтік қамсыздандыру мамандары лауазымдарының тізбесі
1. Білім беру мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеменің және қазынашылық кәсіпорнының басшысы мен басшысының орынбасары, меңгеруші, бөлімше басшысы, оның ішінде: әдістемелік кабинеттің, топтың, бөлімнің;
2) мамандар (бас, аға), оның ішінде: барлық мамандықтардың мұғалімдері, медициналық бике, кітапханашы, тәрбиеші, тәрбиешінің көмекшісі, жетекші, дене шынықтыру бойынша нұсқаушысы, өндірістік оқыту шебері, оқытушылар, музыкалық жетекші, әдіскер, бейнелеу өнері бойынша оқытушы, логопед, психолог, лаборант, барлық мамандықтардың инженері, аудармашы, бағдарламашы, іс жүргізуші, бухгалтер, экономист, емдәм бикесі, хатшы-машинист, директордың шаруашылық бөлім жөніндегі орынбасары, шаруашылық меңгерушісі.

О внесении изменения в постановление акимата района от 21 апреля 2010 года N 10/03 "Об утверждении Перечня должностей специалистов, работающих в аульной (сельской) местности"
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 28 января 2013 года N 05/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 февраля 2013 года N 2187. Утратило силу постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 3 марта 2016 года N 11/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 03.03.2016 N 11/02.
В соответствии со статьями 18 и 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 21 апреля 2010 года N 10/03 "Об утверждении Перечня должностей специалистов, работающих в аульной (сельской) местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-15-123, опубликовано в районной газете "Сельский труженик" от 12 июня 2010 года N 23 (7195)) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Ламбекова Нурлана Рымбаевича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2013 года.
Аким района
С. Аймаков
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Осакаровского
районного маслихата
_______________К. Саккулаков
28 января 2013 год
Приложение
к постановлению акимата района
от 28 января 2013 года N 05/03
Приложение
к постановлению акимата района
от 21 апреля 2010 года N 10/03
Перечень должностей специалистов образования, культуры, социального обеспечения, работающих в аульной (сельской) местности и имеющих право на повышенные должностные оклады и тарифные ставки на двадцать пять процентов
1. Должности специалистов образования:
1) руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия, заведующий, руководитель подразделения, в том числе: методического кабинета, группы, отдела;
2) специалисты (главные, старшие), в том числе: учителя всех специальностей, медицинская сестра, библиотекарь, воспитатель, помощник воспитателя, вожатый, инструктор по физической культуре, мастер производственного обучения, преподаватели, музыкальный руководитель, методист, преподаватель по изобразительному искусству, логопед, психолог, лаборант, инженер всех специальностей, переводчик, программист, делопроизводитель, бухгалтер, экономист, диетическая сестра, секретарь-машинистка, заместитель директора по хозяйственной части, заведующий хозяйством.

2. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеменің және қазынашылық кәсіпорнының басшысы мен басшысының орынбасары, бөлім меңгерушісі;
2) мамандар (бас, аға), оның ішінде: көркемдік жетекші, әдіскер, кітапханашы, библиограф, редактор, суретші, балетмейстер, аккомпаниатор, әкімші, аудармашы, кадр бойынша инспектор, инженер-бағдарламашы, бухгалтер, шаруашылық меңгерушісі.
3. Әлеуметтік қамсыздандыру мамандарының лауазымдары:
1) бөлім меңгерушісі, консультант, әлеуметтік қызметкерлер, бухгалтер (бас, аға), іс жүргізуші.

2. Должности специалистов культуры:
1) руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия, заведующий отдела;
2) специалисты (главные, старшие), в том числе: художественный руководитель, методист, библиотекарь, библиограф, редактор, художник, балетмейстер, аккомпаниатор, администратор, переводчик, инспектор по кадрам, инженер-программист, бухгалтер, заведующий хозяйством.
3. Должности специалистов социального обеспечения:
1) заведующий отдела, консультант, социальные работники, бухгалтер (главный, старший), делопроизводитель.