Тайынша ауданында жас отбасылар үшін Қазақстан тұрғын үй құрылыс жинақ банкі желісінің тұрғын үй бағыты бойынша - "Қолжетімді тұрғын үй - 2020" Бағдарламасына қатысушыларды іріктеу және оларға тұрғын үй беру кезектілігінің тәртібін анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 26 қарашадағы N 615 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 желтоқсанда N 2424 болып тіркелді
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 14.01.2015 N 08 қаулысымен.
«Қолжетімді тұрғын үй – 2020» Бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 маусымдағы N 821 қаулысына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Тайынша ауданында жас отбасылар үшін Қазақстан тұрғын үй құрылыс жинақ банкі желісінің тұрғын үй бағыты бойынша «Қолжетімді тұрғын үй – 2020» Бағдарламасына қатысушыларды іріктеу және оларға тұрғын үй беру кезектілігінің тәртібі анықталсын.
2. «Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының экономика және қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Тайынша ауданы әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданының әкімі
С.Салтықов
Тайынша ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 26 қарашадағы № 615 қаулысына қосымша
Жас отбасылар үшін Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкі жүйесі арқылы тұрғын үй бағыты бойынша «Қолжетімді тұрғын үй – 2020» бағдарламасына қатысушыларды іріктеу және оларға тұрғын үй беру кезектілігі тәртібі
1. Осы жас отбасылар үшін Қазақстанның тұрғын үй құрылыс жинақ банкі жүйесі арқылы тұрғын үй бағыты бойынша «Қолжетімді тұрғын үй – 2020» бағдарламасына қатысушыларды іріктеу және оларға тұрғын үй беру кезектілігі тәртібі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 маусымдағы № 821 қаулысымен бекітілген «Қолжетімді тұрғын үй – 2020» бағдарламасына (Бұдан әрі - Бағдарлама) сәйкес анықталды.
2. Бағдарламаға қатысуға өтінішті қабылдау өтініштерді қабылдау «Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобильдік жолдар бөлімі» мемлекеттік мекемесімен (Бұдан әрі - тұрғын үйді іске асыру бойынша уәкілетті орган) жалгерлік тұрғын үйді пайдалануға беруді жүргізгенге дейін 6 айдан кем емес уақытта басталады.

Об определении порядка отбора участников Программы "Доступное жилье - 2020" по направлению - жилье по линии жилищного строительного сберегательного банка Казахстана для молодых семей и очередности предоставления им жилья в Тайыншинском районе
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 26 ноября 2013 года N 615. Зарегистрировано Департаментом юситиции Северо-Казахстанской области 11 декабря 2013 года N 2424. Утратило силу постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 14 января 2015 года N 08
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 14.01.2015 N 08.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2012 года N 821 "Об утверждении Программы "Доступное жилье – 2020" акимат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить порядок отбора участников Программы "Доступное жилье – 2020" по направлению - жилье по линии жилищного строительного сберегательного банка Казахстана для молодых семей и очередности предоставления им жилья в Тайыншинском районе, согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Тайыншинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
С. Салтыков
Приложение к постановлению акимата Тайыншинского района от 26 ноября 2013 года № 615
Порядок отбора участников Программы "Доступное жилье – 2020" по направлению - жилье по линии жилищного строительного сберегательного банка Казахстана для молодых семей и очередности предоставления им жилья
1. Порядок отбора участников Программы "Доступное жилье – 2020" по направлению жилье по линии жилищного строительного сберегательного банка Казахстана для молодых семей и очередности предоставления им жилья (далее - Порядок) определен в соответствии с Программой "Доступное жилье – 2020", утвержденной постановлением Правительством Республики Казахстан от 21 июня 2012 года № 821 "Об утверждении Программы "Доступное жилье – 2020" (далее – Программа).
2. Прием заявлений на участие в Программе начинается государственным учреждением "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Тайыншинского района, Северо-Казахстанской области" (далее – Уполномоченный орган по реализации жилья) не менее чем за 6 месяцев до ввода арендного жилья в эксплуатацию.

3. Бағдарламаға қатысуға өтінішті қабылдау жалгерлік тұрғын үй құрылысы басталғанға дейін 3 ай ішінде аяқталады.
4. ТКШ бөлімі бұқаралық ақпарат құралдарында және өтініштерді қабылдау орнында басталу туралы хабарлама жарияланғаннан күннен бастап құжаттарды қабылдауды бастайды және бұқаралық ақпарат құралдарында өтініштерді қабылдауды аяқтау жөніндегі хабарламада көрсетілген күннен бастап құжаттарды қабылдауды аяқтайды.
5. Бағдарламаға қатысуға үміткерлер жетіспеген жағдайда, тұрғын үйді іске асыру бойынша уәкілетті орган өтініштерді қабылдау мерзімін он бес күнге ұзартуға құқылы.

3. Прием заявлений на участие в Программе заканчивается за 2 месяца до ввода арендного жилья в эксплуатацию.
4. Отдел ЖКХ начинает прием документов с даты, опубликованной в средствах массовой информации в объявлении о начале и месте приема заявлений и заканчивает прием документов с даты, указанной в объявлении об окончании приема заявлений в средствах массовой информации.
5. В случае недобора претендентов на участие в Программе, Уполномоченный орган по реализации жилья вправе продлить сроки приема заявлений на пятнадцать рабочих дней.