2013 жылға арналған Алматы қаласы бойынша жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
V сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХVI сессиясының 2013 жылғы 22 мамырдағы № 118 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 маусымда N 984 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2014 жылғы 24 сәуірдегі № 218 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 24.04.2014 № 218 шешімімен (жарияланғаннан кейін 10 күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі № 481 Су кодексінің 38 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-IV "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы"(Салық кодексі) кодексінің 487 бабының 1 тармағына сәйкес V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2013 жылға арналған Алматы қаласы бойынша жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXXХХ сессиясының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы «2012 жылға арналған Алматы қаласы бойынша жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдалану үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы» № 493 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 913 болып тіркелген, «Алматы Ақшамы» және «Вечерний Алматы» газеттерінде 2011 жылдың 31 желтоқсанында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Алматы қаласы мәслихатының хатшысы Т. Мұқашев нормативтік құқықтық актіні әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткізілуін қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты депутаттық комиссиясының төрағасы С. Козловқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е. Шормановқа жүктелсін (келісім бойынша).
5. Осы шешiм әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін және ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткеннен соң қолданысқа енгiзiледi.
V сайланған
Алматы қаласы мәслихаты
ХVІ сессиясының төрағасы                 А. Моргунов
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы                     Т. Мұқашев
Келісілді:
Алматы қаласы
әкімінің орынбасары                            Е. Шорманов
Алматы қаласы бойынша
Салық департаментінің басшысы                  Б. Қарымсақов
Алматы қаласы Табиғи
ресурстар және табиғатты пайдалануды
реттеу басқармасының басшысы                   А. Рахимбетов
Алматы қаласы Қаржы
басқармасының басшысы                          А. Әбдіқадырова
Алматы қаласы Экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасының басшысы                          С. Қабдолов
Алматы қаласы әкімі
аппараты заң бөлімінің
басшысы                                        А. Қасымова
V сайланған
Алматы қаласы мәслихаты
XVІ сессиясының
2013 жылғы «22» мамырдағы
№ 118 шешіміне қосымша
2013 жылға арналған
Алматы қаласы бойынша жер үсті көздерінің
су ресурстарын пайдаланғаны үшін
төлемақы ставкалары
Арнайы су пайдалану түрі
Өзен-
дер,
көлдер,
теңіз-
дер
алқап-
тары
Үй-
жайға
пайдала-
ну және
коммунал-
дық қызмет, (теңге/1000
текше м.)
Өнер-
кәсіп,
жылу энерге-
тикасын
қосқанда, (теңге/
1000
текше м.)
Ауыл-
шаруашы-
лығы
(теңге/
1000
текше м.)
Су
көздері-
нен су
алуды
жүзеге
асыратын
тоған шаруашы-
лықтары,
(теңге/
1000
текше м.)
Балық
шаруашы-
лығы, су көздері-
нен балық
аулайтын
тұтыну-
шылар,
(теңге/
тонна)
Гидро-
энерге
тика,
(теңге/
1000  кВт.
сағат)
Су
транс-
порты, (теңге/
1000 т.
шақырым)
Балқаш
және
Алакөл
көлде-
рінің
және
өзен-
дердің
алаб-
тары
80

Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по городу Алматы на 2013 год
Решение ХVI сессии маслихата города Алматы V созыва от 22 мая 2013 года N 118. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 27 июня 2013 года за N 984. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 24 апреля 2014 года N 218
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 24.04.2014 N 218 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 38 Кодекса Республики Казахстан от 09 июля 2003 года № 481 «Водный кодекс Республики Казахстан» и пунктом 1 статьи 487 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года №99-IV «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по городу Алматы на 2013 год согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение XXХXХ-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года № 493 «Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников по городу Алматы на 2012 год» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 913, опубликованное в газетах «Алматы ақшамы» и «Вечерний Алматы» от 31 декабря 2011 года).
3. Секретарю маслихата города Алматы Т. Мукашеву обеспечить государственную регистрацию нормативного правового акта в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на  председателя постоянной депутатской комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы С. Козлова и заместителя акима города Алматы Е. Шорманова (по согласованию).
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
XVI-ой сессии маслихата
города Алматы V-го созыва         А. Моргунов
Секретарь
маслихата города Алматы
V-го созыва                       Т. Мукашев
Приложение
к решению XVI-й сессии маслихата
города Алматы V-го созыва
от 22 мая 2013 года № 118
Ставки платы
за пользование водными ресурсами из поверхностных
источников по городу Алматы на 2013 год
Вид специального водопользования
Бас-
сейны
рек,
озер,
морей
Жилищ-
но
экс-
плуа-
таци-
онные
и ком-
муналь-
ные
услуги
(тенге/
1000м3)
Про-
мыш-
лен-
ность
, вклю-
чая
теп-
ло-
энер-
гети-
ку
(тен-
ге/
1000
м3)
Сель-
ское
хозяй-
ство
(тенге
/1000
м3)
Прудо-
вые хо-
зяйства
, осу-
щест-
вляющие
забор
из
водных
источ-
ников
(тенге/
1000
м3)
Рыбное
хозяйство,
потреби-
тели, про-
изводящие
отлов рыбы
на водных
источниках
(тенге/
тонна)
Гидро-
энерге-
тика
(тенге/
1000
кВт.
час)
Вод-
ный
тран-
спорт
(тен-
ге/
1000
т.км)
Бас-
сейн
рек и
озер
Балхаш
и Ала-
коль
80