Мәслихаттың 2009 жылғы 2 ақпандағы № 162 "Қостанай қаласында орналасқан салық салу объектісі бірлігінен тіркелген салық ставкаларының мөлшерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2013 жылғы 15 ақпандағы № 112 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 1 наурызда № 4052 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 233 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 28.03.2018 № 233 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексіне сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
"Қостанай қаласында орналасқан салық салу объектісі бірлігінен тіркелген салық ставкаларының мөлшерін бекіту туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 2 ақпандағы № 162 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-1-122 тіркелген, 2009 жылдың 9 сәуірінде № 29 "Қостанай" газетінде жарияланған) мына өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімге қосымшада:
реттік нөмірі 4 жолда:
"41" деген сандар "25" деген сандарға ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, № 11
сайлау округі бойынша депутаты
С. Сотников
Қалалық
мәслихат хатшысы
Н. Халыков
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрлігі Салық
комитетінің Қостанай облысы
бойынша салық департаментінің
Қостанай қаласы бойынша
салық басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________________ С. Дөненбае
"Қостанай қаласы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________________ Н. Дорошок
Мәслихаттың
2013 жылғы 15 ақпандағы
№ 112 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2009 жылғы 2 ақпандағы
№ 162 шешіміне қосымша
Қостанай қаласында орналасқан салық салу объектісі бірлігінен тіркелген салық ставкаларының мөлшері
Салық салу объектісінің атауы
Айына тіркелген салық ставкасы (айлық есептік көрсеткіштерде)
1
бір ойыншымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
1
2
біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
2
3
ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
1
4
ойын жолы
25
5
карт
2
6
бильярд үстелі
12

О внесении изменения в решение маслихата от 2 февраля 2009 года № 162 "Об утверждении размеров ставок фиксированного налога на единицу налогообложения, расположенную в городе Костанае"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 15 февраля 2013 года № 112. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 1 марта 2013 года № 4052. Утратило силу решением маслихата города Костаная Костанайской области от 28 марта 2018 года № 233
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Костаная Костанайской области от 28.03.2018 № 233 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)", Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении размеров ставок фиксированного налога на единицу налогообложения, расположенную в городе Костанае" от 2 февраля 2009 года № 162 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-1-122, опубликованное 9 апреля 2009 года в газете "Костанай" № 29), следующее изменение:
в приложении к указанному решению:
в строке, порядковый номер 4:
цифры "41" заменить цифрами "25".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, депутат
по избирательному округу № 11
С. Сотников
Секретарь
городского маслихата
Н. Халыков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Налоговое управление
по городу Костанай Налогового
департамента по Костанайской
области Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
_______________ С. Доненбаев
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Костаная"
_______________ Н. Дорошок
Приложение
к решению маслихата
от 15 февраля 2013 года № 112
Приложение
к решению маслихата
от 2 февраля 2009 года № 162
Размер ставок фиксированного налога на единицу налогообложения, расположенную в городе Костанае
Наименование объекта налогообложения
Ставка фиксированного налога (в месячных расчетных показателях) в месяц
1
игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
1
2
игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
2
3
персональный компьютер, используемый для проведения игры
1
4
игровая дорожка
25
5
карт
2
6
бильярдный стол
12