Жарма ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинақтау, көму, кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2013 жылғы 16 қазандағы N 15/135-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 08 қарашада N 3083 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 35/295-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 22.12.2015 № 35/295-V шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабына сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қоса берілген Жарма ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинақтау, көму, кәдеге жарату тарифтері бекітілсін.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Өзбеханов
Мәслихат хатшысы Н. Есполов
Жарма аудандық мәслихатының
2013 жылғы 16 қазандағы № 15/135-V
шешімімен бекітілген
Жарма ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинақтау, көму,
кәдеге жарату тарифтері
Көрсеткіштер
Сомасы
(теңге)

Об утверждении тарифов на сбор, захоронение, утилизацию коммунальных отходов по Жарминскому району
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 октября 2013 года № 15/135-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 08 ноября 2013 года № 3083. Утратило силу - решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2015 года № 35/295-V
Сноска. . Утратило силу - решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2015 № 35/295-V.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые тарифы на сбор, захоронение, утилизацию коммунальных отходов по Жарминскому району.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Узбеханов
Секретарь маслихата Н. Есполов
Утверждены решением
Жарминского районного маслихата
от 16 октября 2013 года № 15/135-V
Тарифы на сбор, захоронение и утилизацию коммунальных отходов
по Жарминскому району
Показатели
Сумма (тенге)

Заңды тұлғаларға 1 м3 коммуналды қалдықтарын жинақтау, көму және кәдеге жарату
764
Жеке тұлғалардың 1 м3 коммуналды қалдықтарын жинақтау, көму және кәдеге жарату
164

Сбор, захоронение и утилизация твердо бытовых отходов для юридических лиц за 1 м3
764
Сбор, захоронение и утилизация твердо бытовых отходов для физических лиц за 1 м3
164