"Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істегені үшін лауазымдық айлықақыларын көтеру белгіленген әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" 2009 жылғы 4 ақпандағы № 180 қаулыға өзгерту мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 29 наурыздағы N 666 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылдың 29 сәуірінде N 2937 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 28 қазандағы № 256 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 28.10.2014 № 256 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы № 251 Еңбек Кодексінің 18-бабы 2) тармақшасына238-бабы 3-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 2-тармағына, «Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес, Бородулиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істегені үшін лауазымдық айлықақыларын көтеру белгіленген әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесін анықтау туралы» Шығыс Қазақтан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 4 ақпандағы № 180 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 13 наурызда № 5-8-83 тіркелген, аудандық «Пульс района» газетінде 2009 жылғы 20 наурызда № 14 (6276) жарияланған) қаулысына келесі өзгерту мен толықтыру енгізілсін:
Осы қаулының 123-қосымшаларына сәйкес әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесі жаңа редакцияда жариялансын.
3-тармақ келесі редакцияда жариялансын.
«3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Нұрғожинға жүктелсін.».
Келесі мазмұндағы 4-тармақпен толықтырсын.
«4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі».
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Нұрғожинға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Келісілді:
Шығыс Қазақстан облысы
Бородулиха аудандық
мәслихатының хатшысы

О внесении изменения и дополнения в постановление от 4 февраля 2009 года № 180 "Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности"
Постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 29 марта 2013 года № 666. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 апреля 2013 года № 2937. Утратило силу постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 28 октября 2014 года № 256
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 28.10.2014 № 256 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 3 статьи 238 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года № 251, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», акимат Бородулихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 4 февраля 2009 года № 180 «Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах 13 марта 2009 года № 5-8-83, опубликованное в районной газете «Пульс района» от 20 марта 2009 года № 14 (6276)) следующее изменение и дополнение:
Перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему постановлению.
Пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Нургожина А. А.».
Дополнить пунктом 4 следующего содержания:
«4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А. Нургожина.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Согласовано:
Секретарь
Бородулихинского районного маслихата
Восточно-Казахстанской области

2013 ж. 30 наурыз
Г. Акулов
У. Майжанов
Бородулиха ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 29 наурыздағы
№ 666 қаулысына № 1-қосымша
Бородулиха ауданы әкімдігінің
2009 жылғы 4 ақпандағы № 180
қаулысына № 1-қосымша
«Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істегені үшін лауазымдық айлықақыларын көтеру белгіленген әлеуметтік қамсыздандыру мамандары лауазымдарының тізбесі
1. Мемлекеттік мекеменің басшысы және басшысының орынбасары.
2. Бөлім меңгерушісі, әлеуметтік жұмыс бойынша консультант, күтім бойынша әлеуметтік жұмысшы, психолог.
Бородулиха ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 29 наурыздағы
№ 666 қаулысына № 2-қосымша
Бородулиха ауданы әкімдігінің
2009 жылғы 4 ақпандағы № 180
қаулысына № 2-қосымша
«Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істегені үшін лауазымдық айлықақыларын көтеру белгіленген білім беру мамандары лауазымдарының тізбесі
1. Коммуналдық мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорынның басшысы және басшының орынбасары, кітапхана, әдістемелік кабинет меңгерушісі.
2. Педагогикалық жұмысшылар және оларға теңестірілген тұлғалар: барлық мамандықтағы мұғалімдер, аға тәрбиеші, тәрбиеші, мастер, нұсқаушы, аға вожатый, педагог-ұйымдастырушы, қосымша білім беру педагогы, педагог-психолог.
3. Мамандар: кітапханашы, медбике, әдіскер.
Бородулиха ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 29 наурыздағы
№ 666 қаулысына № 3-қосымша
Бородулиха ауданы әкімдігінің
2009 жылғы 4 ақпандағы № 180
қаулысына № 3-қосымша
«Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істегені үшін лауазымдық айлықақыларын көтеру белгіленген мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесі
1. Мемлекеттік мекеме мен коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның басшысы және орынбасары, меңгеруші.
2. Мәдениет мамандары: әртіс, кітапханашы, мәдени ұйымдастырушы, оқытушы, музыкалық жетекші, әдіскер, хореограф, дыбыс жазу операторы.

30 марта 2013 г.
Г. Акулов
У. Майжанов
Приложение № 1
к постановлению акимата
Бородулихинского района
№ 666 от 29 марта 2013 года
Приложение № 1
к постановлению акимата
Бородулихинского района
№ 180 от 4 февраля 2009 года
Перечень
должностей специалистов социального обеспечения, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности администратора бюджетных программ государственного учреждения «Отдел занятости и социальных программ»
1. Руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения.
2. Заведующий отделением, консультант по социальной работе, социальный работник по уходу, психолог.
Приложение № 2
к постановлению акимата
Бородулихинского района
№ 666 от 29 марта 2013 года
Приложение № 2
к постановлению акимата
Бородулихинского района
№ 180 от 4 февраля 2009 года
Перечень
должностей специалистов образования, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности администратора бюджетных программ государственного учреждения «Отдел образования»
1. Руководитель и заместитель руководителя коммунального государственного учреждения и казенного предприятия, заведующий библиотекой, методическим кабинетом.
2. Педагогические работники и приравненные к ним лица: учителя всех специальностей, старший воспитатель, воспитатель, мастер, инструктор, старший вожатый, педагог-организатор, педагог дополнительного образования, педагог-психолог.
3. Специалисты: библиотекарь, медицинская сестра, методист.
Приложение № 3
к постановлению акимата
Бородулихинского района
№ 666 от 29 марта 2013 года
Приложение № 3
к постановлению акимата
Бородулихинского района
№ 180 от 4 февраля 2009 года
Перечень
должностей специалистов культуры, которым установлено повышение к должностным окладам за работу в аульной (сельской) местности администратора бюджетных программ государственного учреждения «Отдел культуры и развития языков»
1. Руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и коммунального государственного казенного предприятия, заведующий.
2. Специалисты культуры: артист, библиотекарь, культ-организатор, преподаватель, музыкальный руководитель, методист, хореограф, оператор звукозаписи.