Азаматтардың жекелеген санаттары үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 15 сәуірдегі N 120 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 мамырда N 2287 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 4 қарашадағы N 358 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық әкімдігінің 4.11.2015 N 358 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-2), 5-5), 5-6) тармақшаларына, "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 31-бабының 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарына квота белгіленсін:
қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғалар үшін жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде квота белгіленсін;
бас бостандығын айыру орындарынан босатылған тұлғалар үшін жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде квота белгіленсін;
интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде квота белгіленсін;
мүгедектер үшін жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде квота белгіленсін.
2. Күші жойылды деп танылсын:
1) Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 22 мамырдағы № 176 "Мағжан Жұмабаев ауданының кәсіпорындары мен ұйымдарында мүгедектер үшін квоталы жұмыс орындарын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік Тізілімінде № 13-9-96 бойынша тіркелген, 2009 жылғы 19 маусымдағы "Мағжан жұлдызы", "Вести" аудандық газеттерінде жарияланған) қаулысы;
2) Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 12 қарашадағы № 494 "Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғалар, сондай-ақ бас бостандығын айыру орындарынан босатылған тұлғалар және интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік Тізілімінде № 1989 бойынша тіркелген, 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Мағжан жұлдызы", "Вести" аудандық газеттерінде жарияланған) қаулысы.

Об установлении квоты рабочих мест для отдельных категории граждан
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 15 апреля 2013 года N 120. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 мая 2013 года N 2287. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 4 ноября 2015 года N 358
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 4.11.2015 года N 358.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 5-2), 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", акимат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест:
для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, в размере одного процента от общей численности рабочих мест;
для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в размере одного процента от общей численности рабочих мест;
для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций по району Магжана Жумабаева, в размере одного процента от общей численности рабочих мест;
для инвалидов, в размере трех процентов от общей численности рабочих мест.
2. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 22 мая 2009 года № 176 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на предприятиях и организациях района Магжана Жумабаева" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-9-96, опубликовано 19 июня 2009 года в районных газетах "Мағжан жұлдызы", "Вести");
2) постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 12 ноября 2012 года № 494 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1989, опубликовано 21 декабря 2012 года в районных газетах "Мағжан жұлдызы", "Вести").

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің әлеуметтік мәселелер бойынша орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданының әкімі
В. Бубенко

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области по социальным вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
В. Бубенко