Мәслихаттың 2009 жылғы 23 қарашадағы № 192 "Тіркелген салықтың бірыңғай ставкаларың белгілеу туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2013 жылғы 22 қазандағы № 144 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 қарашада № 4318 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2018 жылғы 2 ақпандағы № 196 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 02.02.2018 № 196 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2009 жылғы 23 қарашадағы № 192 "Тіркелген салықтың бірыңғай ставкаларың белгілеу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-13-98 тіркелген, 2009 жылғы 23 желтоқсандағы "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесінде "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" сөздерінен кейін (Салық кодексі) сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессиясының төрағасы,
Қарасу аудандық мәслихатының хатшысы С. Қазиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Қаржы
Министрлігі Салық комитетінің
Қостанай облысы бойынша Салық
Департаментінің Қарасу ауданы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________ Б. Сүлейменов

О внесении дополнения в решение маслихата от 23 ноября 2009 года № 192 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 22 октября 2013 года № 144. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 ноября 2013 года № 4318. Утратило силу решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 2 февраля 2018 года № 196
Сноска. Утратило силу решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 02.02.2018 № 196 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 23 ноября 2009 года № 192 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-13-98, опубликовано 23 декабря 2009 года в газете "Қарасу өңірі") следующее дополнение:
в преамбуле указанного решения после слов "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" дополнить словами (Налоговый кодекс).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии,
секретарь Карасуского районного маслихата С. Казиев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Налоговое управление
по Карасускому району Налогового
Департамента по Костанайской области
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан"
____________ Б. Сулейменов