Осакаров аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 қазандағы № 414 "Осакаров ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы 26 сессиясының № 260 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 қаңтарда № 2524 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2024 жылғы 17 мамырдағы № 19/188 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 17.05.2024 № 19/188 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" қаулысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 қазандағы № 414 "Осакаров ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-15-151 болып тіркелген, 2011 жылғы 22 қарашадағы № 47 (7271) "Сельский труженик" газетінде жарияланған), Осакаров аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 наурыздағы № 27 "Осакаров аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 қазандағы 52 сессиясының № 414 "Осакаров ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-15-166 болып енгізілген, 2012 жылғы 14 сәуірдегі № 15 (7291) "Сельский труженик" газетінде жарияланған), Осакаров аудандық мәслихатының 11 сессиясының 2012 жылғы 9 қарашадағы № 111 "Осакаров аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 қазандағы 52 сессиясының № 414 "Осакаров ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2002 болып енгізілген, 2012 жылғы 15 желтоқсандағы № 50 (7326) "Сельский труженик" газетінде жарияланған), Осакаров аудандық мәслихатының 16 сессиясының 2013 жылғы 27 наурыздағы № 160 "Осакаров аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 қазандағы № 414 "Осакаров ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтыру енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2313 болып тіркелген, 2013 жылғы 18 мамырдағы № 20 (7348) "Сельский труженик" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение Осакаровского районного маслихата от 25 октября 2011 года № 414 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи населению Осакаровского района"
Решение 26 сессии Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 25 декабря 2013 года № 260. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 января 2014 года № 2524. Утратило силу решением Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 17 мая 2024 года № 19/188
Сноска. Утратило силу решением Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 17.05.2024 № 19/188 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Осакаровского районного маслихата от 25 октября 2011 года № 414 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи населению Осакаровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-15-151, опубликованно в газете "Сельский труженик" 22 ноября 2011 года № 47 (7271)), внесены изменения и дополнения решением Осакаровского районного маслихата от 13 марта 2012 года № 27 "О внесении изменений и дополнений в решение 52 сессии Осакаровского районного маслихата от 25 октября 2011 года № 414 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению Осакаровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-15-166, опубликованно в газете "Сельский труженик" 14 апреля 2012 года № 15 (7291)), внесены изменения решением 11 сессии Осакаровского районного маслихата от 9 ноября 2012 года № 111 "О внесении изменений в решение 52 сесии Осакаровского районного маслихата от 25 октября 2011 года № 414 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи населению Осакаровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2002, опубликованно в газете "Сельский труженик" 15 декабря 2012 года № 50 (7326)), внесены изменения и дополнение решением 16 сессии Осакаровского районного маслихата от 27 марта 2013 года № 160 "О внесении изменений и дополнения в решение Осакаровского районного маслихата от 25 октября 2011 года № 414 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи населению Осакаровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2313, опубликованно в газете "Сельский труженик" 18 мая 2013 года № 20 (7348)) следующие изменения:

1) Осакаров ауданының тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесінің (бұдан әрі - Ереже) 1 тармағының төртінші абзацындағы ";" белгісі ". " белгісіне ауыстырылсын;
2) Ереженің 1 тармағының бесінші абзацы алынып тасталсын;
3) Ереженің 1 тармағының жетінші абзацы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"Аталған жерлерде тұрақты тұратын адамдарға тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп - ұстауға арналған ай сайынғы және нысаналы жарналардың мөлшерін айқындайтын сметаға сәйкес, тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп – ұстауға арналған коммуналдық қызметтер көрсету ақысын төлеу, жеткізушілер ұсынған шоттар бойынша тұрғын үй көмегi көрсетiледi.";
4) Ереженің 19 тармағының 9) тармақшасындағы ";" белгісі "." белгісіне ауыстырылсын;
5) Ереженің 19 тармағының 10) тармақшасы алынып тасталсын;
6) Ереженің 24 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"24. Тұрғын үй көмегі телекоммуникация желісіне қосылған телефон үшін абоненттік төлемақының, жеке тұрғын үй қорынан жергілікті атқарушы орган жалдаған тұрғын үй-жайды пайдаланғаны үшін жалға алу ақысының ұлғаюы бөлігінде тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп-ұстауға арналған шығыстарға, коммуналдық қызметтер мен байланыс қызметтерін тұтынуға нормалар шегінде ақы төлеу сомасы мен отбасының (азаматтардың) осы мақсаттарға жұмсаған, жергілікті өкілді органдар белгілеген шығыстарының шекті жол берілетін деңгейінің арасындағы айырма ретінде айқындалады.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік саясат бойынша тұрақты комиссиясына (В.В. Бережной) жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Сессия төрағасы
В. Шамордин
Аудандық мәслихаттың хатшысы
К. Саккулаков

1) в абзаце четвертом пункта 1 Правил оказания жилищной помощи населению Осакаровского района (далее - Правила) знак ";" заменить на знак ".";
2) абзац пятый пункта 1 Правил исключить;
3) абзац седьмой пункта 1 Правил изложить в новой редакции:
"Жилищная помощь оказывается по предъявленным поставщиками счетам на оплату коммунальных услуг на содержание жилого дома (жилого здания) согласно смете, определяющей размер ежемесячных и целевых взносов, на содержание жилого дома (жилого здания), за счет бюджетных средств лицам, постоянно проживающим в данной местности.";
4) в подпункте 9) пункта 19 Правил знак ";" заменить на знак ".";
5) подпункт 10) пункта 19 Правил исключить;
6) пункт 24 Правил изложить в новой редакции:
"24. Жилищная помощь определяется как разница между суммой оплаты расходов на содержание жилого дома (жилого здания), потребление коммунальных услуг и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, арендной платы за пользование жилищем, арендованным местным исполнительным органом в частном жилищном фонде, в пределах норм и предельно-допустимого уровня расходов семьи (граждан) на эти цели, установленных местными представительными органами.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по социальной политике (Бережной В. В.).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
В. Шамордин
Секретарь районного маслихата
К. Саккулаков