Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 31 мамырдағы № 144 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 маусымда № 4466 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 24 наурыздағы № 56 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 24.03.2016 № 56 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Еңбек кодексі" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Кодексінің 21-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 1-тармағына сәйкес, Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін бес процент мөлшерінде жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына бес процент мөлшерінде квота белгіленсін.
3. Жұмыс орындарының жалпы санының үш проценті мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
4. Қазалы ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 26 қарашадағы "Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4376 болып тіркелген, 2013 жылғы 9 қаңтарда "Тұран-Қазалы" газетінде жарияланған) N 368 қаулысының және 2011 жылғы 14 наурыздағы "ауданда мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 10-4-145 болып тіркелген, 2011 жылғы 13 сәуірде "Тұран-Қазалы" газетінде жарияланған) N 81 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазалы ауданы әкімінің орынбасары А. Алдажаровқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Жаханов

Об установлении квоты рабочих мест
Постановление Казалинского районного акимата Кызылординской области от 31 мая 2013 года № 144. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 24 июня 2013 года № 4466. Утратило силу постановлением акимата Казалинского района Кызылординской области от 24 марта 2016 года № 56
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Казалинского района Кызылординской области от 24.03.2016 № 56 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 21 Кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года "Трудовой Кодекс Республики Казахстан", статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и подпунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в размере пяти процентов.
2. Установить квоту рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере пяти процентов.
3. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
4. Признать утратившими силу постановлении акимата Казалинского района "Об установлении квоты рабочих мест" N 368 от 26 ноября 2012 года (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов за N 4376, опубликовано в газете "Тұран Қазалы" от 9 января 2013 года) и "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов района" от 14 марта 2011 года N 81 (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов за N 10-4-145, опубликовано в газете "Тұран Қазалы" от 13 апреля 2011 года) .
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Казалинского района Алдажарова А.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Жаханов