Кемінде жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лаузымдарының тізбесін айқындау туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 2 қазандағы № 347 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 қазанда № 4268 болып тіркелді. Күші жойылды Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 25 қаңтардағы № 7 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 25.01.2016 № 7 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Қаулының атауы жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 06.04.2015 № 75 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 18-бабының 2) тармақшасына және 238-бабының 3-тармағына сәйкес, Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық бюджет қаражаты есебінен кемінде жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лаузымдарының тізбесі, осы қаулының қосымшасына сәйкес анықталсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 06.04.2015 № 75 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Р.С. Нұғмановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                А. Балғарин
КЕЛІСІЛДІ:
Әулиекөл аудандық
мәслихатының хатшысы
_________________ А.И. Бондаренко
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің
Экономика және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" ММ басшысы
_________________ Т.И. Печникова
Әкімдіктің
2013 жылғы 2 қазандағы № 347
қаулысына қосымша
Аудандық бюджет қаражаты есебінен кемінде
жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар
мен тарифтік ставкаларды алуға құқығы бар азаматтық
қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс
істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру,
мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы
мамандар лауазымдарының тізбесі

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 2 октября 2013 года № 347. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 октября 2013 года № 4268. Утратило силу постановлением акимата Аулиекольского района Костанайской области от 25 января 2016 года № 7
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аулиекольского района Костанайской области от 25.01.2016 № 7 (вводится в действие со дня подписания).
Сноска. Заголовок постановления - в редакции постановления акимата Аулиекольского района Костанайской области от 06.04.2015 № 75 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18 и пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан, акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.сОпределить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки за счет средств районного бюджета, согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Аулиекольского района Костанайской области от 06.04.2015 № 75 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима района Нугманову Р.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Балгарин
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь Аулиекольского
районного маслихата
______________ Бондаренко А.И.
Руководитель ГУ "Отдел экономики
и бюджетного планирования акимата
Аулиекольского района"
______________ Печникова Т.И.
Приложение
к постановлению акимата
от 2 октября 2013 года
№ 347
Перечень должностей специалистов в
области социального обеспечения, образования,
культуры, спорта и ветеринарии, являющихся
гражданскими служащими и работающих в сельской
местности, имеющих право на повышенные не менее
чем на двадцать пять процентов должностные оклады
и тарифные ставки, за счет средств районного бюджета

Ескерту. Қосымшасының тақырыбы жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 06.04.2015 № 75 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 10.04.2014 № 86 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 06.04.2015 № 75 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Үйден әлеуметтік көмек көрсету бөлімінің меңгерушісі;
2. әлеуметтiк жұмыс жөнiндегi консультант;
3. әлеуметтiк жұмыс жөнiндегi маман;
4. жұмыспен қамту орталығының маманы;
5. жалпы білім беру және қосымша білім беру мектептерінің директорлары;
6. мектепке дейінгі мемлекеттік мекеменің және қазыналық кәсіпорынның басшысы;
7. директордың оқу жұмысы, тәрбие жұмысы, бейін бойынша оқыту және қосымша білім беру жөніндегі орынбасары;
8. мемлекеттік мекеме және қазыналық кәсіпорын басшысы;
9. мемлекеттік мекемесінің және қазыналық кәсіпорны басшысының орынбасары;
10. барлық мамандықтағы мұғалімдері;
11. алғашқы әскери даярлық оқытушы-ұйымдастырушысы;
12. сектор бөлімшесінің (бөлімінің) бөлімше басшысы;
13. әлеуметтік педагог;
14. қосымша білім беру педагогы;
15. педагог-психолог;
16. аға тәрбиеші, тәрбиеші;
17. аға вожатый;
18. сауықтыру лагерінің директоры (бастығы);
19. әдіскер;
20. өндірістік оқыту шебері;
21. медбике;
22. емдәмбике;
23. әлеуметтанушы-талдаушы;
24. интернат меңгерушісі;
25. кітапхана меңгерушісі;
26. кітапханашы;
27. библиограф;
28. суретші;
29. музыкалық жетекшi;
30. мәдени ұйымдастырушы;
31. мұражай қорын сақтаушы;
32. аккомпаниатор;
33. хореограф;
34. мал дәрігері;
35. мал фельдшері;
36. жаттықтырушы;
37. арнаулы әлеуметтік қызметтерге қажеттілікті бағалау және айқындау жөніндегі әлеуметтік қызметкер.

Сноска. Заголовок приложения - в редакции постановления  акимата Аулиекольского района Костанайской области от 06.04.2015 № 75 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлениями акимата Аулиекольского района Костанайской области от 10.04.2014 № 86 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 06.04.2015 № 75 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Заведующий отделением социальной помощи на дому;
2. консультант по социальной работе;
3. социальный работник по уходу;
4. специалист центра занятости;
5. директора общеобразовательных школ и дополнительного образования;
6. руководитель дошкольного государственного учреждения и казенного предприятия;
7. заместитель директора по учебной, воспитательной работе, по профильному обучению общеобразовательных школ и дополнительного образования;
8. руководитель государственного учреждения и казенного предприятия;
9. заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия;
10. учителя всех специальностей;
11. преподаватель-организатор начальной военной подготовки;
12. руководитель сектора, отделения (отдела) подразделения;
13. социальный педагог;
14. педагог дополнительного образования;
15. педагог-психолог;
16. старший воспитатель, воспитатель;
17. старший вожатый;
18. директор (начальник) лагеря (оздоровительного);
19. методист;
20. мастер производственного обучения;
21. медицинская сестра;
22. диетическая сестра;
23. социолог–аналитик;
24. заведующий интернатом;
25. заведующий библиотекой;
26. библиотекарь;
27. библиограф;
28. художник;
29. музыкальный руководитель;
30. культорганизатор;
31. хранитель фондов в музеях;
32. аккомпаниатор;
33. хореограф;
34. ветеринарный врач;
35. ветеринарный фельдшер;
36. тренер;
37. социальный работник по оценке и определению потребности в специальных социальных услугах.