Об определении объема субсидий на субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям по районам
Решение акима Южно-Казахстанской области от 11 января 2013 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 31 января 2013 года № 2215. Утратило силу решением акима Южно-Казахстанской области от 11 марта 2014 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Южно-Казахстанской области от 11.03.2014 № 3.

Аудандар бойынша ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға арналған субсидиялар көлемін айқындау туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2013 жылғы 11 қаңтардағы № 3 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 31 қаңтарда № 2215 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің 11.03.2014 № 3 шешімімен.

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 8 Правил субсидирования стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2006 года № 237, аким Южно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Определить объем субсидий на субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям по районам согласно приложению к настоящему решению.

«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 4 сәуірдегі № 237 қаулысымен бекітілген Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау ережесінің 8-тармағына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандар бойынша ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға арналған субсидиялар көлемі осы шешімнің қосымшасына сәйкес айқындалсын.

2. Признать утратившим силу решение акима Южно-Казахстанской области от 21 мая 2012 года № 23 «Об определении объема субсидий на субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям по районам» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2079, опубликовано 29 июня 2012 года в газете «Южный Казахстан» № 73).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на первого заместителя акима области Оспанова Б.С.

2. «Аудандар бойынша ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау көлемін айқындау туралы» Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2012 жылғы 21 мамырдағы № 23 (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу мемлекеттік тізілімінде 2079-нөмірінде тіркелген, «Оңтүстік Қазақстан» газетінің 2012 жылғы 29 маусымдағы 101-102-санында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Б.С.Оспановқа жүктелсін.

4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области                              Б. Оспанов
Приложение
к решению акима
области от 11 января
2013 года № 3
Объем субсидий на субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям по районам
Наименование городов и районов
Годовой лимит, тысячи кубических метров
Объем субсидии, тысячи тенге
1
Казыгуртский

4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің міндетін атқарушы           Б.Оспанов
Облыс әкімінің
2013 жылғы 11 қаңтардағы
№ 3 шешіміне қосымша
Аудандар бойынша ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға арналған cубсидиялар көлемі
Қала мен аудандардың атауы
Жылдық лимит, мың текше метр
Субсидия көлемі, мың теңге
1
Қазығұрт