Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2013 жылғы 27 наурыздағы N 91/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 02 сәуірде N 3493 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 06 мамырдағы N 149/5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 06.05.2014 N 149/5 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" N 745 қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 қазандағы "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы" N 1294 қаулысына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріп отырған:
1) "Дәрігерді үйге шақыру";
2) "Дәрігердің қабылдауына жазылу";
3) "Медициналық-санитарлық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымға тіркеу" мемлекеттік қызмет регламенттері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.А. Өрсариевке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Е. Арын
Павлодар облысы әкімдігінің
2013 жылғы 27 наурыз
N 91/3 қаулысымен
бекітілді
"Дәрігерді үйге шақыру"
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы регламентте мынадай ұғымдар пайдаланады:
басқарма – "Павлодар облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі;
уәкілетті ұйым – бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсететін медициналық ұйым;
тұтынушы – мемлекеттік қызмет көрсетілетін жеке тұлға;
құрылымдық-функционалдық бірлік (бұдан әрі – Бірлік) – мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіне қатысатын лауазымды тұлға.
2. Жалпы ережелер
2. "Дәрігерді үйге шақыру" мемлекеттік қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) уәкілетті ұйыммен көрсетіледі.
3. Электронды емес форматта көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны – автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі "Халық денсаулығы мен денсаулық сақтау жүйесі туралы" кодексі, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 қарашадағы "Бастапқы медициналық-санитариялық көмек көрсету қағидаларын және азаматтарды бастапқы медициналық-санитариялық көмек ұйымдарына бекіту қағидаларын бекіту туралы" N 1263 қаулысы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 қазандағы "Денсаулық сақтау саласында мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту туралы" N 1294 қаулысымен бекітілген "Дәрігерді үйге шақыру" мемлекеттік қызмет көрсету стандарты негізінде (бұдан әрі – Стандарт) ұсынылады.

Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере здравоохранения
Постановление акимата Павлодарской области от 27 марта 2013 года N 91/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 02 апреля 2013 года N 3493. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 06 мая 2014 года N 149/5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 06.05.2014 N 149/5.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2012 года N 1294 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области здравоохранения", акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты государственных услуг:
1) "Вызов врача на дом";
2) "Запись на прием к врачу";
3) "Прикрепление к медицинской организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь".
2. Контроль за выполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Орсариева А.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Е. Арын
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 27 марта 2013 года N 91/3
Регламент государственной услуги
"Вызов врача на дом"
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте используются следующие понятия:
управление – государственное учреждение "Управление здравоохранения Павлодарской области";
уполномоченная организация – медицинская организация, оказывающая первичную медико-санитарную помощь;
потребитель – физическое лицо, которому оказывается государственная услуга;
структурно-функциональная единица (далее – Единица) – должностное лицо, которое участвует в процессе оказания государственной услуги.
2. Общие положения
2. Государственная услуга "Вызов врача на дом" (далее – государственная услуга) оказывается уполномоченной организацией.
3. Форма государственной услуги в не электронном формате - неавтоматизированная.
4. Государственная услуга предоставляется на основании Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", постановления Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2011 года N 1263 "Об утверждении Правил оказания первичной медико-санитарной помощи и Правил прикрепления граждан к организациям первичной медико-санитарной помощи", стандарта государственной услуги "Вызов врача на дом", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2012 года N 1294 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области здравоохранения" (далее – Стандарт).

5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижелері:
1) тікелей жүгінген кезде немесе телефон байланысы арқылы – уәкілетті ұйымның шақыруды тіркеу журналында жазылу, одан кейін дәрігердің келу күнін, уақытын көрсете отырып, ауызша жауап беру;
2) мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
Бұл ретте, мемлекеттік қызметті көрсетуге сұрау салу қабылданған соң көрсетілген мерзімде пациентке үйде медициналық көмек көрсетіледі.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету тәртiбiне қойылатын талаптар
6. Уәкілетті ұйымның жұмыс кестесі туралы ақпарат Стандарттың 2-тармағында көрсетілген.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі мен барысы туралы ақпаратты басқарманың интернет-ресурсында: www.depzdrav.gov.kz, мемлекеттік қызмет көрсету орындарындағы стендтардан алуға болады.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері Стандарттың 10-тармағында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
10. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіздеме Стандарттың 14-тармағында көрсетілген.
11. Дәрігерді үйге шақыруға сұрау салуды алған сәттен бастап мемлекеттiк қызмет көрсету сәтiне дейiнгі мемлекеттiк қызмет көрсету кезеңдерi:
1) уәкілетті ұйымның лауазымды тұлғасының тұтынушының өтінішін қабылдауы, тіркеуі;
2) уәкілетті ұйымның лауазымды тұлғасының тұтынушының өтінішін қарауы;
3) уәкілетті ұйымның лауазымды тұлғасының тұтынушыға дәрігердің келу күнін, уақытын көрсете отырып ауызша жауап беру немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беруі.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі іс-әрекет
(өзара іс-қимыл) тәртiбiнiң сипаттамасы
12. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушы уәкілетті ұйымға Стандарттың 11 және 12-тармақтарында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісінде келесі Бірлік қатысады:
уәкілетті ұйымның лауазымды тұлғасы.
14. Әрбір әкiмшiлiк іс-әрекеттiң (рәсiмнің) орындалу мерзiмi көрсетіле отырып, Бірлік әкiмшiлiк әрекеттерінiң (рәсiмдердiң) дәйектілігі мен өзара әрекетiнің мәтiндiк кестелiк сипаттамасы осы Регламенттiң 1-қосымшасында көрсетілген.
15. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үрдісіндегі әкiмшiлiк іс-әрекеттердiң қисынды дәйектілігі мен Бірліктің арасындағы өзара байланысты бейнелейтін сызбалар осы Регламенттiң 2-қосымшасында көрсетілген.
5. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі

5. Результатом оказываемой государственной услуги являются:
1) при непосредственном обращении или по телефонной связи – запись в журнале регистрации вызовов уполномоченной организации, затем устный ответ с указанием даты, времени посещения врача;
2) мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
При этом, после принятия запроса на оказание государственной услуги пациенту в установленное время на дому оказывается медицинская помощь.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
6. Информация о графике работы уполномоченной организации указана в пункте 2 Стандарта.
7. Информацию о порядке и ходе оказания государственной услуги можно получить на интернет-ресурсе управления: www.depzdrav.gov.kz, стендах в местах оказания государственной услуги.
8. Сроки оказания государственной услуги указаны в пункте 10 Стандарта.
9. Государственная услуга оказывается бесплатно.
10. Основания для отказа в оказании государственной услуги указаны в пункте 14 Стандарта.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения запроса на вызов врача на дом и до момента получения государственной услуги:
1) прием, регистрация обращения потребителя должностным лицом уполномоченной организации;
2) рассмотрение обращения потребителя должностным лицом уполномоченной организации;
3) предоставление должностным лицом уполномоченной организации потребителю устного ответа с указанием даты, времени посещения врача либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги.
4. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги получатель представляет документы в уполномоченную организацию, указанные в пунктах 11 и 12 Стандарта.
13. В процессе оказания государственной услуги участвует следующая Единица:
должностное лицо уполномоченной организации.
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) Единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) указано в приложении 1 к настоящему регламенту.
15. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и Единицы, указаны в приложении 2 к настоящему регламенту.
5. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу

16. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңнамасымен көзделген жауапкершілікке тартылады.
"Дәрігерді үйге шақыру"
мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
1-қосымша
Кесте 1. Бірлік әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жұмыс барысының, ағынының) әрекеттері
1 2 3 4 5
1
Әрекеттің (жұмыс барысының, ағынының) N
1
2
3
2
Атауы
Уәкілетті ұйымның лауазымды тұлғасы
Уәкілетті ұйымның лауазымды тұлғасы
Уәкілетті ұйымның лауазымды тұлғасы
3
Әрекеттің (үдерістің, рәсімдеудің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушының өтінішін қабылдау, тіркеу
Жеке басын куәландыратын құжатының және бекітілген халық тізбесіне (БХТ) сәйкес тұтынушының осы уәкілетті ұйымға бекітілуінің бар болуы жағдайында өтінішті қарау
Тұтынушыға жауап беру
4
Аяқтау нысаны (дәрігерді үйге шақыру немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру)
Өтінішті дәрігерді үйге шақыру журналына жазу
Тұтынушының өтінішін қарау
Дәрігердің келу күнін, уақытын көрсете отырып ауызша жауап беру немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру
5
Орындау мерзімі
2 минут ішінде
5 минут ішінде
3 минут ішінде
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
"Дәрігерді үйге шақыру"
мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне
2-қосымша
Функционалды өзара әрекет ету сызбасы
Павлодар облысы әкімдігінің
2013 жылғы 27 наурыз
N 91/3 қаулысымен
бекітілді
"Дәрігердің қабылдауына жазылу"
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы регламентте мынадай ұғымдар пайдаланады:
басқарма – "Павлодар облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі;
уәкілетті ұйым – бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсететін медициналық ұйым;
алушы – мемлекеттік қызмет көрсетілетін жеке тұлға;
құрылымдық-функционалдық бірлік (бұдан әрі – Бірлік) – мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіне қатысатын лауазымды тұлға.
2. Жалпы ережелер
2. "Дәрігердің қабылдауына жазылу" мемлекеттік қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) уәкілетті ұйыммен көрсетіледі.
3. Электронды емес форматта көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны – автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі "Халық денсаулығы мен денсаулық сақтау жүйесі туралы" кодексі, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 қарашадағы "Бастапқы медициналық-санитариялық көмек көрсету қағидаларын және азаматтарды бастапқы медициналық-санитариялық көмек ұйымдарына бекіту қағидаларын бекіту туралы" N 1263 қаулысы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 қазандағы "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту туралы" N 1294 қаулысымен бекітілген "Дәрігердің қабылдауына жазылу" мемлекеттік қызмет стандарты негізінде (бұдан әрі – Стандарт) ұсынылады.

16. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Вызов врача на дом"
Таблица 1. Описание действий Единицы
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1 2 3 4 5
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование
Должностное лицо уполномоченной организации
Должностное лицо уполномоченной организации
Должностное лицо уполномоченной организации
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием, регистрация обращения потребителя
Рассмотрение обращения при условии наличия документа, удостоверяющего личность и прикрепления в данной уполномоченной организации, согласно регистру прикрепленного населения (РПН)
Предоставление потребителю ответа
4
Форма завершения (вызов врача на дом или мотивированный отказ в предоставлении государственной услуги)
Запись обращения в журнале регистрации вызова врача на дом
Рассмотрения обращения потребителя
Устный ответ с указанием даты, времени посещения врача либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
В течение 2 минут
В течение 5 минут
В течение 3 минут
6
Номер следующего действия
2
3
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Вызов врача на дом"
Схема функционального взаимодействия
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 27 марта 2013 года N 91/3
Регламент государственной услуги
"Запись на прием к врачу"
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте используются следующие понятия:
управление – государственное учреждение "Управление здравоохранения Павлодарской области";
уполномоченная организация – медицинская организация, оказывающая первичную медико-санитарную помощь;
потребитель – физическое лицо, которому оказывается государственная услуга;
структурно-функциональная единица (далее – Единица) – должностное лицо, которое участвует в процессе оказания государственной услуги.
2. Общие положения
2. Государственная услуга "Запись на прием к врачу" (далее – государственная услуга) оказывается уполномоченной организацией.
3. Форма государственной услуги в не электронном формате - неавтоматизированная.
4. Государственная услуга предоставляется на основании Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", постановления Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2011 года N 1263 "Об утверждении Правил оказания первичной медико-санитарной помощи и Правил прикрепления граждан к организациям первичной медико-санитарной помощи", стандарта государственной услуги "Запись на прием к врачу", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2012 года N 1294 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области здравоохранения" (далее – Стандарт).

5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижелері:
1) тікелей жүгінген кезде немесе телефон байланысы арқылы – уәкілетті ұйымның дәрігерінің қабылдауына алдын-ала жазылу журналына жазу және дәрігерлердің қабылдау кестесіне (бұдан әрі – кесте) сәйкес дәрігердің қабылдау күнін, уақытын көрсете отырып, ауызша жауап беру;
2) мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
Бұл ретте, мемлекеттік қызметті көрсетуге сұрау салу қабылданған соң көрсетілген мерзімде пациентке медициналық көмек көрсетіледі.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету тәртiбiне
қойылатын талаптар
6. Уәкілетті ұйымның жұмыс кестесі туралы ақпарат Стандарттың 2-тармағында көрсетілген.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі мен барысы туралы ақпаратты басқарманың интернет-ресурсында: www.depzdrav.gov.kz, мемлекеттік қызмет көрсету орындарының стендтарынан алуға болады.
8. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері Стандарттың 10-тармағында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
10. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін негіздеме Стандарттың 14-тармағында көрсетілген.
11. Дәрігерге жазылуға сұрау салуды алған сәттен бастап мемлекеттiк қызмет көрсету сәтiне дейiнгі мемлекеттiк қызмет көрсету кезеңдерi:
1) уәкілетті ұйымның лауазымды тұлғасының тұтынушының өтінішін қабылдауы, тіркеуі;
2) уәкілетті ұйымның лауазымды тұлғасының тұтынушының өтінішін қарауы және уәкілетті ұйымға бекітілуін тексеруі;
3) уәкілетті ұйымның лауазымды тұлғасының тұтынушыға дәрігердің қабылдау күнін, уақытын көрсете отырып ауызша жауап беруі немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беруі.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіндегі іс-қимыл
(өзара іс-қимыл) тәртiбiнiң сипаттамасы
12. Мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушы уәкілетті ұйымға Стандарттың 11 және 12-тармақтарында көрсетілген құжаттарды ұсынуы тиіс.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісінде келесі Бірлік қатысады:
уәкілетті ұйымның лауазымды тұлғасы.
14. Әрбір әкiмшiлiк әрекеттiң (рәсiмнің) орындалу мерзiмi көрсетіле отырып, Бірлік әкiмшiлiк әрекеттерінiң (рәсiмдердiң) дәйектілігі мен өзара әрекетiнің мәтiндiк кестелiк сипаттамасы осы Регламенттiң 1-қосымшасында көрсетілген.
15. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үрдісіндегі әкiмшiлiк әрекеттердiң қисынды дәйектілігі мен Бірліктің арасындағы өзара байланысты бейнелейтін сызбалар осы Регламенттiң 2-қосымшасында көрсетілген.

5. Результатом оказываемой государственной услуги являются:
1) при непосредственном обращении или по телефонной связи – запись в журнале предварительной записи на прием к врачу уполномоченной организации, затем устный ответ с указанием даты, времени приема врача в соответствии с графиком приема врачей (далее - график);
2) мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
При этом, после принятия запроса на оказание государственной услуги пациенту в установленное время получателю оказывается медицинская помощь.
3. Требования к порядку оказания государственной услуги
6. Информация о графике работы уполномоченной организации указаны в пункте 2 Стандарта.
7. Информацию о порядке и ходе оказания государственной услуги можно получить на интернет-ресурсе управления: www.depzdrav.gov.kz, стендах в местах оказания государственной услуги.
8. Сроки оказания государственной услуги указаны в пункте 13 Стандарта.
9. Государственная услуга оказывается бесплатно.
10. Основания для отказа в оказании государственной услуги указаны в пункте 14 Стандарта.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения запроса на запись к врачу и до момента получения государственной услуги:
1) прием, регистрация обращения потребителя должностным лицом уполномоченной организации;
2) рассмотрение обращения потребителя и проверка прикрепления к уполномоченной организации должностным лицом уполномоченной организации;
3) предоставление должностным лицом уполномоченной организации потребителю устного ответа с указанием даты, времени посещения врача либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги.
4. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
12. Для получения государственной услуги потребитель представляет в уполномоченную организацию документы, указанные в пунктах 11 и 12 Стандарта.
13. В процессе оказания государственной услуги участвует следующая Единица:
должностное лицо уполномоченной организации.
14. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействия административных действий (процедур) Единицы с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) указано в приложении 1 к настоящему регламенту.
15. Схемы, отражающие взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и Единицы, указаны в приложении 2 к настоящему регламенту.

5. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
16. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңнамасымен көзделген жауапкершілікке тартылады.
"Дәрігер қабылдауына жазылу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Кесте 1. Бірлік әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жұмыс барысының, ағынының) әрекеттері
1 2 3 4 5
1
Әрекет (жұмыс барысының, ағынының) N
1
2
3
2
Атауы
Уәкілетті ұйымның лауазымды тұлғасы
Уәкілетті ұйымның лауазымды тұлғасы
Уәкілетті ұйымның лауазымды тұлғасы
3
Әрекеттің (үрдістің, рәсімдеудің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушының уәкілетті органға жүгінуі
Жеке басын куәландыратын құжатының және бекітілген халық тізбесіне (БХТ) сәйкес тұтынушының осы уәкілетті ұйымға бекітілуінің бар болуы жағдайында өтінішті қарау
Кестеге сәйкес тұтынушыға дәрігердің бос уақытын таңдауға мүмкіндік беру
4
Аяқтау нысаны (дәрігердің қабылдауына жазылу немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру)
Өтінішті дәрігердің қабылдауына алдын ала жазылу журналына жазу
Тұтынушының өтінішін қарау
Дәрігердің қабылдау күнін, уақытын көрсете отырып ауызша жауап беру немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру
5
Орындау мерзімдері
2 минут ішінде
5 минут ішінде
3 минут ішінде
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
"Дәрігер қабылдауына жазылу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Функционалдық өзара әрекет ету сызбасы
Павлодар облысы әкімдігінің
2013 жылғы 27 наурыз
N 91/3 қаулысымен
бекітілді
"Медициналық-санитариялық алғашқы көмек
көрсететін медициналық ұйымға тіркеу"
мемлекеттік қызмет регламенті
1. Негізгі ұғымдар
1. Осы регламентте мынадай ұғымдар пайдаланады:
басқарма – "Павлодар облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі;
уәкілетті ұйым – бастапқы медициналық-санитарлық көмек көрсететін медициналық ұйым;
тұтынушы – мемлекеттік қызмет көрсетілетін жеке тұлға;
құрылымдық-функционалдық бірлік (бұдан әрі – Бірлік) – мемлекеттік қызмет көрсету үрдісіне қатысатын лауазымды тұлға.
2. Жалпы ережелер
2. "Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымға бекіту" мемлекеттік қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) уәкілетті ұйыммен көрсетіледі.
3. Электронды емес форматта көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны – автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі "Халық денсаулығы мен денсаулық сақтау жүйесі туралы" кодексі, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 қарашадағы "Бастапқы медициналық-санитариялық көмек көрсету қағидаларын және азаматтарды бастапқы медициналық-санитариялық көмек ұйымдарына бекіту қағидаларын бекіту туралы" N 1263 қаулысы, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 қазандағы "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" N 1294 қаулысымен бекітілген "Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымға бекіту" мемлекеттік қызмет көрсету стандарты негізінде (бұдан әрі – Стандарт) ұсынылады.

5. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Запись на прием к врачу"
Таблица 1. Описание действий Единицы
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1 2 3 4 5
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование
Должностное лицо уполномоченной организации
Должностное лицо уполномоченной организации
Должностное лицо уполномоченной организации
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Обращение потребителя в уполномоченную организацию
Рассмотрение обращения при условии наличия документа, удостоверяющего личность и прикрепления в данной уполномоченной организации, согласно регистру прикрепленного населения (РПН)
Предоставление потребителю возможности выбрать свободное время врача, согласно графика
4
Форма завершения (запись на прием к врачу или мотивированный отказ в предоставлении государственной услуги)
Запись обращения в журнале предварительной записи на прием к врачу
Рассмотрения обращения потребителя
Устный ответ с указанием даты, времени посещения врача либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
В течение 2 минут
В течение 5 минут
В течение 3 минут
6
Номер следующего действия
2
3
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Запись на прием к врачу"
Схема функционального взаимодействия
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 27 марта 2013 года N 91/3
Регламент государственной услуги
"Прикрепление к медицинской организации,
оказывающей первичную медико-санитарную помощь"
1. Основные понятия
1. В настоящем регламенте используются следующие понятия:
управление - государственное учреждение "Управление здравоохранения Павлодарской области";
уполномоченная организация – медицинская организация, оказывающая первичную медико-санитарную помощь;
потребитель – физическое лицо, которому оказывается государственная услуга;
структурно-функциональная единица (далее – Единица) – должностное лицо, которое участвует в процессе оказания государственной услуги.
2. Общие положения
2. Государственная услуга "Прикрепление к медицинской организации оказывающей медико–санитарную помощь" (далее – государственная услуга) оказывается уполномоченной организацией.
3. Форма государственной услуги в не электронном формате - неавтоматизированная.
4. Государственная услуга предоставляется на основании Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" и постановления Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2011 года N 1263 "Об утверждении Правил оказания первичной медико-санитарной помощи и Правил прикрепления граждан к организациям первичной медико-санитарной помощи", стандарта государственной услуги "Прикрепление к медицинской организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь", утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2012 года N 1294 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области здравоохранения" (далее – Стандарт).

16. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңнамасымен көзделген жауапкершілікке тартылады.
"Медициналық-санитариялық алғашқы көмек
көрсететін медициналық ұйымға тіркеу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
1-қосымша
Кесте 1. Бірлік әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жұмыс барысының, ағынының) әрекеттері
1 2 3 4 5
1
Әрекеттің (жұмыс барысының, ағынының) N
1
2
3
2
Бірлік атауы
Уәкілетті ұйымның лауазымды тұлғасы
Уәкілетті ұйымның лауазымды тұлғасы
Уәкілетті ұйымның лауазымды тұлғасы
3
Әрекеттің (үрдістің, рәсімдеудің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушының өтінішін қабылдау, тіркеу
Жеке басын куәландыратын құжатының және бекітілген халық тізбесіне (БХТ) сәйкес тұтынушының осы уәкілетті ұйымға бекітілуінің бар болуы жағдайында өтінішті қарау
Бекіту немесе мемлекеттік қызмет көрсету ұсынудан бас тарту анықтамасын (талонын) беруге дайындық
4
Аяқтау нысаны бекітілуі туралы анықтама (талон) немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру)
Өтінішті дәрігердің қабылдауына алдын ала жазылу журналына жазу
Тұтынушының өтінішін бекіту немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту үшін жауапты тұлғаға тапсыру
Бекіту немесе мемлекеттік қызмет көрсету ұсынудан бас тарту жөнінде дәлелді жауап беру туралы анықтама (талон) беру
5
Орындау мерзімі
15 минут ішінде
1 күн ішінде
5 минут ішінде
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2
3
"Медициналық-санитариялық алғашқы көмек
көрсететін медициналық ұйымға тіркеу"
мемлекеттік қызмет регламентіне
2-қосымша
Функционалды өзара әрекет ету сызбасы

16. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прикрепление к медицинской
организации, оказывающей первичную
медико-санитарную помощь"
Таблица 1. Описание действий Единицы
Действия основного процесса (хода, потока работ)
1 2 3 4 5
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
2
Наименование Единицы
Должностное лицо уполномоченной организации
Должностное лицо уполномоченной организации
Должностное лицо уполномоченной организации
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием, регистрация обращения потребителя
Рассмотрение обращения при условии наличия документа, удостоверяющего личность и прикрепления в данной уполномоченной организации, согласно регистру прикрепленного населения (РПН)
Подготовка к выдаче справки (талона) прикрепления либо отказа в предоставлении государственной услуги
4
Форма завершения (выдача справки (талона) о прикреплении либо мотивированного ответ об отказе в предоставлении государственной услуги)
Запись обращения потребителя в журнале регистрации
Передача обращения потребителя ответственному исполнителю для прикрепления либо отказа в предоставлении государственной услуги
Выдача справки (талона) о прикреплении либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги
5
Сроки исполнения
В течении 15 минут
В течение 1 дня
В течение 5 минут
6
Номер следующего действия
2
3
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прикрепление к медицинской
организации, оказывающей первичную
медико-санитарную помощь"
Схема функционального взаимодействия