Аудандық бюджет қаражаты есебінен азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкалар аудандық бюджет қаражаты есебінен белгіленетін лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 970 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 қаңтарда № 4400 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 321 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 12.06.2015 № 321 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 06.08.2014 № 526 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 238-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық бюджет қаражаты есебінен азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкалар аудандық бюджет қаражаты есебінен белгіленетін лауазымдарының тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 06.08.2014 № 526 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Ахметжанов
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы
_______________ А. Досжанов
Әкімдіктің
2013 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 970 қаулысына қосымша
Аудандық бюджет қаражаты есебінен азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгіленетін лауазымдарының тізбесі

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, для которых за счет средств районного бюджета устанавливаются повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 3 декабря 2013 года № 970. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 января 2014 года № 4400. Утратило силу постановлением акимата Костанайского района Костанайской области от 12 июня 2015 года № 321
Сноска.  Утратило силу постановлением акимата Костанайского района Костанайской области от 12.06.2015 № 321 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок постановления - в редакции постановления акимата Костанайского района Костанайской области от 06.08.2014 № 526 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, для которых за счет средств районного бюджета устанавливаются повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях согласно приложению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Костанайского района Костанайской области от 06.08.2014 № 526 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Ахметжанов
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь Костанайского
районного маслихата
_______________ А. Досжанов
Приложение
к постановлению акимата
от 3 декабря 2013 года
№ 970
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, для которых за счет средств районного бюджета устанавливаются повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 06.08.2014 № 526 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы мамандарының лауазымдары:
1) үйде көрсетілетін әлеуметтік көмек бөлімшесінің меңгерушісі;
2) күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер;
3) басшы;
4) жұмыспен қамту орталығының маманы;
5) әлеуметтік жұмыс жөніндегі кеңесші;
6) әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман.
2. Білім беру саласындағы мамандарының лауазымдары:
1) барлық мамандықтағы мұғалімдер;
2) директор;
3) мектепке дейінгі ұйымының меңгерушісі;
4) педагог-психолог;
5) әлеуметтік педагог;
6) директордың оқу жұмысы жөніндегі орынбасары;
7) директордың тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары;
8) алғашқы әскери даярлық оқытушы – ұйымдастырушы;
9) аға тәрбиеші, тәрбиеші;
10) аға вожатый, вожатый;
11) медбике;
12) емдәм бике;
13) концертмейстер;
14) аккомпаниатор;
15) кітапханашы;
16) әдіскер;
17) дефектолог мұғалім;
18) музыкалық жетекші;
19) репетитор;
20) хореограф;
21) аудармашы;
22) шебер;
23) бапкер.
3. Мәдениет саласындағы мамандарының лауазымдары:
1) директор;
2) директордың орынбасары;
3) бөлім меңгерушісі;
4) мәдени ұйымдастырушы;
5) басшы;
6) бөлімше меңгерушісі;
7) әдіскер;
8) аккомпаниатор;
9) режиссер;
10) музыкалық жетекші;
11) хореограф;
12) суретші;
13) аудармашы;
14) кітапханашы;
15) библиограф;
16) бағдарламашы.
4. Спорт саласындағы мамандарының лауазымдары:
1) әдіскер;
2) бапкер;
3) нұсқаушы.
5. Ветеринария саласындағы мамандарының лауазымдары:
1) ветеринариялық дәрігер;
2) ветеринариялық фельдшер.

Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Костанайского района Костанайской области от 06.08.2014 № 526 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Должности специалистов в области социального обеспечения:
1) заведующий отделением социальной помощи на дому;
2) социальный работник по уходу;
3) руководитель;
4) специалист центра занятости;
5) консультант по социальной работе;
6) специалист по социальной работе.
2. Должности специалистов в области образования:
1) учителя всех специальностей;
2) директор;
3) заведующий дошкольной организацией;
4) педагог-психолог;
5) социальный педагог;
6) заместитель директора по учебной работе;
7) заместитель директора по воспитательной работе;
8) преподаватель-организатор начальной военной подготовки;
9) старший воспитатель, воспитатель;
10) старший вожатый, вожатый;
11) медицинская сестра;
12) диетическая сестра;
13) концертмейстер;
14) аккомпаниатор;
15) библиотекарь;
16) методист;
17) учитель-дефектолог;
18) музыкальный руководитель;
19) репетитор;
20) хореограф;
21) переводчик;
22) мастер;
23) тренер.
3. Должности специалистов в области культуры:
1) директор;
2)заместитель директора;
3) заведующий отделом;
4) культорганизатор;
5) руководитель;
6) заведующий подразделением;
7) методист;
8) аккомпаниатор;
9) режиссер;
10) руководитель музыкальный;
11) хореограф;
12) художник;
13) переводчик;
14) библиотекарь;
15) библиограф;
16) программист.
4. Должности специалистов в области спорта:
1) методист;
2) тренер;
3) инструктор.
5. Должности специалистов в области ветеринарии:
1) ветеринарный врач;
2) ветеринарный фельдшер.