Мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 101 "Қостанай облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2013 жылғы 28 маусымдағы № 160 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 1 шілдеде № 4163 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы мәслихатының 2014 жылғы 22 қаңтардағы № 21 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы мәслихатының 22.01.2014 № 21 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 101 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде 3930 нөмірімен тіркелген, 2012 жылдың 22 желтоқсанында "Костанайские новости" газетінде жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 106762161,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 5181420,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 824222,3 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 23114,9 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 100733404,1 мың теңге;
2) шығындар – 106898456,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1861390,3 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 2401581,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 540190,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 216972,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 216972,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2214657,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2214657,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағын мынадай мазмұндағы 27), 28) тармақшаларымен толықтырылсын:
"27) агроөнеркәсіп кешенінің субъектілері үшін тауарлардың, жұмыстардың және қызметтердің қолжетімділігін арттыруға;
28) жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2013 жылға арналған облыстық бюджетте Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыруға, кәсіпкерлікке микрокредит беру үшін облыстық бюджеттерді кредиттеуге республикалық бюджеттен қаражаттар түсімінің көзделгені ескерілсін.
Көрсетілген трансферттерді бөлу Қостанай облысы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 7 декабря 2012 года № 101 "Об областном бюджете Костанайской области на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 28 июня 2013 года № 160. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 1 июля 2013 года № 4163. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Костанайского областного маслихата от 22 января 2014 года № 21)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Костанайского областного маслихата от 22.01.2014 № 21).
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об областном бюджете Костанайской области на 2013-2015 годы" от 7 декабря 2012 года № 101 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3930, опубликовано 22 декабря 2012 года в газете "Костанайские новости") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год, в следующих объемах:
1) доходы – 106762161,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5181420,4 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 824222,3 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23114,9 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 100733404,1 тысячи тенге;
2) затраты – 106898456,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1861390,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2401581,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 540190,7 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 216972,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 216972,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2214657,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2214657,3 тысячи тенге.";
пункт 6 указанного решения дополнить подпунктами 27), 28) следующего содержания:
"27) на повышение доступности товаров, работ и услуг для субъектов агропромышленного комплекса;
28) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Учесть, что в областном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета на реализацию Программы развитие моногородов на 2012-2020 годы, на кредитование областных бюджетов для микрокредитования предпринимательства.
Распределение указанных средств осуществляется на основании постановления акимата Костанайской области";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:

"9. 2013 жылға арналған облыстық бюджетте Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыруға, селода кәсіпкерліктің дамуын қолдауға кредиттеуге республикалық бюджеттен қаражаттар түсімінің көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 10-тармағын мынадай мазмұндағы 9) тармақшамен толықтырылсын:
"9) Моноқалаларды дамыту 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасының шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға облыстық бюджеттердің дамуына нысаналы трансферт.";
Осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешімнің 12-қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            В. Ковальский
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы                       С. Ещанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
___________________ Г. Кисленкова
Мәслихаттың
2013 жылғы 28 маусымдағы
№ 160 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 101 шешіміне 1-қосымша
Қостанай облысының 2013 жылға
арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

"9. Учесть, что в областном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета на реализацию Программы занятости – 2020 на кредитование на содействие развитию предпринимательства на селе.";
пункт 10 указанного решения дополнить подпунктом 9) следующего содержания:
"9) целевого трансферта на развитие областным бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы.";
приложения 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        В. Ковальский
Секретарь Костанайского
областного маслихата                       С. Ещанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования акимата
Костанайской области"
___________________ Г. Кисленкова
Приложение 1
к решению маслихата
от 28 июня 2013 года № 160
Приложение 1
к решению маслихата
от 7 декабря 2012 года № 101
Областной бюджет Костанайской
области на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы