Ақтоғай аудандық мәслихаттың (кезектен тыс XII сессиясы, V шақырылым) 2013 жылғы 22 қаңтардағы N 53/12 "2013 жылы Ақтоғай ауданының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 наурыздағы N 59/14 шешімі. Павлодар облысының Әділет Департаментінде 2013 жылғы 18 сәуірде N 3506 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 қаңтардағы N 105/26 шешімімен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 23.01.2014 N 105/26 шешімімен).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 56-бабы 1-тармағы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 20-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Ақтоғай аудандық мәслихат сессиясы ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың (V шақырылған, кезектен тыс ХІІ сессиясы) 2013 жылғы 22 қаңтардағы N 53/12 "2013 жылы Ақтоғай ауданының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде N 3424 болып тіркелген, 2013 жылғы 2 наурыздағы N 9 "Ауыл тынысы" және "Пульс села" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
3-тармақтағы "68000" деген сандар "75000" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы шешімінің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            С. Жуков
Мәслихат хатшысы                           Т. Мұқанов

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата (внеочередная XII сессия, V созыв) от 22 января 2013 года N 53/12 "О назначении социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Актогайского района на 2013 год"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 27 марта 2013 года N 59/14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 апреля 2013 года N 3506. Утратило силу в связи с истечением срока действия (решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 23 января 2014 года N 105/26)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 23.01.2014 N 105/26).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 20 Закона Республики Казахстан "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" от 28 апреля 1995 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, сессия Актогайского районного маслихата РЕШИЛА:
1. Внести в решение районного маслихата (XII внеочередная сессия V созыв) N 53/12 "О назначении социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Актогайского района на 2013 год" от 22 января 2013 года (зарегистрированное в Реестре государственных нормативных правовых актов N 3424, опубликовано в газетах "Ауыл тынысы" и "Пульс села" N 9 от 2 марта 2013 года) следующие изменения:
в пункте 3 цифры "68000" заменить цифрами "75000".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по вопросам бюджетной политики и экономического развития региона.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        С. Жуков
Секретарь маслихата                        Т. Муканов