Петропавл қаласы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 25 маусымдағы N 1151 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 шілдеде N 2304 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 13 сәуірдегі N 729 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 13.04.2016 N 729 қаулысымен (ресми жариялаған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 27-бабына, "Ішкі сауда ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі № 371 қаулысымен бекітілген Ішкі сауда ережесінің 120-тармағына сәйкес Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Петропавл қаласы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы орындар белгіленсін, қосымшаға сәйкес.

Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории города Петропавловска
Постановление акимата города Петропавловска от 25 июня 2013 года N 1151. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 июля 2013 года N 2304. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 13 апреля 2016 года N 729
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 13.04.2016 N 729 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", пунктом 120 Правил внутренней торговли, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года № 371 "Об утверждении Правил внутренней торговли" акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории города Петропавловска, согласно приложению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Н. Б. Байбақтиновқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғаш ресми жариялаған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Т. Закариянов
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 25 маусымдағы № 1151
қаулысына қосымша
Петропавл қаласы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған арнайы бөлінген орындар
р/к №
Автодүкендерді және (немесе) шатырларды орналастыру орындары
1.
Пушкин және Қазақстан Конституциясы көшелерінің қиылысы, "Ғабит Мүсірепов атындағы облыстық балалар жасөспірімдер кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі аумағы
2.
Мағжан Жұмабаев және Қазақстан Конституциясы көшелерінің қиылысы, "Сердечная" дәріханасының жаны
3.
Казахстанская правда және Қазақстан Конституциясы көшелерінің қиылысы. "Полиграфия" акционерлік қоғамы аумағы
4.
Ыбырай Алтынсарин және Қазақстан Конституциясы көшелерінің қиылысы, Орталық алаң ауданы, Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі ғимаратының алдында
5.
Қалалық мәдениет және демалыс саябағының аумағында:
1) "Дельфин" фонтаны ауданы
2) "Даниал" дәмханасының жаны
3) "Медведи" мүсінінің жаны
6.
Қазақстан Конституциясы к., "Рахат" сауда үйі ауданы
7.
Ыбырай Алтынсарин және Интернациональная көшелерінің қиылысы, "Алаугаз" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі гүлбағының ауданы
8.
М. Әуезов көшесі, Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны филиалының жаны
9.
Мағжан Жұмабаев көшесі, Мағжан Жұмабаев гүлбағы ауданы
10.
Жеңіс саябағы – Орталық кіре беріс есік
11.
Жеңіс саябағы – "Бақыт" автожанармай құю станциясы ауданы
12.
Есіл өзеніндегі қалалық жағажай
13.
"Северная звезда" стелласы (Пестрое көлі)
14.
Абай және Ыбырай Алтынсарин көшелерінің қиылысы, "Elle" дүкені ауданы
15.
Мир және Кеңес Одағының батыры Андрей Максимович Хименко атындағы көшелердің қиылысы, "Славянка" дүкені ауданы
16.
Мир көшесі, "Экспресс" дүкені ауданы
17.
Мир көшесі, "Северный" тұрмыстық үйі мен № 23 орта мектептің арасындағы аудан
18.
Интернациональная көшесі, "Черемушки" дүкені ауданы
19.
Қаныш Сәтбаев көшесі, "Янтарь" дүкені ауданы
20.
Юбилейная көшесі, № 2 үй ауданы
21.
Шоқан Уәлиханов көшесі, "Изюминка" дүкені ауданы
22.
Евней Бөкетов және Александр Пушкин көшелерінің қиылысы, "Продукты" дүкені ауданы
23.
Рижская көшесі, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің жанындағы "3-ші қалалық аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік мекемесі ауданы

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Байбактинова Н. Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Т. Закарьянов
Приложение
к постановлению акимата
города Петропавловска
Северо-Казахстанской области
от 25 июня 2013 года № 1151
Специально отведенные места для осуществления выездной торговли на территории города Петропавловска
п/п
Места установки автолавки и (или) палатки
1
Пересечение улиц Пушкина и Конституции Казахстана, район Коммунального государственного учреждения "Областная детско-юношеская библиотека имени Габита Мусрепова"
2
Пересечение улиц Магжана Жумабаева и Конституции Казахстана, возле аптеки "Сердечная"
3
Пересечение улиц Казахстанской правды и Конституции Казахстана, район акционерного общества "Полиграфия"
4
Пересечение улиц Ибрая Алтынсарина и Конституции Казахстана, район Центральной площади, перед зданием акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
5
На территории городского Парка культуры и отдыха:
1. в районе фонтана "Дельфин"
2. возле кафе "Даниал"
3. возле скульптуры "Медведи"
6
улица Конституции Казахстана, район торгового дома "Рахат"
7
Пересечение улиц Ибрая Алтынсарина и Интернациональная, район сквера товарищества с ограниченной ответственностью "Алаугаз"
8
улица Мухтара Ауэзова, возле филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
9
улица Магжана Жумабаева, район сквера Магжана Жумабаева
10
Парк Победы - Центральный вход
11
Парк Победы, район автозаправочной станции "Бахыт"
12
Городской пляж на реке Ишим
13
Стела "Северная звезда" (озеро Пестрое)
14
Пересечение улиц Абая и Ибрая Алтынсарина, район магазина "Elle"
15
Пересечение улиц Мира и имени героя Советского Союза Андрея Максимовича Хименко, район магазина "Славянка"
16
улица Мира, район магазина "Экспресс"
17
Улица Мира, район между Дом быта "Северный" и средней школы № 23
18
улица Интернациональная, район магазина "Черемушки"
19
улица Каныша Сатпаева, район магазина "Янтарь"
20
улица Юбилейная, района дома № 2
21
улица Чокана Уалиханова, район магазина "Изюминка"
22
Пересечение улиц Евнея Букетова и Александра Пушкина, район магазина "Продукты"
23
улица Рижская, район Коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения при акимате Северо-Казахстанской области Министерства здравоохранения Республики Казахстан "3-я городская больница"