"Әлеуметтік көмек көрсету үшін мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарын және құжаттар тізбесін айқындау туралы" 2012 жылғы 21 қарашадағы № 8/55-V шешімге өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 маусымдағы N 13/92-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылдың 16 шілдесінде N 2992 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2014 жылғы 04 шілдедегі N 25/180-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 04.07.2014 N 25/180-V шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына, «Сәйкестендіру нөмерлерінің ұлттық тізілімдері туралы» 2007 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабы 3-тармағына, «Жергiлiктi атқарушы органдар көрсететiн әлеуметтiк қорғау саласындағы мемлекеттiк қызметтердiң стандарттарын бекiту туралы» 2011 жылғы 7 сәуiрдегi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң № 394 қаулысының 1-тармағы 14) тармақшасына сәйкес Курчатов қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «Әлеуметтік көмек көрсету үшін мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарын және құжаттар тізбесін айқындау туралы» 2012 жылғы 21 қарашадағы № 8/55-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2765 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 27 желтоқсандағы № 52 санында «7 дней» газетінде жарияланған) шешімге келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің 2-тармағындағы 4) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                                      А. Кулинич
Курчатов қалалық
мәслихатының хатшысы                              Г. Қарымбаева

О внесении изменения в решение от 21 ноября 2012 года № 8/55-V "Об определении отдельных категорий нуждающихся граждан и перечня документов для оказания им социальной помощи"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 июня 2013 года № 13/92-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 июля 2013 года № 2992. Утратило силу решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 04 июля 2014 года № 25/180-V
Сноска. Утратило силу решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 04.07.2014 № 25/180-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года "О национальных реестрах идентификационных номеров", подпунктом 14) пункта 1 Постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 21 ноября 2012 года № 8/55-V "Об определении отдельных категорий нуждающихся граждан и перечня документов для оказания им социальной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2765, опубликовано в газете "7 дней" от 27 декабря 2012 года № 52) следующее изменение:
в пункте 2 указанного решения подпункт 4) исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Кулинич
Секретар
Курчатовского городского маслихата Г. Карымбаева