Жас отбасылар үшін Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкі жүйесі арқылы тұрғын үй бағыты бойынша "Қолжетімді тұрғын үй - 2020" бағдарламасына қатысушыларды іріктеу тәртібін және оларға тұрғын үй беру кезектілігін анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 19 қарашадағы N 2198 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 5 желтоқсанда N 2416 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 27 ақпандағы N 432 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 27.02.2015 N 432 қаулысымен.
Ескерту. Қаулының атауы жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 23.10.2014 N 2028 қаулысымен (бірінші ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қолжетімді тұрғын үй – 2020" бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 маусымдағы № 821 қаулысымен бекітілген "Қолжетімді тұрғын үй – 2020" бағдарламасын іске асыру мақсатында Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жас отбасылар үшін Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкі жүйесі арқылы тұрғын үй бағыты бойынша "Қолжетімді тұрғын үй - 2020" бағдарламасына қатысушыларды іріктеу тәртібін және оларға тұрғын үй беру кезектілігін анықтау туралы.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 23.10.2014 N 2028 қаулысымен (бірінші ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау осы саланы басқаратын Петропавл қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оны бірінші ресми жариялаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Т. Закариянов
Петропавл қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 19 қарашадағы
№ 2198 қаулысына
қосымша
Жас отбасылар үшін Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкі жүйесі арқылы тұрғын үй бағыты бойынша "Қолжетімді тұрғын үй - 2020" бағдарламасына қатысушыларды іріктеу тәртібін және оларға тұрғын үй беру кезектілігін анықтау туралы
Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 23.10.2014 N 2028 қаулысымен (бірінші ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
1. Осы жас отбасылар үшін Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкі жүйесі арқылы тұрғын үй бағыты бойынша "Қолжетімді тұрғын үй – 2020" бағдарламасына қатысушыларды іріктеу және оларға тұрғын үй беру кезектілігі тәртібі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 маусымдағы № 821 қаулысымен бекітілген "Қолжетімді тұрғын үй – 2020" бағдарламасына (Бұдан әрі - Бағдарлама) сәйкес анықталды.

Об определении порядка отбора участников Программы "Доступное жилье - 2020" по линии жилищного строительного сберегательного банка Казахстана для молодых семей и предоставления им жилья
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 19 ноября 2013 года N 2198. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 декабря 2013 года N 2416. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 27 февраля 2015 года N 432
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 27.02.2015 N 432.
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 23.10.2014 N 2028 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В целях реализации Программы "Доступное жилье–2020", утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2012 года № 821 "Об утверждении Программы "Доступное жилье–2020" акимат города Петропавловска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить порядок отбора участников Программы "Доступное жилье - 2020" по направлению - жилье по линии жилищного строительного сберегательного банка Казахстана для молодых семей и очередности предоставления им жилья, согласно приложению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 23.10.2014 N 2028 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима города Петропавловска.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Т. Закарьянов
Приложение к постановлению акимата города Петропавловска от 19 ноября 2013 года № 2198
Порядок отбора участников Программы "Доступное жилье - 2020" по линии жилищного строительного сберегательного банка Казахстана для молодых семей и предоставления им жилья
Сноска. Приложение с изменяниями, внесенными постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 23.10.2014 N 2028 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
1. Порядок отбора участников Программы "Доступное жилье–2020" по направлению жилье по линии жилищного строительного сберегательного банка Казахстана для молодых семей и очередности предоставления им жилья (далее - Порядок) определен в соответствии с Программой "Доступное жилье–2020", утвержденной постановлением Правительством Республики Казахстан от 21 июня 2012 года № 821 "Об утверждении Программы "Доступное жилье–2020" (далее – Программа).

2. Бағдарламаға қатысуға өтініштерді қабылдау "Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (Бұдан әрі - тұрғын үйді іске асыру бойынша уәкілетті орган) жалгерлік тұрғын үйді пайдалануға беруді жүргізгенге дейін 6 айдан кем емес уақытта басталады.
3. Бағдарламаға қатысуға өтінішті қабылдау жалгерлік тұрғын үй құрылысы басталғанға дейін 3 ай ішінде аяқталады.
4. ТКШ бөлімі бұқаралық ақпарат құралдарында және өтініштерді қабылдау орнында басталу туралы хабарлама жарияланғаннан күннен бастап құжаттарды қабылдауды бастайды және бұқаралық ақпарат құралдарында өтініштерді қабылдауды аяқтау жөніндегі хабарламада көрсетілген күннен бастап құжаттарды қабылдауды аяқтайды.
5. Бағдарламаға қатысуға үміткерлер жетіспеген жағдайда, тұрғын үйді іске асыру бойынша уәкілетті орган өтініштерді қабылдау мерзімін он бес күнге ұзартуға құқылы.

2. Прием заявлений на участие в Программе начинается государственным учреждением "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска" (далее – Уполномоченный орган по реализации жилья) не менее чем за 6 месяцев до ввода арендного жилья в эксплуатацию.
3. Прием заявлений на участие в Программе заканчивается за 2 месяца до ввода арендного жилья в эксплуатацию.
4. Отдел ЖКХ начинает прием документов с даты, опубликованной в средствах массовой информации в объявлении о начале и месте приема заявлений и заканчивает прием документов с даты, указанной в объявлении об окончании приема заявлений в средствах массовой информации.
5. В случае недобора претендентов на участие в Программе, Уполномоченный орган по реализации жилья вправе продлить сроки приема заявлений на пятнадцать рабочих дней.