Қарабалық ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 5 шілдедегі № 372 "Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 2 сәуірдегі № 92 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 сәуірде № 4108 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 22 шілдедегі № 223 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 22.07.2013 № 223 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарабалық ауданы әкімдігінің "Үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету туралы" 2012 жылғы 5 шілдедегі № 372 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-12-194 тіркелген, 2012 жылғы 1 тамызда "Что? Где? Когда?" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Қарабалық ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
әкімдіктің "Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балалары бар отбасыларына материалдық көмек көрсету туралы" 2008 жылғы 14 тамыздағы № 212 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-12-82 тіркелген, 2008 жылғы 18 қыркүйекте "Айна" газетінде жарияланған);
әкімдіктің "Қарабалық ауданы әкімдігінің 2008 жылғы 14 тамыздағы № 212 "Үйде тәрбиеленетін және оқитын мүгедек балалары бар отбасыларына материалдық көмек көрсету туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2009 жылғы 19 қаңтардағы № 15 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-12-90 тіркелген, 2009 жылғы 12 ақпанда "Айна" газетінде жарияланған).".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарабалық ауданы әкімінің орынбасары М.А. Исенбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарабалық
ауданының әкімі                            М. Соқытбаев

О внесении изменения в постановление акимата Карабалыкского района от 5 июля 2012 года № 372 "О материальном обеспечении детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому"
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 2 апреля 2013 года № 92. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 апреля 2013 года № 4108. Утратило силу постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 22 июля 2013 года № 223.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карабалыкского района Костанайской области от 22.07.2013 № 223 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карабалыкского района "О материальном обеспечении детей-инвалидов, обучающихся и воспитывающихся на дому" от 5 июля 2012 года № 372 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-12-194, опубликовано 1 августа 2012 года в газете "Что? Где? Когда?") следующее изменение:
пункт 6 указанного постановления изложить в новой редакции:
"6. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Карабалыкского района:
постановление акимата "Об оказании материальной помощи семьям, имеющим детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" от 14 августа 2008 года № 212 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-12-82, опубликовано 18 сентября 2008 года в газете "Айна");
постановление акимата "О внесении изменений в постановление акимата Карабалыкского района от 14 августа 2008 года № 212 "Об оказании материальной помощи семьям, имеющим детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" от 19 января 2009 года № 15 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-12-90, опубликовано 12 февраля 2009 года в газете "Айна").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Карабалыкского района Исенбаева М.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Карабалыкского района
М. Сокитбаев