Мәслихаттың 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 112 "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Мендіқара ауданы мәслихатының 2013 жылғы 19 ақпандағы № 120 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 наурызда № 4062 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Мендіқара ауданы мәслихатының 2013 жылғы 25 қазандағы № 182 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Мендіқара ауданы мәслихатының 25.10.2013 № 182 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңының 47-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 112 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3980 тіркелген, 2013 жылғы 17 қаңтарда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасынан:
1-тармақтың 3) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            М. Талтақова
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        В. Леонов
КЕЛІСІЛДІ:
"Меңдіқара ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
______________ В. Гребенюк
"Меңдіқара ауданының экономика
және бюджет жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
______________ Г. Айсенова

О внесении изменения в решение маслихата от 19 декабря 2012 года № 112 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 19 февраля 2013 года № 120. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 марта 2013 года № 4062. Утратило силу решением маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 25 октября 2013 года № 182
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 25.10.2013 № 182 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 47 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан" от 19 декабря 2012 года № 112 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3980, опубликованное 17 января 2013 года в районной газете "Меңдіқара үні" следующее изменение:
в приложении к указанному решению:
подпункт 3) пункта 1 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        М. Талтакова
Секретарь
районного маслихата                        В. Леонов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
Мендыкаринского района"
_________________ В. Гребенюк
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Мендыкаринского района"
_________________ Г. Айсенова