Мәслихаттың 2009 жылғы 12 қаңтардағы № 158 "Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт азаматтық қызметшілеріне жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2013 жылғы 9 қазандағы № 201 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 қазанда № 4247 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 2015 жылғы 31 шілдедегі № 422 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 31.07.2015 № 422 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі Конституциялық Заңының 1-бабы 11-тармағының 2) тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының 2009 жылғы 12 қаңтардағы № 158 "Ауылдық (селолық) жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт азаматтық қызметшілеріне жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3668 тіркелген, 2009 жылғы 18 ақпанда "Қостанай Таңы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
"Ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшілеріне жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды белгілеу туралы";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласының азаматтық қызметшілеріне облыстық бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            А. Жалгасов
Қостанай облыстық
мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушы                          К. Джаманбалин
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Г. Кисленкова

О внесении изменений в решение маслихата от 12 января 2009 года № 158 "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности"
Решение маслихата Костанайской области от 9 октября 2013 года № 201. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 октября 2013 года № 4247. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 31 июля 2015 года № 422
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 31.07.2015 № 422 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 11 статьи 1 Конституционного Закона Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений" Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата от 12 января 2009 года № 158 "Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3668, опубликовано 18 февраля 2009 года в газете "Қостанай Таңы") следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об установлении повышенных на двадцать пять процентов должностных окладов и тарифных ставок гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Установить повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в сельской местности, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, за счет средств областного бюджета.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        А. Жалгасов
Исполняющий обязанности
секретаря Костанайского
областного маслихата                       К. Джаманбалин
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования
акимата Костанайской области"
__________________ Г. Кисленкова