Әкімдіктің 2013 жылғы 24 қаңтардағы № 33 "2013 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 10 қазандағы № 546 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 5 қарашада № 4286 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне оларды Қазақстан Республикасының Мемлекеттік жоспарлау жүйесімен сәйкестендіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі Заңына сәйкес Жітіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің 2013 жылғы 24 қаңтардағы № 33 "2013 жылға арналған халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4012 тіркелген, 2013 жылғы 21 ақпанда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабының 2-тармағына сәйкес Жітіқара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.К. Досмухамедовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                М. Утешов

О внесении изменения в постановление акимата от 24 января 2013 года № 33 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения, на 2013 год"
Постановление акимата Житикаринского района Костанайской области от 10 октября 2013 года № 546. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 ноября 2013 года № 4286
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам приведения их в соответствие с Системой государственного планирования Республики Казахстан" акимат Житикаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата от 24 января 2013 года № 33 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения, на 2013 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4012, опубликовано 21 февраля 2013 года в газете "Житикаринские новости") следующее изменение:
преамбулу указанного постановления изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Житикаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима района Досмухамедова А.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                М. Утешов