Қарабалық ауданының Тоғызақ ауылында Тоғызақ элеваторының аумағындағы № 128 ұңғыма учаскесінде жер асты сулары шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы № 28 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 ақпанда № 4018 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селосында" деген сөз "ауылында" деген сөзбен ауыстырылды, орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді - Қостанай облысы әкімдігінің 08.09.2014 № 444 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес Қарабалық ауданының Тоғызақ ауылында Тоғызақ элеваторының аумағындағы № 128 ұңғыма учаскесінде жер асты сулары шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетінің Қостанай
облысы бойынша департаменті"
мемлекеттік мекемесінің директоры
_______________ Б. Кенжебаев
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі Су ресурстары
комитетінің Су ресурстарын пайдалануды
реттеу және қорғау жөніндегі
Тобыл-Торғай бассейндік инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_______________ Г. Оспанбекова
Әкімдіктің
2013 жылғы 28 қаңтардағы
№ 28 қаулысына қосымша
Қарабалық ауданының Тоғызақ ауылында Тоғызақ
элеваторының аумағындағы № 128 ұңғыма учаскесінде
жер асты сулары шаруашылық-ауыз су тартудың
санитарлық қорғау аймақтары
Су
тарту
көзінің
атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының мөлшерлері
І-белдеу
ІІ-белдеу
ІІІ-белдеу
Шекарасы
Ауданы
Шекарасы
Ауданы
Шекарасы
Ауданы
№ 128
ұңғыма
Радиусі-
әр
ұңғыманың
айнала-
сында
50 метр

Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора подземных вод на участке скважины № 128 на территории Тогузакского элеватора в селе Тогузак Карабалыкского района
Постановление акимата Костанайской области от 28 января 2013 года № 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 февраля 2013 года № 4018. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зоны санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора подземных вод на участке скважины № 128 на территории Тогузакского элеватора в селе Тогузак Карабалыкского района согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Директор государственного учреждения
"Департамент комитета государственного
санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан по Костанайской области"
_______________ Б. Кенжебаев
Начальник государственного учреждения
"Тобол-Торгайская бассейновая инспекция
по регулированию использования и охране
водных ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
_______________ Г. Оспанбекова
Приложение
к постановлению акимата
от 28 января 2013 года
№ 28
Зоны санитарной охраны хозяйственно-питьевого
водозабора подземных вод на участке скважины № 128
на территории Тогузакского элеватора в селе
Тогузак Карабалыкского района
Наименова-
ние
источника
водозабора
Размеры зон санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
Грани-
ца
Площадь
Граница
Пло-
щадь
Граница
Площадь
Скважина
№ 128
Радиус
- 50
метров
вокруг
сква-
жины

0,785
гектар
Радиусі-
әр
ұңғыманың
айнала-
сында
136,5
метр
5,85
гектар
Радиусі
-әр ұң-
ғыманың
айнала-
сында
965 метр
292,4
гектар
Ескерту: "Қостанай облысының Қарабалық ауданы Тоғызақ элеваторының аумағындағы Тоғызақ ауылында № 128 ұңғыма учаскесінде жер асты сулары ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтары І, ІІ, ІІІ белдеулерінің санитарлық-гидрологиялық негіздемесі" жобасының картографиялық материалында санитарлық қорғау аймақтарының шекаралары көрсетілген (Тапсырыс беруші "Тоғызақ элеваторы" акционерлік қоғамы).

0,785
гектара
Радиус -
136,5
метра
вокруг
скважины
5,85
гекта-
ра
Радиус
- 965
метров
вокруг
скважи-
ны
292,4
гектара
Примечание: границы зон санитарной охраны отражены в картографическом материале проекта "Санитарно-гидрологическое обоснование зон I, II, III поясов санитарной охраны питьевого водозабора подземных вод на участке скважины № 128 в селе Тогузак, на территории Тогузакского элеватора Карабалыкского района Костанайской области" (Заказчик акционерное общество "Тогузакский элеватор").