Мұнайлы ауданының аумағында сайлау өткізу кезеңінде кандидаттарға сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізінде үй-жайларды беру туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 02 шілдедегі № 140-қ қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 05 шілдеде № 2262 тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 мамырдағы № 98-қ қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 27.05.2019 № 98-қ қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28-бабының 4 тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 03.09.2014 № 280-қ(жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Мұнайлы ауданының аумағында сайлау өткізу кезеңінде кандидаттарға сайлаушылармен кездесу өткізу үшін шарттық негізде үй - жайлар берілсін.
2. "Мұнайлы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Б.Біләлов) Маңғыстау облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен соң осы қаулыны аудан әкімдігінің ресми сайтында жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Б.Біләловке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім
Е. Әбілов
"КЕЛІСІЛДІ"
Мұнайлы аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
Е.Овезов
02 шілде 2013 жыл
2013 жылғы 02 шілдедегі № 140-қ
Мұнайлы ауданы әкімдігінің қаулысына
қосымша
Мұнайлы ауданының аумағында сайлау өткізу кезеңінде кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы әкімдігінің 03.09.2014 № 280-қ(жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ауыл және ауылдық округтің атауы
Кездесу өткізілетін үй-жай
Маңғыстау ауылы
№ 1 орта мектептің акт залы
Қызылтөбе ауылдық округі
Қызылтөбе ауылдық мәдениет үйі
Баянды ауылы
№ 3 орта мектептің акт залы
Дәулет ауылдық округі
№ 4 орта мектептің акт залы
Атамекен ауылдық округі
№ 7 орта мектептің акт залы
Басқұдық ауылдық округі
№ 9 орта мектептің акт залы
Батыр ауылдық округі
№ 10 орта мектептің акт залы

О предоставлении помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе в период проведения выборов на территории Мунайлинского района
Постановление акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 02 июля 2013 года № 140-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 05 июля 2013 года № 2262. Утратило силу постановлением акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 27 мая 2019 года № 98-қ
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мунайлинского района Мангистауской области от 27.05.2019 № 98-қ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными постановлением Мунайлинского районного акимата Мангистауской области от 03.09.2014 № 280-қ(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
1. Согласно приложению настоящего постановления предоставить помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе в период проведения выборов на территории Мунайлинского района.
2. Государственное учреждение "Аппарат акима Мунайлинского района" (Билялов Б.) обеспечить публикацию настоящего постановления на официальном сайте районного акимата после его государственной регистрации в департаменте Юстиции Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Билялова Б.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким
Е. Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Мунайлинской
районной избирательной комиссии
Е.Овезов
02 июля 2013 год
Приложение
к постановлению акимата
Мунайлинского района
от 02 июля 2013 года № 140-қ
Помещения, предоставляемые кандидатам для проведения встреч с избирателями на договорной основе в период проведения выборов на территории Мунайлинского района
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления Мунайлинского районного акимата Мангистауской области от 03.09.2014 № 280-қ(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Наименование сел и сельских округов
Помещения для проведения встреч
Село Мангистау
Актовый зал средней школы № 1
Сельский округ Кызылтобе
Дом культуры села Кызылтобе
Село Баянды
Актовый зал средней школы № 3
Сельский округ Даулет
Актовый зал средней школы № 4
Сельский округ Атамекен
Актовый зал средней школы № 7
Сельский округ Баскудык
Актовый зал средней школы № 9
Сельский округ Батыр
Актовый зал средней школы № 10