Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 71 "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2013 жылғы 4 наурыздағы № 94 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 наурызда № 4073 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Костанай ауданы мәслихатының 2013 жылғы 21 қарашадағы № 143 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 21.11.2013 № 143 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 71 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3986 тіркелген, 2013 жылдың 18 қаңтарында "Арна" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің "Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу" мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттар тізбесі" қосымшасында:
1-тармақтың 3) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   А. Павловский
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Досжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламар бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
______________________ В. Панин

О внесении изменения в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 71 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 4 марта 2013 года № 94. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 марта 2013 года № 4073. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 21 ноября 2013 года № 143
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайского района Костанайской области от 21.11.2013 № 143 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан" от 20 декабря 2012 года № 71 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3986, опубликовано 18 января 2013 года в газете "Арна") следующее изменение:
в приложении к указанному решению "Перечень документов, необходимых для получения государственной услуги "Назначение и выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов":
подпункт 3) пункта 1 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии Костанайского
районного маслихата                        А. Павловский
Секретарь Костанайского
районного маслихата                        А. Досжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных программ"
акимата Костанайского района
_________________________ В. Панин