Тауарлық, сұйытылған мұнай және сұйытылған табиғи газды өндіру, тасымалдау (тасу), сақтау, тиеп-жөнелту және өткізу мониторингі бойынша мәліметтер ұсыну қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 31 қазандағы № 92 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 12 желтоқсанда № 9957 тіркелді.
Ескерту. Бұйрықтың тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Энергетика министрінің 14.09.2018 № 373 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Газ және газбен жабдықтау туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 6-бабының 13) тармақшасына және "Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – ҚР Энергетика министрінің 27.05.2022 № 191 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Қоса беріліп отырған Тауарлық, сұйытылған мұнай және сұйытылған табиғи газды өндіру, тасымалдау (тасу), сақтау, тиеп-жөнелту және өткізу мониторингі бойынша мәліметтер ұсыну қағидалары бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Энергетика министрінің 14.09.2018 № 373 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің Газ өнеркәсібін дамыту департаменті:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің жетекшілік ететін вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр В. Школьник
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігінің
Статистика комитетінің төрағасы
________________ Ә.Смайлов
____ ________ 2014 жыл
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрінің
2014 жылғы 31 қазандағы
№ 92 бұйрығымен
бекітілген
Тауарлық, сұйытылған мұнай және сұйытылған табиғи газды өндіру, тасымалдау (тасу), сақтау, тиеп-жөнелту және өткізу мониторингі бойынша мәліметтер ұсыну қағидалары

Об утверждении Правил представления сведений по мониторингу производства, транспортировки (перевозки), хранения, отгрузки и реализации товарного, сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа
Приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 31 октября 2014 года № 92. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 декабря 2014 года № 9957.
Сноска. Заголовок в редакции приказа Министра энергетики РК от 14.09.2018 № 373 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) статьи 6 Закона Республики Казахстан "О газе и газоснабжении" и подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике", ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа Министра энергетики РК от 27.05.2022 № 191 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемые Правила представления сведений по мониторингу производства, транспортировки (перевозки), хранения, отгрузки и реализации товарного, сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа.
Сноска. Пункт 1 в редакции приказа Министра энергетики РК от 14.09.2018 № 373 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
2. Департаменту развития газовой промышленности Министерства энергетики Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление на официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства энергетики Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра энергетики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
В. Школьник
"СОГЛАСОВАН"
Председатель Комитета по статистике
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
______________ А. Смаилов
11 ноября 2014 года
Утверждены
приказом Министра энергетики
Республики Казахстан
от 31 октября 2014 года № 92
Правила представления сведений по мониторингу производства, транспортировки (перевозки), хранения, отгрузки и реализации товарного, сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа

Ескерту. Қағида жаңа редакцияда – ҚР Энергетика министрінің 14.09.2018 № 373 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз) бұйрығымен.
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Тауарлық, сұйытылған мұнай және сұйытылған табиғи газды өндіру, тасымалдау (тасу), сақтау, тиеп-жөнелту және өткізу мониторингі бойынша мәліметтер ұсыну қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Газ және газбен жабдықтау туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 6-бабының 13) тармақшасына сәйкес әзірленді және тауарлық, сұйытылған мұнай газын және сұйытылған табиғи газды өндіру, тасымалдау (тасу), сақтау, тиеп-жөнелту және өткізу мониторингі бойынша мәліметтерді ұсыну тәртібін айқындайды.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Энергетика министрінің 27.05.2022 № 191 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Осы Қағидаларда мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) уәкілетті орган – газ өндіруді, тасымалдауды (тасуды), сақтауды және көтерме саудада өткізуді, сондай-ақ тауарлық және сұйытылған мұнай газын бөлшек саудада өткізуді және тұтынуды мемлекеттік реттеуді жүзеге асыратын орталық атқарушы орган;
2) уәкілетті органның ақпараттық жүйесі – жер қойнауын пайдалану саласындағы ақпаратты жинауға, сақтауға, талдауға және өңдеуге арналған "Қазақстан Республикасының жер қойнауын пайдалануды басқарудың бірыңғай мемлекеттік жүйесі" интеграцияланған ақпараттық жүйесі.
3. Уәкілетті орган:
1) тауарлық, сұйытылған мұнай және сұйытылған табиғи газды өндіру көлемдерінің мониторингін;
2) тауарлық, сұйытылған мұнай және сұйытылған табиғи газды тасымалдау (тасу) және сақтау көлемдерінің мониторингін;
3) тауарлық, сұйытылған мұнай және сұйытылған табиғи газды өткізу, оның ішінде Қазақстан Республикасы аумағының шегінен тыс жерге әкету және Қазақстан Республикасының аумағына әкелу көлемдерінің мониторингін;
4) Қазақстан Республикасында өткізілетін тауарлық, сұйытылған мұнай және сұйытылған табиғи газдың көтерме және бөлшек сауда бағаларының мониторингін;
5) сұйытылған мұнай және сұйытылған табиғи газды Қазақстан Республикасының өңірлеріне және межелі елдері бойынша Қазақстан Республикасы аумағының шегінен тыс жерге тиеп-жөнелту көлемдерінің мониторингін;
6) Қазақстан Республикасының тауарлық газға және сұйытылған мұнай газына деген ішкі қажеттіліктерінің мониторингін қамтитын тауарлық, сұйытылған мұнай және сұйытылған табиғи газды өндіру, тасымалдау (тасу), сақтау, тиеп-жөнелту және өткізу мониторингін жүзеге асырады.
2-тарау. Мәліметтер ұсыну тәртібі
4. Тауарлық, сұйытылған мұнай және сұйытылған табиғи газды өндіру, тасымалдау (тасу), сақтау, тиеп-жөнелту және өткізу мониторингі бойынша мәліметтерді облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдары, ұлттық оператор, өндірушілер, тауарлық және (немесе) сұйытылған газды бөлшек және (немесе) көтерме саудада өткізуді жүзеге асыратын тұлғалар, газ тасымалдау және газ тарату ұйымдары ұсынатын мәліметтердің негізінде уәкілетті орган қалыптастырады.

Сноска. Правила в редакции приказа Министра энергетики РК от 14.09.2018 № 373 (порядок введения в действие см. п.4).
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила представления сведений по мониторингу производства, транспортировки (перевозки), хранения, отгрузки и реализации товарного, сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 13) статьи 6 Закона Республики Казахстан "О газе и газоснабжении" и определяют порядок представления сведений по мониторингу производства, транспортировки (перевозки), хранения, отгрузки и реализации товарного, сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа.
Сноска. Пункт 1 - в редакции приказа Министра энергетики РК от 27.05.2022 № 191 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. В настоящих Правилах используются следующие понятия:
1) уполномоченный орган – центральный исполнительный орган, осуществляющий государственное регулирование производства, транспортировки (перевозки), хранения и оптовой реализации газа, а также розничной реализации и потребления товарного и сжиженного нефтяного газа;
2) информационная система уполномоченного органа – интегрированная информационная система "Единая государственная система управления недропользованием Республики Казахстан", предназначенная для сбора, хранения, анализа и обработки информации в сфере недропользования.
3. Уполномоченный орган осуществляет мониторинг производства, транспортировки (перевозки), хранения, отгрузки и реализации товарного, сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа, включающий:
1) мониторинг объемов производства товарного, сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа;
2) мониторинг объемов транспортировки (перевозки) и хранения товарного, сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа;
3) мониторинг объемов реализации, в том числе вывоза за пределы территории Республики Казахстан и ввоза на территорию Республики Казахстан товарного, сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа;
4) мониторинг оптовых и розничных цен на товарный, сжиженный нефтяной и сжиженный природный газ, реализуемый в Республике Казахстан;
5) мониторинг объемов отгрузки сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа по регионам Республики Казахстан и за пределы территории Республики Казахстан по странам назначения;
6) мониторинг внутренних потребностей Республики Казахстан в товарном и сжиженном нефтяном газе.
Глава 2. Порядок представления сведений
4. Сведения по мониторингу производства, транспортировки (перевозки), хранения, отгрузки и реализации товарного, сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа формируются уполномоченным органом на основании сведений, представляемых местными исполнительными органами областей, городов республиканского значения, столицы, национальным оператором, производителями, лицами, осуществляющими оптовую и (или) розничную реализацию товарного и (или) сжиженного газа, газотранспортными и газораспределительными организациями.

5. Ұлттық оператор уәкілетті органға:
1) осы Қағидаларға 1 және 2-қосымшаларға сәйкес нысандар бойынша тауарлық газды магистральдық газ құбырлары арқылы тасымалдау көлемдері туралы мәліметтерді және тауарлық газды тауарлық газ қоймаларында сақтау жөніндегі мәліметтерді ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың жиырмасыншы күнінен кешіктірмей;
2) осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша мемлекеттің артықшылықты құқығы шеңберінде сатып алынған шикі және тауарлық газ көлемдері туралы мәліметтерді жыл сайын, есепті жылдан кейінгі жылдың бірінші ақпанынан кешіктірмей;
3) осы Қағидаларға 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша Қазақстан Республикасының тауарлық газға деген ішкі қажеттіліктерінің алдағы күнтізбелік жылға арналған болжамы жөніндегі мәліметтерді жыл сайын, жоспарланатын кезең басталғанға дейін үш айдан кешіктірмей ұсынады.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 11.01.2021 № 5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
6. Тауарлық газды көтерме және (немесе) бөлшек саудада өткізуді жүзеге асыратын тұлғалар уәкілетті органға тауарлық газды, оның ішінде тұтыну үшін Қазақстан Республикасының аумағына әкелінген газды өткізу туралы мәліметтерді ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың жиырмасынан кешіктірмей осы Қағидаларға 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ұсынады.
7. Өндірушілер уәкілетті органға:
1) осы Қағидаларға 6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша тауарлық және сұйытылған табиғи газ өндіру жөніндегі мәліметтерді ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың бесінші күнінен кешіктірмей;
2) осы Қағидаларға 7-қосымшаға сәйкес нысан бойынша тауарлық, сұйытылған мұнай және сұйытылған табиғи газды өндірудің алдағы бес жылға арналған болжамды көлемі жөніндегі мәліметтерді жыл сайын, жоспарланатын кезең басталғанға дейін үш айдан кешіктірмей ұсынады.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 11.01.2021 № 5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
8. Сұйытылған мұнай газын өндірушілер ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың бесінші күнінен кешіктірмей уәкілетті органға осы Қағидаларға 8-қосымшаға сәйкес нысан бойынша:
1) меншікті сұйытылған мұнай газын өндіру көлемдері туралы мәліметтерді;
2) меншік құқығында немесе өзге де заңды негіздерде басқа тұлғаларға тиесілі көмірсутек шикізатынан сұйытылған мұнай газын өндіру көлемдері туралы мәліметтерді;
3) Қазақстан Республикасының ішкі нарығына сұйытылған мұнай газын беру жоспары (бұдан әрі –өнім беру жоспары) шеңберінде сұйытылған мұнай газын тиеп-жөнелту және (немесе) өткізу жөніндегі мәліметтерді;

5. Национальный оператор представляет в уполномоченный орган:
1) ежемесячно не позднее двадцатого числа месяца, следующего за отчетным, сведения об объемах транспортировки товарного газа по магистральным газопроводам и сведения по хранению товарного газа в хранилищах товарного газа по формам, согласно приложениям 1 и 2 к настоящим Правилам;
2) ежегодно не позднее первого февраля года, следующего за отчетным, сведения об объемах приобретенного сырого и товарного газа в рамках преимущественного права государства по форме, согласно приложению 3 к настоящим Правилам;
3) ежегодно не позднее чем за три месяца до начала планируемого периода сведения по прогнозам внутренних потребностей Республики Казахстан в товарном газе на предстоящий календарный год по форме, согласно приложению 4 к настоящим Правилам.
Сноска. Пункт 5 - в редакции приказа Министра энергетики РК от 11.01.2021 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
6. Лица, осуществляющие оптовую и (или) розничную реализацию товарного газа, ежемесячно не позднее двадцатого числа месяца, следующего за отчетным, представляют в уполномоченный орган сведения о реализации товарного газа, в том числе ввезенного для потребления на территорию Республики Казахстан согласно приложению 5 к настоящим Правилам.
7. Производители представляют в уполномоченный орган:
1) ежемесячно не позднее пятого числа месяца, следующего за отчетным, сведения по производству товарного и сжиженного природного газа по форме, согласно приложению 6 к настоящим Правилам;
2) ежегодно не позднее чем за три месяца до начала планируемого периода сведения по прогнозным объемам производства товарного, сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа на предстоящие пять лет по форме, согласно приложению 7 к настоящим Правилам.
Сноска. Пункт 7 - в редакции приказа Министра энергетики РК от 11.01.2021 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
8. Производители сжиженного нефтяного газа ежемесячно не позднее пятого числа месяца, следующего за отчетным, предоставляют в уполномоченный орган по форме согласно приложению 8 к настоящим Правилам:
1) сведения об объемах производства собственного сжиженного нефтяного газа;
2) сведения об объемах производства сжиженного нефтяного газа из углеводородного сырья, принадлежащего на праве собственности или иных законных основаниях другим лицам;
3) сведения по отгрузке и (или) реализации сжиженного нефтяного газа в рамках Плана поставки сжиженного нефтяного газа на внутренний рынок Республики Казахстан (далее – план поставки);

4) өнім беру жоспарынан тыс сұйытылған мұнай газын тиеп-жөнелту және (немесе) өткізу жөніндегі мәліметтерді ұсынады.
9. Өздеріне меншік құқығында немесе өзге де заңды негіздерде тиесілі көмірсутек шикізатын қайта өңдеу процесінде өндірілген сұйытылған мұнай газының меншік иелері уәкілетті органға осы Қағидаларға 9-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өнім беру жоспары шеңберінде сұйытылған мұнай газын тиеп-жөнелту және (немесе) өткізу жөніндегі мәліметтерді ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың бесінші күнінен кешіктірмей ұсынады.
9-1. Сұйытылған мұнай газын көтерме және (немесе) бөлшек саудада өткізуді жүзеге асыратын тұлғалар аумақтарында осындай өткізу жүзеге асырылатын облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдарына сұйытылған мұнай газын, оның ішінде Қазақстан Республикасының аумағынан тысқары жерде өндірілген және тұтыну үшін Қазақстан Республикасының аумағына әкелінген сұйытылған мұнай газын өткізу туралы мәліметтерді ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың бесінен кешіктірмей осы Қағидаларға 9-1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ұсынады.
Ескерту. Қағидалар 9-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Энергетика министрінің 11.01.2021 № 5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
10. Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдары уәкілетті органға:
1) ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың он бесінші күнінен кешіктірмей:
осы Қағидаларға 10-қосымшаға сәйкес нысан бойынша облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында сұйытылған мұнай газын өткізу және тұтыну жөніндегі мәліметтерді;
осы Қағидаларға 11-қосымшаға сәйкес нысан бойынша облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында сұйытылған мұнай газының көтерме және бөлшек сауда бағалары жөніндегі мәліметтерді;
2) осы Қағидаларға 12-қосымшаға сәйкес нысан бойынша облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында сұйытылған мұнай газын тұтынудың алдағы күнтізбелік жылға арналған болжамы жөніндегі мәліметтерді жыл сайын, жоспарланатын кезең басталғанға дейін үш айдан кешіктірмей ұсынады.
Ескерту. 10-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Энергетика министрінің 11.01.2021 № 5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
11. Сұйытылған табиғи газды көтерме саудада өткізуді жүзеге асыратын тұлғалар уәкілетті органға сұйытылған табиғи, оның ішінде Қазақстан Республикасының аумағынан тысқары жерде өндірілген және тұтыну үшін Қазақстан Республикасының аумағына әкелінген газды өткізу туралы мәліметтерді ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың бесінен кешіктірмей осы Қағидаларға 13-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ұсынады.

4) сведения по отгрузке и (или) реализации сжиженного нефтяного газа вне плана поставки;
9. Собственники сжиженного нефтяного газа, произведенного в процессе переработки принадлежащего им на праве собственности или иных законных основаниях углеводородного сырья, ежемесячно не позднее пятого числа месяца, следующего за отчетным, предоставляют в уполномоченный орган сведения по отгрузке и (или) реализации сжиженного нефтяного газа в рамках плана поставки по форме согласно приложению 9 к настоящим Правилам.
9-1. Лица, осуществляющие оптовую и (или) розничную реализацию сжиженного нефтяного газа, ежемесячно не позднее пятого числа месяца, следующего за отчетным, представляют в местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения и столицы, на территории которых осуществляется такая реализация, сведения о реализации сжиженного нефтяного газа, в том числе произведенного за пределами территории Республики Казахстан и ввезенного для потребления на территорию Республики Казахстан, согласно приложению 9-1 к настоящим Правилам.
Сноска. Правила дополнены пунктом 9-1 в соответствии с приказом Министра энергетики РК от 11.01.2021 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
10. Местные исполнительные органы области, города республиканского значения, столицы представляют в уполномоченный орган:
1) ежемесячно не позднее пятнадцатого числа месяца, следующего за отчетным:
сведения по реализации и потреблению сжиженного нефтяного газа на территории области, города республиканского значения, столицы по форме согласно приложению 10 к настоящим Правилам;
сведения по оптовым и розничным ценам на сжиженный нефтяной газ на территории области, города республиканского значения, столицы по форме согласно приложению 11 к настоящим Правилам.
2) ежегодно не позднее чем за три месяца до начала планируемого периода сведения по прогнозам потребления сжиженного нефтяного газа на предстоящий календарный год на территории области, города республиканского значения, столицы по форме, согласно приложению 12 к настоящим Правилам.
Сноска. Пункт 10 с изменением, внесенным приказом Министра энергетики РК от 11.01.2021 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
11. Лица, осуществляющие оптовую реализацию сжиженного природного газа, ежемесячно не позднее пятого числа месяца, следующего за отчетным, представляют в уполномоченный орган сведения о реализации сжиженного природного газа, в том числе произведенного за пределами территории Республики Казахстан и ввезенного для потребления на территорию Республики Казахстан согласно приложению 13 к настоящим Правилам.

12. Кеден ісі саласындағы уәкілетті орган ай сайын, есепті айдан кейінгі айдың он бесінші күнінен кешіктірмей осы Қағидаларға 14-қосымшаға сәйкес нысан бойынша уәкілетті органға:
1) тауарлық газды құбыржол көлігімен Қазақстан Республикасының аумағынан тыс жерге және Қазақстан Республикасының аумағына тасымалдау туралы;
2) сұйытылған мұнай және сұйытылған табиғи газды теміржол, автомобиль, құбыржол, теңіз және ішкі су көлігімен Қазақстан Республикасы аумағының шегінен тыс жерге әкету және Қазақстан Республикасының аумағына әкелу туралы мәліметтерді ұсынады.
13. Тауарлық және сұйытылған мұнай газын өндіру, өткізу және тұтыну мониторингі деректерінің негізінде уәкілетті орган облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдары, ұлттық оператор, өндірушілер, тауарлық және (немесе) сұйытылған мұнай газын көтерме және (немесе) бөлшек саудада өткізуді жүзеге асыратын тұлғалар, газ тасымалдау және газ тарату ұйымдары оған ұсынатын мәліметтердің негізінде Қазақстан Республикасының аумағында тауарлық және сұйытылған мұнай газын өндірудің, өткізу мен тұтынудың алдағы күнтізбелік жылға арналған болжамды балансын жасайды.
14. 31.12.2018 дейін қолданыста болды – ҚР Энергетика министрінің 14.09.2018 № 373 бұйрығымен.
15. Осы Қағидалардың 12-тармағында көзделген мәліметтерді қоспағанда, осы Қағидаларда көзделген мәліметтер уәкілетті органға электрондық түрде уәкілетті адамның электрондық цифрлық қолтаңбасымен расталған уәкілетті органның ақпараттық жүйесінің экрандық нысанын толтыру арқылы ұсынылады.
16. Уәкілетті орган, егер өндірушінің есепті айда сұйытылған мұнай газын өндірудің нақты көлемі жоспарланған көлемнің 110 (жүз он) пайызынан астамын құраған жағдайда, өндірушіге күнтізбелік 10 (он) күн ішінде қосымша нақтыланған деректерді (мәліметтерді) беру туралы сұрау салу жібереді.
Ескерту. Қағидалар 16-тармақпен толықтырылды - ҚР Энергетика министрінің 11.01.2021 № 5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Тауарлық, сұйытылған мұнай
және сұйытылған табиғи газды
өндіру, тасымалдау (тасу),
сақтау, тиеп-жөнелту және
өткізу мониторингі бойынша
мәліметтер ұсыну қағидаларына
1-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Ұсынылады: уәкілетті органға.
Әкімшілік деректердің нысаны интернет-ресурста орналастырылған: www.egsu.energo.gov.kz
Тауарлық газды магистральдық газ құбырлары арқылы тасымалдау көлемдері туралы мәліметтер

12. Уполномоченный орган в области таможенного дела ежемесячно не позднее пятнадцатого числа месяца, следующего за отчетным, предоставляет в уполномоченный орган сведения согласно приложению 14 к настоящим Правилам:
1) о транспортировке за пределы территории Республики Казахстан и на территорию Республики Казахстан товарного газа трубопроводным транспортом;
2) о вывозе за пределы территории Республики Казахстан и ввозе на территорию Республики Казахстан сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа железнодорожным, автомобильным, трубопроводным, морским и внутренним водным транспортом.
13. На основе данных мониторинга производства, реализации и потребления товарного и сжиженного нефтяного газа уполномоченный орган составляет прогнозный баланс производства, реализации и потребления товарного и сжиженного нефтяного газа на территории Республики Казахстан на предстоящий календарный год на основании сведений, представляемых ему местными исполнительными органами областей, городов республиканского значения, столицы, национальным оператором, производителями, лицами, осуществляющими оптовую и (или) розничную реализацию товарного и (или) сжиженного нефтяного газа, газотранспортными и газораспределительными организациями.
14. Действовал до 31.12.2018 в соответствии с приказом Министра энергетики РК от 14.09.2018 № 373.
15. Сведения, предусмотренные в настоящих Правилах, представляются в уполномоченный орган в электронном виде посредством заполнения экранной формы информационной системы уполномоченного органа, подкрепленной электронной цифровой подписью уполномоченного лица, за исключением сведений, предусмотренных в пункте 12 настоящих Правил.
16. Уполномоченный орган, в случае если фактический объем производства сжиженного нефтяного газа производителем в отчетном месяце составил более 110 (сто десять) процентов от планируемого объема, направляет запрос производителю о предоставлении в течение 10 (десяти) календарных дней дополнительных уточненных данных (сведений).
Сноска. Правила дополнены пунктом 16 в соответствии с приказом Министра энергетики РК от 11.01.2021 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Приложение 1 к Правилам
представления сведений по
мониторингу производства,
транспортировки (перевозки),
хранения, отгрузки и реализации
товарного, сжиженного
нефтяного и сжиженного
природного газа
Форма, предназначенная для сбора
административных данных
Представляется: в уполномоченный орган.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.egsu.energo.gov.kz.
Сведения об объемах транспортировки товарного газа по магистральным газопроводам

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 11.01.2021 № 5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Әкімшілік деректер нысанының индексі: 1 ТГТК.
Кезеңділік: ай сайын.
Есепті кезең: 20___ жылғы ____________ айы.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: ұлттық оператор.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі айдың 20 (жиырмасыншы) күнінен кешіктірмей.

Сноска. Приложение 1 - в редакции приказа Министра энергетики РК от 11.01.2021 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Индекс формы административных данных: 1 ОТТГ.
Периодичность: ежемесячная.
Отчетный период: ______ месяц 20__года.
Круг лиц, представляющих информацию: национальный оператор.
Срок представления формы административных данных: не позднее 20 (двадцатого) числа месяца, следующего за отчетным периодом.

1) "Тауарлық газды ішкі жеткізу" деген 1-бөлімде:
1-бағанда тізім бойынша реттік нөмірі көрсетіледі, бұл ретте кейінгі ақпарат реттік нөмірлеуді үзбейді.
2-бағанда тауарлық газ тасымалданатын облыс, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың атауы, магистральдық газ құбырынан бастап газ тұтынатын жүйелерге дейін тауарлық газ тасымалданатын газ таратушы ұйымдар көрсетіле отырып, Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішінің кодына сәйкес тауарлық газ тасымалданатын облыс, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың коды көрсетіледі;
3-бағанда тауарлық газдың тасымалдануы жүргізілген магистральдық газ құбырының атауы көрсетіледі;
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15-бағандарда айлар бойынша көрсеткіштерінің мәні көрсетіледі;
16-бағанда қаңтардан бастап есепті айды қоса алған кезеңдегі мәндердің жиынтығы көрсетіледі;
2) "Тауарлық газдың халықаралық транзиті" деген 2-бөлімінде:
1-бағанда тізім бойынша реттік нөмірі көрсетіледі, бұл ретте кейінгі ақпарат реттік нөмірлеуді үзбейді;
2-бағанда тауарлық газ тасымалданатын учаскелердің атауы көрсетіле отырып, газ келетін елдің атауы көрсетіледі;
3-бағанда тауарлық газдың тасымалдануы жүргізілген магистральдық газ құбырының атауы көрсетіледі;
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15-бағандарда айлар бойынша көрсеткіштерінің мәні көрсетіледі;
16-бағанда қаңтардан бастап есепті айды қоса алған кезеңдегі мәндердің жиынтығы көрсетіледі;
3) "Қазақстандық тауарлық газ экспорты" деген 3-бөлімінде:
1-бағанда тізім бойынша реттік нөмірі көрсетіледі, бұл ретте кейінгі ақпарат реттік нөмірлеуді үзбейді;
2-бағанда тауарлық газ тасымалданатын учаскелердің атауы көрсетіле отырып, газ өндіруші компанияның атауы немесе тауарлық газдың экспортқа тасымалдануы жүргізілген кен орнының атауы көрсетіледі;
3-бағанда тауарлық газдың тасымалдануы жүргізілген магистральдық газ құбырының атауы көрсетіледі;
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15-бағандарда айлар бойынша көрсеткіштерінің мәні көрсетіледі;
16-бағанда қаңтардан бастап есепті айды қоса алған кезеңдегі мәндердің жиынтығы көрсетіледі;
4) "Тауарлық газ импорты" деген 4-бөлімінде:
1-бағанда тізім бойынша реттік нөмірі көрсетіледі, бұл ретте кейінгі ақпарат реттік нөмірлеуді үзбеуі тиіс;
2-бағанда тауарлық газ тасымалданатын учаскелердің атауы көрсетіле отырып, газ келетін елдің атауы көрсетіледі;
3-бағанда тауарлық газдың тасымалдануы жүргізілген магистральдық газ құбырының атауы көрсетіледі;

1) в разделе 1 "Внутренняя поставка товарного газа":
в графе 1 указывается номер по порядку, при этом последующая информация не прерывает порядок нумерации;
в графе 2 указывается наименование области, городов республиканского значения, столицы, в соответствии с кодом Классификатора административно-территориальных объектов заполняется код области, городов республиканского значения, столицы в которую транспортируется товарный газ, с указанием газораспределительных организаций, через которые транспортируется товарный газ от магистрального газопровода до газопотребляющих систем;
в графе 3 указывается название магистрального газопровода, по которому производилась транспортировка товарного газа;
в графах 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15 указываются значения показателей по месяцам;
в графе 16 указывается сумма значения за период с января по отчетный месяц;
2) в разделе 2 "Международный транзит товарного газа":
в графе 1 указывается номер по порядку, при этом последующая информация не прерывает порядок нумерации;
в графе 2 указывается наименование страны, из которой поступает газ, с указанием наименования участков, через которые транспортируется товарный газ;
в графе 3 указывается название магистрального газопровода, по которому производилась транспортировка товарного газа;
в графах 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15 указываются значения показателей по месяцам;
в графе 16 указывается сумма значения за период с января по отчетный месяц;
3) в разделе 3 "Экспорт казахстанского товарного газа":
в графе 1 указывается номер по порядку, при этом последующая информация не прерывает порядок нумерации;
в графе 2 указывается название газодобывающей компании или название месторождения, откуда была произведена транспортировка товарного газа на экспорт, с указанием наименования участков, через которые транспортируется товарный газ;
в графе 3 указывается название магистрального газопровода, по которому производилась транспортировка товарного газа;
в графах 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15 указываются значения показателей по месяцам;
в графе 16 указывается сумма значения за период с января по отчетный месяц;
4) в разделе 4 "Импорт товарного газа":
в графе 1 указывается номер по порядку при этом последующая информация не прерывает порядок нумерации;
в графе 2 указывается название страны, из которой поступает газ, с указанием наименования участков, через которые транспортируется товарный газ;
в графе 3 указывается название магистрального газопровода, по которому производилась транспортировка товарного газа;

4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15-бағандарда айлар бойынша тасымалдау көлемдері көрсеткіштерінің мәні көрсетіледі;
16-бағанда қаңтардан бастап есепті айды қоса алған кезеңдегі мәндердің жиынтығы көрсетіледі.
Тауарлық, сұйытылған мұнай
және сұйытылған табиғи газды
өндіру, тасымалдау (тасу),
сақтау, тиеп-жөнелту және
өткізу мониторингі бойынша
мәліметтер ұсыну қағидаларына
2-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Ұсынылады: уәкілетті органға.
Әкімшілік деректердің нысаны интернет-ресурста орналастырылған: www.egsu.energo.gov.kz
Тауарлық газды тауарлық газ қоймаларында сақтау жөніндегі мәліметтер

в графах 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15 указываются значения показателей объемов транспортировки по месяцам;
в графе 16 указывается сумма значения за период с января по отчетный месяц.
Приложение 2 к Правилам
представления сведений по
мониторингу производства,
транспортировки (перевозки),
хранения, отгрузки и реализации
товарного, сжиженного
нефтяного и сжиженного
природного газа
Форма, предназначенная для сбора
административных данных
Представляется: в уполномоченный орган.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.egsu.energo.gov.kz.
Сведения по хранению товарного газа в хранилищах товарного газа

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 11.01.2021 № 5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Әкімшілік деректер нысанының индексі: 2 ТГҚС.
Кезеңділік: ай сайын.
Есепті кезең: 20___ жылғы ____________ айы.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: ұлттық оператор.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі айдың 20 (жиырмасыншы) күнінен кешіктірмей.
Қойманың аты
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Сәуір
Мамыр
Маусым
Шілде
Тамыз
Қыркүйек
Қазан
Қараша
Желтоқсан
Жыл басынан бері
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
1
Айдың басындағы газ қоры, оның ішінде (иелерін көрсете отырып):
2
Бір айда айдалғаны, оның ішінде (иелерін көрсете отырып):
3
Бір айда алынғаны, оның ішінде (иелерін көрсете отырып):
4
Айдың соңындағы газдың қоры, оның ішінде (иелерін көрсете отырып):
Атауы ________________________ Мекенжайы__________________
Телефоны ________________________ Электрондық пошта
мекенжайы________
Орындаушы____________________ ____________ қолы, телефоны
(тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам__________________
қолы _________________
(тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Мөрдің орны
(жеке кәсіпкерлерлік субъектілері болып табылатын тұлғаларды қоспағанда)
"Тауарлық газды тауарлық газ
қоймаларында сақтау жөніндегі
мәліметтер" әкімшілік
деректерді жинауға арналған
нысанға қосымша
"Тауарлық газды тауарлық газ қоймаларында сақтау жөніндегі мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанын толтыру жөніндегі түсіндірме (Индексі: 2 ТГҚС, кезеңділігі: ай сайын)
"Тауарлық газды тауарлық газ қоймаларында сақтау жөніндегі мәліметтер" нысанын толтыру бойынша бірыңғай талаптарын айқындайды әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанда мынадай деректер көрсетіледі:
1-бағанда рет-ретімен нөмірлеуі көрсетіледі;
1-жолда кезең басында көлемі сақталатын тауарлық газ иелерінің атауы көрсетіледі;
2-жолда қоймаға газ көлемі айдалған компанияның атауы көрсетіледі;
3-жолда газ көлемі қоймадан алынған компанияның атауы көрсетіледі;
4-жолда, кезең соңында көлемі сақталатын тауарлық газ иелерінің атауы көрсетіледі;
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 және 14-бағандарда айлар бойынша көрсеткіштердің мәні көрсетіледі;
15-бағанда қаңтардан бастап есепті айды қоса алған кезеңдегі мәндердің жиынтығы көрсетіледі.
Тауарлық, сұйытылған мұнай
және сұйытылған табиғи газды
өндіру, тасымалдау (тасу),
сақтау, тиеп-жөнелту және
өткізу мониторингі бойынша
мәліметтер ұсыну қағидаларына
3-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Ұсынылады: уәкілетті органға.
Әкімшілік деректердің нысаны: www.egsu.energo.gov.kz интернет-ресурсында орналастырылған.
Сатып алынған шикі және тауарлық газ көлемдері туралы мәліметтер

Сноска. Приложение 2 - в редакции приказа Министра энергетики РК от 11.01.2021 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Индекс формы административных данных: 2 ХТГ.
Периодичность: ежемесячная.
Отчетный период: ______ месяц 20__года.
Круг лиц, представляющих информацию: национальный оператор.
Срок представления формы административных данных: не позднее 20 (двадцатого) числа месяца, следующего за отчетным периодом.
Название хранилища
январь
февраль
март
апрель
май
июнь
июль
август
сентябрь
октябрь
ноябрь
декабрь
с начала года
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
1
Запас газа на начало месяца, в том числе (с указанием владельцев):
2
Закачано за месяц, в том числе (с указанием владельцев):
3
Отобрано за месяц, в том числе (с указанием владельцев):
4
Запас газа на конец месяца, в том числе (с указанием владельцев):
Наименование ______________________ Адрес_________________
Телефоны ______________________________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________
Исполнитель ______________________________ подпись, телефон _______
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_______________________________________________ подпись _________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Место для печати
(за исключением лиц, являющихся субъектами
частного предпринимательства)
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения по хранению
товарного газа в
хранилищах товарного газа"
Пояснение по заполнению формы административных данных "Сведения по хранению товарного газа в хранилищах товарного газа" (Индекс: 2 ХТГ, периодичность: ежемесячная)
В форме административных данных "Сведения по хранению товарного газа в хранилищах товарного газа" включаются следующие данные:
в графе 1 указывается сквозная нумерация;
в строке 1 указываются наименования владельцев товарного газа, объем которого хранится на начало периода;
в строке 2 указываются наименования компаний, объем газа которого закачен в хранилище;
в строке 3 указываются наименования компаний, объем газа которых отобран из хранилища;
в строке 4 указываются наименования владельцев товарного газа, объем которого хранится на конец периода;
в графах 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 и 14 указываются значения показателей объемов газа по месяцам;
в графе 15 указывается сумма значения в период с января по отчетный месяц.
Приложение 3 к Правилам
представления сведений
по мониторингу производства,
транспортировки (перевозки),
хранения, отгрузки и реализации
товарного, сжиженного
нефтяного и сжиженного
природного газа
Форма,
предназначенная для сбора
административных данных

Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 14.04.2023 № 145 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Әкімшілік деректер нысанының индексі: 3 ШТГС.
Кезеңділік: жыл сайын.
Есепті кезең: 20___ жыл.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: ұлттық оператор.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі жылдың 1 (бірінші) ақпанынан кешіктірмей.
Атауы (өңір және жер қойнауын пайдаланушы компания)
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші бойынша аумақтың коды
Кен орны
Баға (уәкілетті орган бекіткен)
Газды сатып алу бағасы
Газды сатып алу көлемі
шикі газ
тауарлық газ
шикі газ
тауарлық газ
шикі газ
тауарлық газ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1-облыс
1-жер қойнауын пайдаланушы
2-жер қойнауын пайдаланушы
...
2-облыс
1-жер қойнауын пайдаланушы
2-жер қойнауын пайдаланушы
...
Атауы ________________________ Мекенжайы___________________________
Телефоны ________________________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы________________________________________
Орындаушы____________________ ____________ қолы, телефоны
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам______________қолы _____________
тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Мөрдің орны
(жеке кәсіпкерлерлік субъектілері болып табылатын тұлғаларды қоспағанда)
"Сатып алынған шикі және
тауарлық газ көлемдері туралы
мәліметтер" әкімшілік
деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
"Сатып алынған шикі және тауарлық газ көлемдері туралы мәліметтер" әкімшілік деректер нысанын толтыру жөніндегі түсіндірме (Индексі: 3 ШТГС, кезеңділігі: жыл сайын)
"Сатып алынған шикі және тауарлық газ көлемдері туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанда мынадай деректер көрсетіледі:
1-бағанда облыстың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың атауы және ұлттық оператор шикі және/немесе тауарлық газды сатып алатын осы облыс аясындағы жер қойнауын пайдаланушылардың атауы көрсетіледі;
2-бағанда Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішіне сәйкес шикі және/немесе тауарлық газды сатып алатын облыс, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың коды толтырылады;
3-бағанда қандай да бір жер қойнауын пайдаланушының кен орны атауы көрсетіледі;
4-бағанда кен орындары бойынша мемлекеттің артықшылықты құқығы шеңберінде ұлттық оператор сатып алатын шикі газдың уәкілетті орган бекіткен бағасы көрсетіледі (бар болған жағдайда толтырылады);
5-бағанда кен орындары бойынша мемлекеттің артықшылықты құқығы шеңберінде ұлттық оператор сатып алатын тауарлық газдың уәкілетті орган бекіткен бағасы көрсетіледі (бар болған жағдайда толтырылады);
6-бағанда кен орындары бойынша шикі газдың сатып алу бағасы көрсетіледі, бір мың текше метр үшін теңгеде;
7-бағанда кен орындары бойынша тауарлық газдың сатып алу бағасы көрсетіледі, бір мың текше метр үшін теңгеде;
8-бағанда кен орындары бойынша шикі газдың көлемі көрсетіледі, бір мың текше метр;
9-бағанда кен орындары бойынша тауарлық газдың көлемі көрсетіледі, бір мың текше метр.
Тауарлық, сұйытылған мұнай
және сұйытылған табиғи газды
өндіру, тасымалдау (тасу),
сақтау, тиеп-жөнелту және
өткізу мониторингі бойынша
мәліметтер ұсыну қағидаларына
4-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Ұсынылады: уәкілетті органға.
Әкімшілік деректердің нысаны интернет-ресурста орналастырылған: www.egsu.energo.gov.kz
Қазақстан Республикасының тауарлық газға деген ішкі қажеттіліктерінің алдағы күнтізбелік жылға арналған болжамы жөніндегі мәліметтер

Сноска. Приложение 3 - в редакции приказа Министра энергетики РК от 14.04.2023 № 145 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Представляется: в уполномоченный орган.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе:
www.egsu.energo.gov.kz.
Сведения об объемах приобретенного сырого и товарного газа
Индекс формы административных данных: 3 ОПСТ.
Периодичность: ежегодная.
Отчетный период: 20__год.
Круг лиц, представляющих информацию: национальный оператор.
Срок представления формы административных данных:
не позднее 1 (первого) февраля, следующего за отчетным периодом.
Наименование (регион и компания-недропользователь)
Код территории по Классификатору административно-территориальных объектов
Месторождение
Цена (утвержденная уполномоченным органом)
Цена покупки газа
Объем покупки газа
сырой газ
товарный газ
сырой газ
товарный газ
сырой газ
товарный газ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
область 1
недропользователь 1
недропользователь 2
...
область 2
недропользователь 1
недропользователь 2
...
Наименование _______________________________________________
Адрес ______________________________________________________
Телефоны ___________________________________________________
Адрес электронной почты _________________________
Исполнитель __________________________ подпись, телефон _______
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
____________________________________________ подпись _________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Место для печати
(за исключением лиц, являющихся субъектами
частного предпринимательства)
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения об объемах
приобретенного сырого
и товарного газа"
Пояснение по заполнению формы административных данных
"Сведения об объемах приобретенного сырого и товарного газа"
(Индекс: 3 ОПСТ, периодичность: ежегодная)
В форме административных данных "Сведения об объемах приобретенного сырого и товарного газа" включаются следующие данные:
в графе 1 указывается наименование области, городов республиканского значения, столицы и наименования недропользователей в рамках этой области, от которых национальный оператор приобретает сырой и/или товарный газ;
в графе 2 в соответствии с кодом Классификатора административно-территориальных объектов заполняется код области, городов республиканского значения, столицы из которой национальный оператор приобретает сырой и/или товарный газ;
в графе 3 указывается наименование месторождения того или иного недропользователя;
в графе 4 указывается утвержденная уполномоченным органом цена сырого газа, приобретаемого национальным оператором в рамках преимущественного права государства по месторождениям (заполняется при наличии);
в графе 5 указывается утвержденная уполномоченным органом цена товарного газа, приобретаемого национальным оператором в рамках преимущественного права государства по месторождениям (заполняется при наличии);
в графе 6 указывается цена покупки сырого газа по месторождениям, в тенге за тысяча кубических метров;
в графе 7 указывается цена покупки товарного газа по месторождениям, в тенге за тысяча кубических метров;
в графе 8 указывается объем сырого газа по месторождениям, тысяча кубических метров;
в графе 9 указывается объем товарного газа по месторождениям, тысяча кубических метров.
Приложение 4 к Правилам
представления сведений по
мониторингу производства,
транспортировки (перевозки),
хранения, отгрузки и реализации
товарного, сжиженного
нефтяного и сжиженного
природного газа
Форма, предназначенная для сбора
административных данных
Представляется: в уполномоченный орган.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.egsu.energo.gov.kz.
Сведения по прогнозам внутренних потребностей Республики Казахстан в товарном газе на предстоящий календарный год

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 11.01.2021 № 5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Әкімшілік деректер нысанының индексі: 4ТГҚ
Кезеңділік: жыл сайын.
Есепті кезең: 20___ жыл.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: ұлттық оператор.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: жоспарланған кезең басталғанға дейін үш айдан кешіктірмей.
Өңір
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші бойынша коды
Тасымалдау көлемдері, мың текше метр
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Сәуір
Мамыр
Маусым
Шілде
Тамыз
Қыркүйек
Қазан
Қараша
Желтоқсан
Жылға
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Барлығы
Атауы ________________________ Мекенжайы__________________
Телефон ________________________ Электрондық пошта
мекенжайы ________
Орындаушы____________________ ____________ қолы, телефон
(тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам__________________
қолы _________________
(тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Мөрдің орны
(жеке кәсіпкерлерлік субъектілері болып табылатын тұлғаларды қоспағанда)
"Қазақстан Республикасының
тауарлық газға деген ішкі
қажеттіліктерінің алдағы
күнтізбелік жылға арналған
болжамы жөніндегі мәліметтер"
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға қосымша
"Қазақстан Республикасының тауарлық газға деген ішкі қажеттіліктерінің алдағы күнтізбелік жылға арналған болжамы жөніндегі мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру жөніндегі түсіндірме (Индексі: 4ТГҚ, кезеңділігі: жыл сайын)
"Қазақстан Республикасының тауарлық газға деген ішкі қажеттіліктерінің алдағы күнтізбелік жылға арналған болжамы жөніндегі мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанда мынадай деректер көрсетіледі:
1-бағанда тізім бойынша реттік нөмірі көрсетіледі, бұл ретте кейінгі ақпарат реттік нөмірлеуді үзбейді;
2-бағанда тауарлық газ жеткізілетін облыс, республикалық маңызы бар қалалар, астананың атауы көрсетіледі;
3-бағанда тауарлық газ жеткізілетін облыс, республикалық маңызы бар қалалар, астананың Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішіне сәйкес коды көрсетіледі;
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14 және 15-бағандарда тиісті ай бойынша тауарлық газға деген қажеттілік көлемдерінің мәндері көрсетіледі, мың текше метр;
16-бағанда қаңтардан бастап есепті айды қоса алған кезеңдегі тауарлық газға деген қажеттіліктің жалпы көлемдерінің мәндері көрсетіледі.
Тауарлық, сұйытылған мұнай
және сұйытылған табиғи газды
өндіру, тасымалдау (тасу),
сақтау, тиеп-жөнелту және
өткізу мониторингі бойынша
мәліметтер ұсыну қағидаларына
5-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Ұсынылады: уәкілетті органға.
Әкімшілік деректердің нысаны интернет-ресурста орналастырылған: www.egsu.energo.gov.kz
Тауарлық газды, оның ішінде тұтыну үшін Қазақстан Республикасының аумағына әкелінген газды өткізу туралы мәліметтер

Сноска. Приложение 4 - в редакции приказа Министра энергетики РК от 11.01.2021 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Индекс формы административных данных: 4 ПВП.
Периодичность: ежегодная.
Отчетный период: 20__год.
Круг лиц, представляющих информацию: национальный оператор.
Срок представления формы административных данных: не позднее за три месяца до начала планируемого периода.
Регион
Код по Классификатору административно-территориальных объектов
Объемы транспортировки, тысяча кубических метров
январь
февраль
март
апрель
май
июнь
июль
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Всего
Продолжение таблицы
Объемы транспортировки, тысяча кубических метров
август
сентябрь
октябрь
ноябрь
декабрь
На год
11
12
13
14
15
16
Наименование ______________________ Адрес_________________
Телефоны ______________________________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________
Исполнитель ______________________________ подпись, телефон _______
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_______________________________________________ подпись _________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Место для печати
(за исключением лиц, являющихся субъектами
частного предпринимательства)
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения по прогнозам
внутренних потребностей
Республики Казахстан
в товарном газе на предстоящий
календарный год"
Пояснение по заполнению формы административных данных "Сведения по прогнозам внутренних потребностей Республики Казахстан в товарном газе на предстоящий календарный год" (Индекс: 4 ПВП, периодичность: ежегодная)
В форме административных данных "Сведения по прогнозам внутренних потребностей Республики Казахстан в товарном газе на предстоящий календарный год" включаются следующие данные:
в графе 1 указывается номер по порядку, при этом последующая информация не прерывает нумерацию по порядку;
в графе 2 указывается наименование области, городов республиканского значения, столицы, куда будут производиться поставки товарного газа;
в графе 3 в соответствии с кодом Классификатора административно-территориальных объектов заполняется код области, городов республиканского значения, столицы куда будут производиться поставки товарного газа;
в графах 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15 указываются значения объемов потребностей в товарном газе по соответствующему месяцу, в тысяча кубических метров;
в графе 16 указываются значения общих объемов потребностей в товарном газе за период с января по отчетный месяц.
Приложение 5 к Правилам
представления сведений по
мониторингу производства,
транспортировки (перевозки),
хранения, отгрузки и реализации
товарного, сжиженного
нефтяного и сжиженного
природного газа
Форма, предназначенная для сбора
административных данных
Представляется: в уполномоченный орган.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.egsu.energo.gov.kz.
Сведения о реализации товарного газа, в том числе ввезенного для потребления на территорию Республики Казахстан

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 11.01.2021 № 5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Әкімшілік деректер нысанының индексі: 5 ТСГӨ.
Кезеңділік: ай сайын.
Есепті кезең: 20___ жылғы ____________ айы.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: тауарлық газды көтерме және (немесе) бөлшек саудада өткізуді жүзеге асыратын тұлғалар.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі айдың 20 (жиырмасыншы) күнінен кешіктірмей.

Сноска. Приложение 5 - в редакции приказа Министра энергетики РК от 11.01.2021 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Индекс формы административных данных: 5 СООР.
Периодичность: ежемесячная.
Отчетный период: ______ месяц 20__года.
Круг лиц, представляющих информацию: лица, осуществляющие оптовую и (или) розничную реализацию товарного газа.
Срок представления формы административных данных: не позднее 20 (двадцатого) числа месяца, следующего за отчетным периодом.

1) "Тауарлық газды көтерме саудада өткізу" деген 1-бөлімде:
1-бағанда тауарлық газ өткізілген облыс, республикалық маңызы бар қалалар, астананың атауы көрсетіледі;
2-бағанда тауарлық газ өткізілген облыс, республикалық маңызы бар қалалар, астананың Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішіне сәйкес коды көрсетіледі;
3-бағанда тауарлық газдың мың текше метр үшін теңгедегі көтерме саудадағы бағасы көрсетіледі;
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14 және 15-бағандарда есепті ай бойынша өткізілген тауарлық газ көлемінің мәндері көрсетіледі, мың текше метр;
16-бағанда қаңтар айынан есепті айды қоса алғандағы кезеңдегі мәннің сомасы көрсетіледі;
2) "Тауарлық газды бөлшек саудада өткізу" деген 2-бөлімде:
1-бағанда тауарлық газ өткізілген облыс, республикалық маңызы бар қалалар, астананың атауы көрсетіледі;
2-бағанда тауарлық газ өткізілген облыс, республикалық маңызы бар қалалар, астананың Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуішіне сәйкес аумақ коды көрсетіледі;
3-бағанда газды жеткізетін кәсіпорынның атауы көрсетіледі;
4-бағанда газды өткізетін субъектінің атауы көрсетіледі;
5-бағанда газды жеткізетін кәсіпорынның газ жеткізілген көлемі мың текше метрде көрсетіледі;
6-бағанда газды жеткізетін кәсіпорынның газ өткізілген көлемі мың текше метрде көрсетіледі;
7-бағанда сатып алынған газдың бағасы мың текше метр үшін көрсетіледі;
8-бағанда орталық аппараттың жабдықтау үстемесі мың текше метр үшін теңгеде көрсетіледі;
9-бағанда өндірістік филиалдың жабдықтау үстемесі мың текше метр үшін теңгеде көрсетіледі;
10-бағанда тарату желілеріндегі мың текше метр үшін теңгедегі тарифтер көрсетіледі;
11-бағанда мың текше метр үшін қосылған құн салығын қоспағанда теңгедегі жіберу тарифі көрсетіледі.
Тауарлық, сұйытылған мұнай
және сұйытылған табиғи газды
өндіру, тасымалдау (тасу),
сақтау, тиеп-жөнелту және
өткізу мониторингі бойынша
мәліметтер ұсыну қағидаларына
6-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Ұсынылады: уәкілетті органға.
Әкімшілік деректердің нысаны интернет-ресурста орналастырылған: www.egsu.energo.gov.kz
Тауарлық және сұйытылған табиғи газ өндіру жөніндегі мәліметтер

1) в разделе 1 "Оптовая реализация товарного газа":
в графе 1 указывается наименование области, городов республиканского значения, столицы, в который был реализован товарный газ;
в графе 2 указывается в соответствии с кодом Классификатора административно-территориальных объектов код области, городов республиканского значения, столицы, в который был реализован товарный газ;
в графе 3 указывается цена оптовой реализации товарного газа в регионе в тенге за тысяча кубических метров;
в графах 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15 указывается объем реализации товарного газа за отчетный месяц, тысяча кубических метров;
в графе 16 указывается сумма значения за период с января по отчетный месяц, в тенге за тысяча кубических метров;
2) в разделе 2 Формы "Розничная реализация товарного газа":
в графе 1 указывается наименование области, городов республиканского значения, столицы, в который был реализован товарный газ;
в графе 2 указывается в соответствии с кодом Классификатора административно-территориальных объектов код области, городов республиканского значения, столицы, в который был реализован товарный газ;
в графе 3 указывается наименование предприятия, поставляющего газ;
в графе 4 указывается наименование субъекта, занимающегося реализацией газа;
в графе 5 указывается объем поставки газа предприятия, поставляющего газ, тысяча кубических метров;
в графе 6 указывается объем реализации газа предприятия, поставляющего газ, тысяча кубических метров;
в графе 7 указывается закупочная цена за тысяча кубических метров;
в графе 8 указывается снабженческая надбавка центрального аппарата в тенге за тысяча кубических метров;
в графе 9 указывается снабженческая надбавка производственного филиала в тенге тысяча кубических метров;
в графе 10 указываются тарифы в распределительных сетях в тенге за тысяча кубических метров;
в графе 11 указывается отпускной тариф в тенге за тысяча кубических метров без учета налога на добавленную стоимость.
Приложение 6 к Правилам
представления сведений по
мониторингу производства,
транспортировки (перевозки),
хранения, отгрузки и реализации
товарного, сжиженного
нефтяного и сжиженного
природного газа
Форма, предназначенная для сбора
административных данных
Представляется: в уполномоченный орган.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.egsu.energo.gov.kz.
Сведения по производству товарного и сжиженного природного газа

Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 11.01.2021 № 5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Әкімшілік деректер нысанының индексі: 6 ТСГӨ
Кезеңділік: ай сайын.
Есепті кезең: 20___ жылғы ____________ айы.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: өндірушілер.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі айдың 5 (бесінші) күнінен кешіктірмей.
Өлшем бірлігі
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Сәуір
Мамыр
Маусым
Шілде
Тамыз
Қыркүйек
Қазан
Қараша
Желтоқсан
Жыл басынан
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
1
Шикізатты өңдеу
2
Өндіру:
3
сұйытылған табиғи газ
оның ішінде
1-марка
2-марка
4
тауарлық газ
Атауы ________________________ Мекенжайы__________________
Телефон ________________________ Электрондық пошта
мекенжайы ________
Орындаушы____________________ ____________ қолы, телефон
(тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам__________________
қолы _________________
(тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Мөрдің орны
(жеке кәсіпкерлерлік субъектілері болып табылатын тұлғаларды қоспағанда)
"Тауарлық және сұйытылған
табиғи газ өндіру жөніндегі
мәліметтер" әкімшілік
деректерді жинауға арналған
нысанға қосымша
"Тауарлық және сұйытылған табиғи газ өндіру жөніндегі мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру жөніндегі түсіндірме (Индексі: 6 ТСГӨ, кезеңділігі: ай сайын)
"Тауарлық және сұйытылған табиғи газ өндіру жөніндегі мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанда мынадай деректер көрсетіледі:
1-жолда тауарлық және сұйытылған газды өндіру үшін есептік кезеңде өңделген шикізат көлемі көрсетіледі;
2-жолда маркасын көрсете отырып, өндірілген сұйытылған табиғи газының есепті айдағы көлемі көрсетіледі;
3-жолда өндірілген тауарлық газдың есепті айдағы көлемі көрсетіледі;
2-бағанда газ көлемдерінің өлшем бірліктері көрсетіледі;
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 және 14-бағандарда айлар бойынша көрсеткіштерінің мәндері көрсетіледі;
15-бағанда қаңтардан бастап есепті айды қоса алған кезеңдегі мәндердің жиынтығы көрсетіледі.
Тауарлық, сұйытылған мұнай
және сұйытылған табиғи газды
өндіру, тасымалдау (тасу),
сақтау, тиеп-жөнелту және
өткізу мониторингі бойынша
мәліметтер ұсыну қағидаларына
7-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Ұсынылады: уәкілетті органға.
Әкімшілік деректердің нысаны интернет-ресурста орналастырылған: www.egsu.energo.gov.kz
Тауарлық, сұйытылған мұнай және сұйытылған табиғи газды өндірудің алдағы бес жылға арналған болжамды көлемі жөніндегі мәліметтер

Сноска. Приложение 6 - в редакции приказа Министра энергетики РК от 11.01.2021 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Индекс формы административных данных: 6 ПТСГ.
Периодичность: ежемесячная.
Отчетный период ______20__год.
Круг лиц, представляющих информацию: производители.
Срок представления формы административных данных: не позднее 5 (пятого) числа месяца, следующего за отчетным периодом.
Единица измерения
Январь
Февраль
Март
Апрель
Май
Июнь
Июль
Август
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
С начала года
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
1
Переработка сырья
2
Производство:
...
3
сжиженный природный газ
в том числе
Марка 1
Марка 2
4
товарный газ
Наименование ______________________ Адрес_________________
Телефоны ______________________________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________
Исполнитель ______________________________ подпись, телефон _______
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_______________________________________________ подпись _________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Место для печати
(за исключением лиц, являющихся субъектами
частного предпринимательства)
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения по производству
товарного и сжиженного
природного газа"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения по производству товарного и сжиженного природного газа" (Индекс: 6 ПТСГ, периодичность: ежемесячная)
В форме административных данных "Сведения по производству товарного и сжиженного природного газа" включаются следующие данные:
в строке 1 указываются объемы переработанного сырья за отчетный период для производства товарного и сжиженного газа;
в строке 2 указываются объемы произведенного сжиженного природного газа с указанием марки за отчетный месяц;
в строке 3 указываются объемы произведенного товарного газа за отчетный месяц;
в графе 2 указываются единицы измерения объемов газа;
в графах 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 и 14 указываются значения показателей по месяцам;
в графе 15 указывается сумма значения за период с января по отчетный месяц.
Приложение 7 к Правилам
представления сведений по
мониторингу производства,
транспортировки (перевозки),
хранения, отгрузки и реализации
товарного, сжиженного
нефтяного и сжиженного
природного газа
Форма, предназначенная для сбора
административных данных
Представляется: в уполномоченный орган.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.egsu.energo.gov.kz.
Сведения по прогнозным объемам производства товарного, сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа на предстоящие пять лет

Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 11.01.2021 № 5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Әкімшілік деректер нысанының индексі: 7 ТСГӨБК.
Кезеңділік: жыл сайын.
Есепті кезең: 20___ жыл.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: өндірушілер.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: жоспарланған кезең басталғанға дейін үш айдан кешіктірмей.
Өлшем бірлігі
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Сәуір
Мамыр
Маусым
Шілде
Тамыз
Қыркүйек
Қазан
Қараша
Желтоқсан
Жыл басынан
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
1
Шикізатты өңдеу
Өндіру:
2
сұйытылған мұнай газы
оның ішінде
1-марка
2-марка
...
3
сұйытылған табиғи газ
оның ішінде
1-марка
2-марка
...
4
тауарлық газ
Атауы ________________________ Мекенжайы_________________
Телефон ________________________ Электрондық пошта
мекенжайы ________
Орындаушы____________________ ____________ қолы, телефон
(тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам__________________
қолы _________________
(тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Мөрдің орны
(жеке кәсіпкерлерлік субъектілері болып табылатын тұлғаларды қоспағанда)
"Тауарлық, сұйытылған мұнай
және сұйытылған табиғи газды
өндірудің алдағы бес жылға
арналған болжамды көлемі
жөніндегі мәліметтер" әкімшілік
деректерді жинауға арналған
нысанға қосымша
"Тауарлық, сұйытылған мұнай және сұйытылған табиғи газды өндірудің алдағы бес жылға арналған болжамды көлемі жөніндегі мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру жөніндегі түсіндірме (Индексі: 7 ТСГӨБК, кезеңділігі: жыл сайын)
"Тауарлық, сұйытылған мұнай және сұйытылған табиғи газды өндірудің алдағы бес жылға арналған болжамды көлемі жөніндегі мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанда мынадай деректер көрсетіледі:
1-жолда маркасын көрсете отырып, сұйытылған мұнай газын өндірудің болжанатын көлемдері көрсетіледі;
2-жолда маркасын көрсете отырып, сұйытылған табиғи газын өндірудің болжанатын көлемдері көрсетіледі;
3-жолда тауарлық газды өндірудің болжанатын көлемдері көрсетіледі;
1-бағанда шикізаттың жалпы өндеу көлемі көрсетіледі;
2-бағанда сұйытылған мұнай және (немесе) сұйытылған табиғи және тауарлық газ көлемдерінің өлшем бірліктері көрсетіледі;
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 және 14-бағандарда айлар бойынша көрсеткіштердің мәндері көрсетіледі;
15-бағанда қаңтардан бастап есепті айды қоса алған кезеңдегі мәндердің жиынтығы көрсетіледі.
Тауарлық, сұйытылған мұнай
және сұйытылған табиғи газды
өндіру, тасымалдау (тасу),
сақтау, тиеп-жөнелту және
өткізу мониторингі бойынша
мәліметтерді ұсыну
қағидаларына
8-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Уәкілетті органға ұсынылады.
Әкімшілік деректер нысаны www.egsu.energo.gov.kz. интернет-ресурсында орналастырылған
Меншікті сұйытылған мұнай газын өндіру көлемдері туралы мәліметтер және (немесе) меншік құқығында немесе өзге де заңды негіздерде басқа тұлғаларға тиесілі көмірсутек шикізатынан сұйытылған мұнай газын өндіру көлемдері туралы мәліметтер және Қазақстан Республикасының ішкі нарығына сұйытылған мұнай газын беру жоспары шеңберінде сұйытылған мұнай газын тиеп-жөнелту және (немесе) өткізу жөніндегі мәліметтер және (немесе) сұйытылған мұнай газын беру жоспарынан тыс тиеп-жөнелту және (немесе) өткізу жөніндегі мәліметтер

Сноска. Приложение 7 - в редакции приказа Министра энергетики РК от 11.01.2021 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Индекс формы административных данных: 7 ПОПТСГ.
Периодичность: ежегодная.
Отчетный период 20__-20__года.
Круг лиц, представляющих информацию: производители.
Срок представления формы административных данных: не позднее чем за три месяца до начала планируемого периода.
Единица измерения
Январь
Февраль
Март
Апрель
Май
Июнь
Июль
Август
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
С начала ____года
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
1
Переработка сырья
Производство:
2
сжиженный нефтяной газ
в том числе
Марка 1
Марка 2
3
сжиженный природный газ
в том числе
Марка 1
Марка 2
4
товарный газ
Наименование ______________________ Адрес_________________
Телефоны ______________________________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________
Исполнитель ______________________________ подпись, телефон _______
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_______________________________________________ подпись _________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Место для печати
(за исключением лиц, являющихся субъектами
частного предпринимательства)
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения по прогнозным
объемам производства
товарного, сжиженного
нефтяного и сжиженного
природного газа на предстоящие пять лет"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения по прогнозным объемам производства товарного, сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа на предстоящие пять лет" (Индекс: 7 ПОПТСГ, периодичность: ежегодная)
В форме административных данных "Сведения по прогнозным объемам производства товарного, сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа на предстоящие пять лет" включаются следующие данные:
в строке 2 указываются прогнозируемые объемы производства сжиженного нефтяного газа с указанием марки;
в строке 3 указываются прогнозируемые объемы сжиженного природного газа с указанием марки;
в строке 4 указываются прогнозируемые объемы производства товарного газа;
в графе 1 указывается общий прогнозируемый объем переработки сырья;
в графе 2 указываются единицы измерения объемов сырья, сжиженного нефтяного, сжиженного природного и товарного газа;
в графах 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 и 14 указываются значения показателей по месяцам;
в графе 15 указывается сумма значений за период с января по отчетный месяц.
Приложение 8
к Правилам представления
сведений по мониторингу
производства, транспортировки
(перевозки), хранения, отгрузки
и реализации товарного,
сжиженного нефтяного и
сжиженного природного газа
Форма, предназначенная
для сбора
административных данных
Представляется: в уполномоченный орган.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.egsu.energo.gov.kz.
Сведения об объемах производства собственного сжиженного нефтяного газа и (или) сведения об объемах производства сжиженного нефтяного газа из углеводородного сырья, принадлежащего на праве собственности или иных законных основаниях другим лицам и сведения по отгрузке и (или) реализации сжиженного нефтяного газа в рамках Плана поставки сжиженного нефтяного газа на внутренний рынок Республики Казахстан и (или) сведения по отгрузке и (или) реализации сжиженного нефтяного газа вне плана поставки

Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Энергетика министрінің 27.05.2022 № 191 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Әкімшілік деректер нысанының индексі: 8 СМТМ.
Мерзімділігі: ай сайын.
Есепті кезең: 20___ жылғы ____________ айы.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: өндірушілер.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі айдың 5 (бесінші) күнінен кешіктірмей.

Сноска. Приложение 8 - в редакции приказа Министра энергетики РК от 27.05.2022 № 191 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс формы административных данных: 8 СОПСНГ.
Периодичность: ежемесячная.
Отчетный период ______20__год.
Круг лиц, представляющих информацию: производители.
Срок представления формы административных данных: не позднее 5 (пятого) числа месяца, следующего за отчетным периодом.

2-бөлім. Қазақстан Республикасының ішкі нарығына сұйытылған мұнай газын беру жоспары шеңберінде сұйытылған мұнай газын тиеп-жөнелту және (немесе) өткізу жөніндегі мәліметтер және (немесе) сұйытылған мұнай газын беру жоспарынан тыс тиеп-жөнелту және (немесе) өткізу жөніндегі мәліметтер
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың атауларын көрсете отырып, сұйытылған мұнай газын алушылардың атауы
Жеткізу жоспарына сәйкес көзделген тиісті айға тиеу көлемі, оның ішінде:
Тиісті айға нақты тиеп-жөнелту көлемі, оның ішінде:
Алушылар бөлінісінде тиеп-жөнелту орны және жеткізу тәсілі
Бас тарту көлемі, тонна
Сұйытылған мұнай газының қалдықтары, тонна
тауар биржаларынан тыс
тауар биржалары бойынша
тауар биржаларынан тыс
тауар биржалары бойынша
тауар биржаларынан тыс
тауар биржалары бойынша
1
2
3
4
5
5
7
8
Барлығы:
Атауы ______________________ Мекенжайы ______________________
Телефондар
_____________________________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы
_____________________________________________________________
Орындаушы
_____________________________________________________________
қолы, телефоны, тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
__________________________________________________________
қолы, тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
Мөрге арналған орын (жеке кәсіпкерлік субъектілері болып табылатын тұлғаларды қоспағанда)
"Меншікті сұйытылған мұнай
газын өндіру көлемдері туралы
мәліметтер және (немесе)
меншік құқығында немесе өзге
де заңды негіздерде басқа
тұлғаларға тиесілі көмірсутек
шикізатынан сұйытылған мұнай
газын өндіру көлемдері туралы
мәліметтер және Қазақстан
Республикасының ішкі
нарығына сұйытылған мұнай
газын беру жоспары шеңберінде
сұйытылған мұнай газын тиеп-
жөнелту және (немесе) өткізу
жөніндегі мәліметтер және
(немесе) сұйытылған мұнай
газын беру жоспарынан тыс
тиеп-жөнелту және (немесе)
өткізу жөніндегі мәліметтер"
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға
қосымша
"Меншікті сұйытылған мұнай газын өндіру көлемдері туралы мәліметтер және (немесе) меншік құқығында немесе өзге де заңды негіздерде басқа тұлғаларға тиесілі көмірсутек шикізатынан сұйытылған мұнай газын өндіру көлемдері туралы мәліметтер және Қазақстан Республикасының ішкі нарығына сұйытылған мұнай газын беру жоспары шеңберінде сұйытылған мұнай газын тиеп-жөнелту және (немесе) өткізу жөніндегі мәліметтер және (немесе) сұйытылған мұнай газын беру жоспарынан тыс тиеп-жөнелту және (немесе) өткізу жөніндегі мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме (Индексі: 8 СМТМ, мерзімділігі: ай сайын)
"Меншікті сұйытылған мұнай газын өндіру көлемдері туралы мәліметтер және (немесе) меншік құқығында немесе өзге де заңды негіздерде басқа тұлғаларға тиесілі көмірсутек шикізатынан сұйытылған мұнай газын өндіру көлемдері туралы мәліметтер және Қазақстан Республикасының ішкі нарығына сұйытылған мұнай газын беру жоспары шеңберінде сұйытылған мұнай газын тиеп-жөнелту және (немесе) өткізу жөніндегі мәліметтер және (немесе) сұйытылған мұнай газын беру жоспарынан тыс тиеп-жөнелту және (немесе) өткізу жөніндегі мәліметтер" әкімшілік деректер нысанында мынадай деректер енгізіледі:

Раздел 2. Сведения по отгрузке и (или) реализации сжиженного нефтяного газа в рамках Плана поставки сжиженного нефтяного газа на внутренний рынок Республики Казахстан и (или) сведения по отгрузке и (или) реализации сжиженного нефтяного газа вне плана поставки
Наименование получателей сжиженного нефтяного газа с указанием наименований областей, городов республиканского значения и столицы
Объем отгрузки на соответствующий месяц, предусмотренный согласно плана поставки, в том числе:
Объем фактической отгрузки на соответствующий месяц, в том числе:
Место отгрузки в разрезе получателей и способ доставки
Отказные объемы, тонна
Остатки сжиженного нефтяного газа, тонна
вне товарных бирж
по товарным биржам
вне товарных бирж
по товарным биржам
вне товарных бирж
по товарным биржам
1
2
3
4
5
6
7
8
Всего:
Наименование ______________________ Адрес ____________________
Телефоны
_____________________________________________________________
Адрес электронной почты
_____________________________________________________________
Исполнитель ______________________________ подпись, телефон
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_______________________________________________ подпись
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Место для печати
(за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Приложение
к форме, предназначенной
для сбора административных
данных "Сведения об объемах
производства собственного
сжиженного нефтяного газа
и (или) сведения об объемах
производства сжиженного
нефтяного газа из
углеводородного сырья,
принадлежащего на праве
собственности или иных
законных основаниях другим
лицам и сведения по отгрузке и
(или) реализации сжиженного
нефтяного газа в рамках Плана
поставки сжиженного нефтяного
газа на внутренний рынок
Республики Казахстан и (или)
сведения по отгрузке и (или)
реализации сжиженного
нефтяного газа
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения об объемах производства собственного сжиженного нефтяного газа и (или) сведения об объемах производства сжиженного нефтяного газа из углеводородного сырья, принадлежащего на праве собственности или иных законных основаниях другим лицам и сведения по отгрузке и (или) реализации сжиженного нефтяного газа в рамках Плана поставки сжиженного нефтяного газа на внутренний рынок Республики Казахстан и (или) сведения по отгрузке и (или) реализации сжиженного нефтяного газа вне плана поставки" (Индекс: 8 СОПСНГ, периодичность: ежемесячная)
В форме административных данных "Сведения об объемах производства собственного сжиженного нефтяного газа и (или) сведения об объемах производства сжиженного нефтяного газа из углеводородного сырья, принадлежащего на праве собственности или иных законных основаниях другим лицам и сведения по отгрузке и (или) реализации сжиженного нефтяного газа в рамках Плана поставки сжиженного нефтяного газа на внутренний рынок Республики Казахстан и (или) сведения по отгрузке и (или) реализации сжиженного нефтяного газа вне плана поставки" включаются следующие данные:

1) "Меншікті сұйытылған мұнай газын өндіру көлемдері туралы мәліметтер және (немесе) меншік құқығында немесе өзге де заңды негіздерде басқа тұлғаларға тиесілі көмірсутек шикізатынан сұйытылған мұнай газын өндіру көлемдері туралы мәліметтер" деген 1-бөлімде:
1-жолда есепті айда өндірілген сұйытылған мұнай газының көлемі көрсетіледі;
2-жолда есепті айда өндірілген меншікті сұйытылған мұнай газының көлемі көрсетіледі;
3-жолда өзіне меншік құқығында немесе өзге де заңды негіздерде тиесілі көмірсутек шикізатын қайта өңдеу процесінде өндірілген меншік иелері бөлінісінде сұйытылған мұнай газының көлемі көрсетіледі, тонна;
4 және 5-жолдарда өзіне меншік құқығында немесе өзге де заңды негіздерде тиесілі көмірсутек шикізатын өңдеу процесінде өндірілген сұйытылған мұнай газы меншік иесінің атауы, бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі;
6-жолда өндірілген сұйытылған мұнай газының маркалары бойынша бөлінген сұйытылған мұнай газының көлемі көрсетіледі: техникалық бутан, техникалық пропан-бутан, техникалық пропан, тонна;
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 және 12-бағандарда ай бойынша көрсеткіштердің мәні көрсетіледі;
13-бағанда қаңтар мен есепті ай аралығындағы кезең үшін мәннің сомасы көрсетіледі;
2) "Қазақстан Республикасының ішкі нарығына сұйытылған мұнай газын беру жоспары шеңберінде сұйытылған мұнай газын тиеп-жөнелту және (немесе) өткізу жөніндегі мәліметтер және (немесе) сұйытылған мұнай газын беру жоспарынан тыс тиеп-жөнелту және (немесе) өткізу жөніндегі мәліметтер" деген 2-бөлімде:
1-бағанда есепті айда ішкі нарықта өткізу үшін ішкі нарыққа сұйытылған мұнай газын беру жоспары шеңберінде сұйытылған мұнай газын тиеп-жөнелту көлемі жүзеге асырылатын ұйымның және өңірдің атауы көрсетіледі;
2 және 3-бағандарда ішкі нарыққа сұйытылған мұнай газын беру жоспары шеңберінде есепті айда ішкі нарықта өткізу үшін бөлінген сұйытылған мұнай газының көлемі көрсетіледі;
4 және 5-бағандарда есепті айда ішкі нарықта өткізу үшін беру жоспары шеңберінде тиеп-жөнелтілген сұйытылған мұнай газын тиеп-жөнелтудің көлемі көрсетіледі;
6-бағанда сұйытылған мұнай газын тұтыну үшін тиеп-жөнелтілген облыстың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың атауы және сұйытылған мұнай газы көлемдерін жеткізу тәсілі: теміржол және (немесе) автомобиль көлігі, құбыржол көрсетіледі;
7-бағанда бөлінген көлемдерді сатып алудан бас тартуға байланысты беру жоспары шеңберінде өткізілмеген сұйытылған мұнай газының көлемі көрсетіледі;
8-бағанда беру жоспары шеңберінде тиеп-жөнелтілмеген есепті айдың соңындағы сұйытылған мұнай газының көлемі көрсетіледі.
Тауарлық, сұйытылған мұнай
және сұйытылған табиғи газды
өндіру, тасымалдау (тасу),
сақтау, тиеп-жөнелту және
өткізу мониторингі бойынша
мәліметтер ұсыну қағидаларына
9-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Ұсынылады: уәкілетті органға.
Әкімшілік деректердің нысаны интернет-ресурста орналастырылған: www.egsu.energo.gov.kz
Өнім беру жоспары шеңберінде сұйытылған мұнай газын тиеп-жөнелту және (немесе) өткізу жөніндегі мәліметтер

1) в разделе 1 "Сведения об объемах производства собственного сжиженного нефтяного газа и (или) сведения об объемах производства сжиженного нефтяного газа из углеводородного сырья, принадлежащего на праве собственности или иных законных основаниях другим лицам":
в строке 1 указываются объемы произведенного сжиженного нефтяного газа за отчетный месяц;
в строке 2 указываются объемы произведенного собственного сжиженного нефтяного газа за отчетный месяц;
в строке 3 указываются объемы сжиженного нефтяного газа в разрезе собственников, произведенного в процессе переработки принадлежащего ему на праве собственности или иных законных основаниях углеводородного сырья, тонна;
в строках 4 и 5 указываются наименование, бизнес-идентификационный номер собственника сжиженного нефтяного газа, произведенного в процессе переработки принадлежащего ему на праве собственности или иных законных основаниях углеводородного сырья;
в строке 6 указываются объемы сжиженного нефтяного газа с разбивкой по маркам произведенного сжиженного нефтяного газа: бутан технический, пропан-бутан технический, пропан технический, тонна;
в графах 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 и 12 указываются значения показателей по месяцам;
в графе 13 указывается сумма значения за период с января по отчетный месяц;
2) в разделе 2 "Сведения по отгрузке и (или) реализации сжиженного нефтяного газа в рамках Плана поставки сжиженного нефтяного газа на внутренний рынок Республики Казахстан и (или) сведения по отгрузке и (или) реализации сжиженного нефтяного газа вне плана поставки":
в графе 1 указывается наименование организации и региона, которым осуществляется объем отгрузки сжиженного нефтяного газа в рамках плана поставки сжиженного нефтяного газа на внутренний рынок для реализации на внутреннем рынке в отчетном месяце;
в графах 2 и 3 указывается объем сжиженного нефтяного газа, который был выделен для реализации на внутреннем рынке в отчетном месяце в рамках плана поставки сжиженного нефтяного газа на внутренний рынок;
в графах 4 и 5 указывается объем отгрузки сжиженного нефтяного газа, который был отгружен в рамках плана поставки для реализации на внутреннем рынке в отчетном месяце;
в графе 6 указывается наименование области, городов республиканского значения, столицы, в который был отгружен для потребления сжиженный нефтяной газ и способ доставки объемов сжиженного нефтяного газа: железнодорожный и (или) автомобильный транспорт, трубопровод;
в графе 7 указываются нереализованные в рамках плана поставки объемы сжиженного нефтяного газа в связи с отказом от приобретения выделенных объемов;
в графе 8 указывается объем сжиженного нефтяного газа на конец отчетного месяца, который не был отгружен в рамках плана поставки.
Приложение 9 к Правилам
представления сведений по
мониторингу производства,
транспортировки (перевозки),
хранения, отгрузки и реализации
товарного, сжиженного
нефтяного и сжиженного
природного газа
Форма, предназначенная для сбора
административных данных
Представляется: в уполномоченный орган.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.egsu.energo.gov.kz.
Сведения по отгрузке и (или) реализации сжиженного нефтяного газа в рамках плана поставки

Ескерту. 9-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 11.01.2021 № 5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Әкімшілік деректер нысанының индексі: 9 БЖШС.
Кезеңділік: ай сайын.
Есепті кезең: 20___ жылғы ____________ айы.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: өздеріне меншік құқығында немесе өзге де заңды негіздерде тиесілі көмірсутек шикізатын қайта өңдеу процесінде өндірілген сұйытылған мұнай газының меншік иелері.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі айдың 5 (бесінші) күнінен кешіктірмей.
Сұйытылған мұнай газының меншік иесінің атауы, бизнес-сәйкестендiру нөмiрi
Өндірілген сұйытылған мұнай газының көлемі, тонна
Өнім беру жоспары
Сұйытылған мұнай газын тиеп- жөнелту көлемі
Сұйытылған мұнай газын өткізу көлемі
Тиеп-жөнелту орны (немесе) өткізу, жеткізу тәсілі
Ай соңына қалдық көлемі, тонна
Өңір
Жеткізуге арналған сұйытылған мұнай газының көлемі
Газ желісі ұйымдарының атауы
ішкі нарыққа, тонна
Қазақстан Республикасы аумағының шегінен тыс жерге, тонна
ішкі нарыққа, тонна
Қазақстан Республикасы аумағының шегінен тыс жерге, тонна
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Атауы ________________________ Мекенжайы____________________
Телефон ________________________ Электрондық пошта
мекенжайы ________
Орындаушы____________________ ____________ қолы, телефон
(тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам__________________
қолы _________________
(тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Мөрдің орны
(жеке кәсіпкерлерлік субъектілері болып табылатын тұлғаларды қоспағанда)
"Өнім беру жоспары шеңберінде
сұйытылған мұнай газын тиеп-
жөнелту және (немесе) өткізу
жөніндегі мәліметтер" әкімшілік
деректерді жинауға арналған
нысанға қосымша
"Өнім беру жоспары шеңберінде сұйытылған мұнай газын тиеп-жөнелту және (немесе) өткізу жөніндегі мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру жөніндегі түсіндірме (Индексі: 9 БЖШС, кезеңділігі: ай сайын)
"Өнім беру жоспары шеңберінде сұйытылған мұнай газын тиеп-жөнелту және (немесе) өткізу жөніндегі мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанда мынадай деректер көрсетіледі:
2-бағанда есептік айда өндірілген сұйытылған мұнай газының көлемі көрсетіледі, тонна;
3-бағанда есептік айдағы өнім беру жоспарына сәйкес өңір, жеткізуге арналған сұйытылған мұнай газының көлемі, газ желісі ұйымдарының атауы көрсетіледі;
4-бағанда есептік айда сұйытылған мұнай газының ішкі нарыққа өткізу үшін тиеп-жөнелтілген көлемдері көрсетіледі;
5-бағанда есептік айда экспортқа өткізу үшін тиеп-жөнелтілген сұйытылған мұнай газының көлемі көрсетіледі;
6-бағанда есептік айда өткізілген сұйытылған мұнай газының көлемі көрсетіледі;
7-бағанда Қазақстан Республикасы аумағының шегінен тыс жерге өткізілген сұйытылған мұнай газының көлемі көрсетіледі;
8-бағанда сұйытылған мұнай газы тиеп-жөнелтілген және (немесе) өткізілген облыс, республикалық маңызы бар қалалар, астананың атауы және жеткізу тәсілі: теміржол немесе автокөлікпен тасымалы көрсетіледі;
9-бағанда есептік айдың соңына дейін өнім беру жоспары шеңберінде жөнелтілмеген және (немесе) өткізілмеген сұйытылған мұнай газының көлемі көрсетіледі.
Тауарлық, сұйытылған мұнай
және сұйытылған табиғи газды
өндіру, тасымалдау (тасу),
сақтау, тиеп-жөнелту және
өткізу мониторингі бойынша
мәліметтер ұсыну қағидаларына

Сноска. Приложение 9 - в редакции приказа Министра энергетики РК от 11.01.2021 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Индекс формы административных данных: 9 РАМПП.
Периодичность: ежемесячная.
Отчетный период: ______ месяц 20__года.
Круг лиц, представляющих информацию: собственники сжиженного нефтяного газа, произведенного в процессе переработки принадлежащего им на праве собственности или иных законных основаниях углеводородного сырья.
Срок представления формы административных данных: не позднее 5 (пятого) числа месяца, следующего за отчетным периодом.
Наименование, бизнес-идентификационный номер собственника сжиженного нефтяного газа
Объем производства сжиженного нефтяного газа, тонна
План поставки
Объем отгрузки сжиженного нефтяного газа
Объем реализации сжиженного нефтяного газа
Место отгрузки и (или) реализации, способ доставки
Остатки на конец месяца (тонна)
Регион
Объем сжиженного нефтяного газа к поставке, тонна
Наименование газосетевых организаций
на внутренний рынок, тонна
за пределы территории Республики Казахстан, тонна
на внутренний рынок, тонна
за пределы территории Республики Казахстан, тонна
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Наименование ______________________ Адрес_________________
Телефоны ______________________________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________
Исполнитель ______________________________ подпись, телефон _______
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_______________________________________________ подпись _________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Место для печати
(за исключением лиц, являющихся субъектами
частного предпринимательства)
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения по отгрузке и (или)
реализации сжиженного
нефтяного газа в рамках плана поставки"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения по отгрузке и (или) реализации сжиженного нефтяного газа в рамках плана поставки" (Индекс: 9 РАМПП, периодичность: ежемесячная)
В форме административных данных "Сведения по отгрузке и (или) реализации сжиженного нефтяного газа в рамках плана поставки" включаются следующие данные:
в графе 2 указываются объемы производства сжиженного нефтяного газа за отчетный месяц, тонна;
в графе 3 указываются регион поставки, объемы сжиженного нефтяного газа к поставке, наименование газосетевых организаций в соответствии с планом поставки за отчетный месяц;
в графе 4 указывается объем отгрузки сжиженного нефтяного газа, который был отгружен для реализации на внутреннем рынке в отчетном месяце;
в графе 5 указывается объем сжиженного нефтяного газа, который был отгружен для реализации на экспорт;
в графе 6 указывается объем реализации сжиженного нефтяного газа на внутреннем рынке, который был осуществлен в отчетном месяце;
в графе 7 указывается объем сжиженного нефтяного газа, который был реализован за пределы Республики Казахстан;
в графе 8 указывается наименование области, городов республиканского значения, столицы, в который был отгружен и (или) реализован сжиженный газ, и способ доставки объемов сжиженного нефтяного газа: железнодорожный и (или) автомобильный транспорт;
в графе 9 указывается объем сжиженного нефтяного газа на конец отчетного месяца, который не был отгружен и (или) реализован в рамках плана поставки.

9-1-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Ұсынылады: облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың және астананың жергілікті атқарушы органдарына.
Әкімшілік деректердің нысаны интернет-ресурста орналастырылған: www.egsu.energo.gov.kz
Сұйытылған мұнай газын өткізу, оның ішінде Қазақстан Республикасының аумағынан тысқары жерде өндірілген және тұтыну үшін Қазақстан Республикасының аумағына әкелінген сұйытылған мұнай газын өткізу туралы мәліметтер
Ескерту. Қағидалар 9-1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Энергетика министрінің 11.01.2021 № 5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Әкімшілік деректер нысанының индексі: 9 ТСГӨБ.
Кезеңділік: ай сайын.
Есепті кезең: 20___ жылғы ____________ айы.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: сұйытылған мұнай газын көтерме және (немесе) бөлшек саудада өткізуді жүзеге асыратын тұлғалар.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі айдың 5 (бесінші) күнінен кешіктірмей.
Өңір атауы
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші бойынша коды
Газды жеткізуші
Газды өткізумен айналысатын субъект
Газды жеткізу көлемі, мың тонна
Газды сатып алу бағасы
(мың тонна үшін теңге)
Көлік шығындары (мың тонна үшін теңге)
Жабдықтау үстемесі, (мың тонна үшін теңге)
Автогаз құю станциясы арқылы босату бағасы литр үшін теңге
Тұтынушы баллондар арқылы сұйытылған мұнай газын өткізу кезіндегі босату бағасы (мың тонна үшін теңге)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Жалпы
Атауы ________________________ Мекенжайы__________________
Телефон ________________________ Электрондық пошта
мекенжайы ________
Орындаушы____________________ ____________ қолы, телефон
(тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам__________________
қолы _________________
(тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Мөрдің орны
(жеке кәсіпкерлерлік субъектілері болып табылатын тұлғаларды қоспағанда)
"Сұйытылған мұнай газын
өткізу, оның ішінде
Қазақстан Республикасының
аумағынан тысқары жерде
өндірілген және тұтыну үшін
Қазақстан Республикасының
аумағына әкелінген сұйытылған
мұнай газын өткізу туралы
мәліметтер" әкімшілік
деректерді жинауға арналған
нысанға қосымша
"Сұйытылған мұнай газын өткізу, оның ішінде Қазақстан Республикасының аумағынан тысқары жерде өндірілген және тұтыну үшін Қазақстан Республикасының аумағына әкелінген сұйытылған мұнай газын өткізу туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру жөніндегі түсіндірме (Индексі: 9 ТСГӨБ, кезеңділігі: ай сайын)
"Сұйытылған мұнай газын өткізу, оның ішінде Қазақстан Республикасының аумағынан тысқары жерде өндірілген және тұтыну үшін Қазақстан Республикасының аумағына әкелінген сұйытылған мұнай газын өткізу туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанда мынадай деректер көрсетіледі:
1-бағанда сұйытылған мұнай газ өткізілген облыс, республикалық маңызы бар қалалар, астананың атауы көрсетіледі;
2-бағанда сұйытылған мұнай газы өткізілген облыс, республикалық маңызы бар қалалар, астананың Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші бойынша коды көрсетіледі;
3-бағанда газды жеткізетін кәсіпорынның атауы көрсетіледі;
4-бағанда газды өткізетін субъектінің атауы көрсетіледі;
5-бағанда газды жеткізетін кәсіпорынның газ жеткізілген көлемі мың тоннада көрсетіледі;
6-бағанда газ жеткізушілерінен сатып алынатын баға көрсетіледі, мың тонна үшін теңге;
7-бағанда газды жеткізуші кәсіпорыннан өткізу орындарына дейін газды жеткізу шығындары көрсетіледі;
8-бағанда газды тұтынушыларға жеткізушінің жабдықтау үстемесі мың тонна үшін теңгеде көсетіледі;
9-бағанда есепті айда автогаз құю станциясында қосылған құн салығы есепке алмағанда литріне босату бағасы теңгемен көрсетіледі;
10-бағанда газды баллонмен сату кезінде босату бағасы қосылған құн салығынсыз тоннасына теңгемен көрсетіледі.
Тауарлық, сұйытылған мұнай
газын және сұйытылған табиғи
газды өндіру, тасымалдау (тасу),
сақтау, тиеп-жөнелту және
өткізу мониторингі бойынша
мәліметтерді ұсыну
қағидаларына
10-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Уәкілетті органға ұсынылады.
Әкімшілік деректер нысаны www.egsu.energo.gov.kz интернет-ресурсында орналастырылған
Облыстың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың аумағында сұйытылған мұнай газын өткізу және тұтыну жөніндегі мәліметтер

Приложение 9-1 к Правилам
представления сведений по
мониторингу производства,
транспортировки (перевозки),
хранения, отгрузки и реализации
товарного, сжиженного
нефтяного и сжиженного
природного газа
Форма, предназначенная для сбора
административных данных
Представляется: в местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения и столицы.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.egsu.energo.gov.kz.
Cведения о реализации сжиженного нефтяного газа, в том числе произведенного за пределами территории Республики Казахстан и ввезенного для потребления на территорию Республики Казахстан
Сноска. Правила дополнены приложением 9-1 в соответствии с приказом Министра энергетики РК от 11.01.2021 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Индекс формы административных данных: 9 РАМППK.
Периодичность: ежемесячная.
Отчетный период: ______ месяц 20__года.
Круг лиц, представляющих информацию: лица, осуществляющие оптовую и (или) розничную реализацию сжиженного нефтяного газа.
Срок представления формы административных данных: не позднее 5 (пятого) числа месяца, следующего за отчетным периодом.
Регион
Код Классификатора административно-территориальных объектов
Поставщик газа
Субъект, занимающийся реализацией газа
Объем поставки газа, тысяча тонна
Закупочная цена на газ (тенге за тысячу тонн)
Транспортные расходы, тенге за тысячу тонн
Снабженческая надбавка
Отпускная цена на автогазозаправочных станциях, тенге за литр
Отпускная цена приреализации сжиженного нефтяного газа в бытовых баллонах, тенге за тонну
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Итого
Наименование ______________________ Адрес_________________
Телефоны ______________________________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________
Исполнитель ______________________________ подпись, телефон _______
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_______________________________________________ подпись _________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Место для печати
(за исключением лиц, являющихся субъектами
частного предпринимательства)
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения о реализации
сжиженного нефтяного газа, в
том числе произведенного за
пределами территории
Республики Казахстан
и ввезенного для потребления на
территорию Республики Казахстан"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения о реализации сжиженного нефтяного газа, в том числе произведенного за пределами территории Республики Казахстан и ввезенного для потребления на территорию Республики Казахстан" (Индекс: 9 РАМППК, периодичность: ежемесячная)
В форме административных данных "Сведения о реализации сжиженного нефтяного газа, в том числе произведенного за пределами территории Республики Казахстан и ввезенного для потребления на территорию Республики Казахстан" включаются следующие данные:
в графе 1 указывается наименование области, городов республиканского значения, столицы, в который был реализован сжиженный нефтяной газ;
в графе 2 указывается код Классификатора административно-территориальных объектов области, городов республиканского значения, столицы, в который был реализован сжиженный нефтяной газ;
в графе 3 указывается наименование предприятия, поставляющего газ;
в графе 4 указывается наименование субъекта, занимающегося реализацией газа;
в графе 5 указывается объем поставки газа предприятия, поставляющего газ;
в графе 6 указывается закупочная цена от поставщиков газа, тенге за тысячу тонн;
в графе 7 указывается расходы за доставку газа от предприятия, поставляющего газ до мест реализации;
в графе 8 указывается снабженческая надбавка в тенге за тысячу тонн;
в графе 9 указывается отпускная цена на автогазозаправочных станциях в тенге за литр без учета налога на добавленную стоимость в отчетном месяце;
в графе 10 указывается отпускная цена при баллонной реализации газа в тенге за тонну без учета налога на добавленную стоимость.
Приложение 10
к Правилам представления
сведений по мониторингу
производства, транспортировки
(перевозки), хранения, отгрузки
и реализации товарного,
сжиженного нефтяного и
сжиженного природного газа
Форма, предназначенная
для сбора
административных данных
Представляется: в уполномоченный орган.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.egsu.energo.gov.kz.
Сведения по реализации и потреблению сжиженного нефтяного газа на территории области, городов республиканского значения, столицы

Ескерту. 10-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Энергетика министрінің 27.05.2022 № 191 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Әкімшілік деректер нысанының индексі: 10 ӨЖТМ.
Мерзімділігі: ай сайын.
Есепті кезең: 20__жылғы _________ ай.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдары.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 (он бесінші) күнінен кешіктірмей.
1
Өңір
Әкімшілік-аумақтық объектілер сыныптауышы бойынша код
Айдың басындағы қалдықтар (тонна)
Беру жоспары бойынша сатып алынған сұйытылған мұнай газы
Беру жоспарынан тыс сатып алынған сұйытылған мұнай газы
Мұнай-газ- химия өнімін өндіру үшін пайдаланылған сұйытылған мұнай газының көлемі
Сұйытылған мұнай газын сатып алушының атауы, бизнес-сәйкестендіру нөмірі
Көлемі (тонна)
Жеткізуші
Көлемі (тонна)
Жеткізуші
тауар биржалары арқылы
тауар биржа
ларынан тыс
тауар биржалары арқылы
тауар биржаларынан тыс
2
3
4
5
6
7
8
2
Атауы
1-компания
2-компания
3
Сұйытылған мұнай газын мұнай-газ-химия өнімдерін өндіру үшін шикізат ретінде пайдаланатын өнеркәсіптік тұтынушының атауы
4
Саны
Жиыны
кестенің жалғасы
Сұйытылған мұнай газын өткізу көлемі (тонна)
Айдың соңындағы қалдықтар (тонна)
Коммуналдық-тұрмыстық тұтынушылар бойынша баллонды сатуға арналған газ толтыру пункттері
Топтық резервуарлық қондырғылар
Автогаз құю станциялары
Өнеркәсіптік кәсіпорындар
Өз қажеттіліктері
меншікті
бөгде
көп пәтерлі үйлер
жеке тұрғын үй секторлары
заңды тұлғалар үшін сыйымды өткізу
меншікті
бөгде
9
10
Атауы _______________________ Мекенжайы ________________________
Телефондар _____________________________________________________
Электрондық пошта мекенжайы ____________________________________
Орындаушы ______________________________ қолы, телефоны ________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
Басшы немесе оның міндетін атқарушы тұлға
_______________________________________________ қолы _________
тегі, аты және әкесінің аты (болған жағдайда)
Мөрге арналған орын (жеке кәсіпкерлік субъектілері болып табылатын тұлғаларды қоспағанда)
"Облыстың, республикалық
маңызы бар қалалардың,
астананың аумағында
сұйытылған мұнай газын өткізу
және тұтыну жөніндегі
мәліметтер" әкімшілік
деректерді жинауға арналған
нысанға
қосымша
"Облыстың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың аумағында сұйытылған мұнай газын өткізу және тұтыну жөніндегі мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме (индексі: 10 ӨЖТМ, мерзімділігі: ай сайын)
"Облыстың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың аумағында сұйытылған мұнай газын өткізу және тұтыну жөніндегі мәліметтер" әкімшілік деректер нысанына мынадай деректер енгізіледі:
2-бағанда облыстың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың атауы көрсетіледі;
3-бағанда Әкімшілік-аумақтық объектілер сыныптауышының кодына сәйкес облыстың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың коды көрсетіледі;
4-бағанда есепті айдың басындағы сұйытылған мұнай газының көлемі, тоннамен көрсетіледі;

Сноска. Приложение 10 - в редакции приказа Министра энергетики РК от 27.05.2022 № 191 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Индекс формы административных данных: 10 СРПЗС.
Периодичность: ежемесячная.
Отчетный период: ______ месяц 20__года.
Круг лиц, представляющих информацию: местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения, столицы.
Срок представления формы административных данных: не позднее 15 (пятнадцатого) числа месяца, следующего за отчетным периодом.
1
Регион
Код по Классификатору административно-территориальных объектов
Остатки на начало месяца (тонна)
Сжиженный нефтяной газ, приобретенный по плану поставки
Сжиженный нефтяной газ, приобретенный вне плана поставки
Объем сжиженного нефтяного газа, использованного для производства нефтегазохимической продукции
Наименование, бизнес-идентификационный номер приобретателя сжиженного нефтяного газа
Объем (тонна)
Поставщик
Объем (тонна)
Поставщик
через товарные биржи
вне товарных бирж
через товарные биржи
вне товарных бирж
2
3
4
5
6
7
8
2
Наименование
Компания 1
Компания 2
3
Наименование промышленного потребителя, использующий сжиженный нефтяной газ в качестве сырья для производства нефтегазохимической продукции
4
Количество
Итого
продолжение таблицы
Объем реализации сжиженного нефтяного газа (тонна)
Остатки на конец месяца (тонна)
Газонаполнительные пункты для баллонной реализации по коммунально-бытовым потребителям
Групповые резервуарные установки
Автогазозаправочные станции
Промышленные предприятия
Собственные нужды
собственные
сторонние
многоквартирные дома
частные жилые сектора
емкостная реализация для юридических лиц
собственные
сторонние
9
10
Наименование ______________________ Адрес___________________
Телефоны___________________________________________________
Адрес электронной почты _____________________________________
Исполнитель ___________________________ подпись, телефон______
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_______________________________________________ подпись _____
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Место для печати
(за исключением лиц, являющихся субъектами частного предпринимательства)
Приложение
к форме, предназначенной
для сбора административных
данных "Сведения
по реализации и потреблению
сжиженного нефтяного газа
на территории области, городов
республиканского значения, столицы"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения по реализации и потреблению сжиженного нефтяного газа на территории области, городов республиканского значения, столицы" (Индекс: 10 СРПЗС, периодичность: ежемесячная)
В форме административных данных "Сведения по реализации и потреблению сжиженного нефтяного газа на территории области, городов республиканского значения, столицы" включаются следующие данные:
в графе 2 указывается наименование области, городов республиканского значения, столицы;
в графе 3 указывается код области, городов республиканского значения, столицы в соответствии с кодом Классификатора административно-территориальных объектов;
в графе 4 указывается объем сжиженного нефтяного газа на начало отчетного месяца, тонна;

5-бағанда тауар биржаларынан тыс және тауар биржалары арқылы беру жоспары шеңберінде "Газ және газбен жабдықтау туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 27-1-бабының 11-тармағында көрсетілген тұлғалар сатып алған сұйытылған мұнай газының көлемі және өнім берушілердің атауы көрсетіледі;
6-бағанда "Газ және газбен жабдықтау туралы" Қазақстан Республикасы Заңы 27-1-бабының 11-тармағында көрсетілген тұлғалар беру жоспарынан тыс, тауар биржалары арқылы және одан тыс сатып алған сұйытылған мұнай газының көлемі және өнім берушілердің атауы көрсетіледі;
7-бағанда есепті айда мұнай-газ-химия өнімін өндіру үшін шикізат ретінде пайдаланылған сұйытылған мұнай газының көлемі көрсетіледі;
8-бағанда сұйытылған мұнай газы өткізілген субъектінің атауы және кәсіпорындар мен ұйымдар үшін өткізілген жағдайда, сатып алушының бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі, бұл ретте сұйытылған мұнай газы жеке тұлғалар үшін өткізілген жағдайда бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетілмейді;
9-бағанда тұтыну санаттары бойынша сұйытылған мұнай газын өткізу көлемі көрсетіледі: газ толтыру пункттері, топтық резервуарлық қондырғылар, автогаз құю станциялары және өнеркәсіптік тұтынушылар, сондай-ақ өз мұқтаждарына, тонна;
10-бағанда есепті айдың соңындағы сұйытылған мұнай газының көлемі көрсетіледі;
2-жолда сұйытылған газ олар арқылы тиісті облысқа, республикалық маңызы бар қалаларға, астанаға жеткізілетін ұйымдарының атауы, бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі;
3-жолда есепті айда өңір бойынша мұнай-газ-химия өнімін өндіру үшін шикізат ретінде сұйытылған мұнай газын пайдаланатын өнеркәсіптік тұтынушылардың атауы және бизнес-сәйкестендіру нөмірі көрсетіледі;
4-жолда өңір бойынша 8-бағанда көрсетілген объектілер саны көрсетіледі.
Тауарлық, сұйытылған мұнай
және сұйытылған табиғи газды
өндіру, тасымалдау (тасу),
сақтау, тиеп-жөнелту және
өткізу мониторингі бойынша
мәліметтер ұсыну қағидаларына
11-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Ұсынылады: уәкілетті органға.
Әкімшілік деректердің нысаны интернет-ресурста орналастырылған: www.egsu.energo.gov.kz
Облыстың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың аумағында сұйытылған мұнай газының көтерме және бөлшек сауда бағалары жөніндегі мәліметтер
Ескерту. 11-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 11.01.2021 № 5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Әкімшілік деректер нысанының индексі: 11ИЛМС.
Кезеңділік: ай сайын.
Есепті кезең: 20___ жылғы ____________ айы.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдары.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі айдың 15 (он бесінші) күнінен кешіктірмей.
Өңір
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші бойынша код
газ желісі ұйымы
Баға:
автогаз құю станциясы
Баллондар
Өнеркәсіптік кәсіпорындар
газ тарату қондырғысы
көп пәтерлі үй
тұрғын үй
сыйымды көлемдер
1
2
3
4
5
6
7
(өңір атауы)
Барлы
ғы
Атауы ________________________ Мекенжайы_________________
Телефон ________________________ Электрондық пошта
мекенжайы ________
Орындаушы____________________ ____________ қолы, телефон
(тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам__________________
қолы _________________
(тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Мөрдің орны
(жеке кәсіпкерлік субъектілері болып табылатын тұлғаларды қоспағанда)
"Облыстың, республикалық
маңызы бар қалалардың,
астананың аумағында
сұйытылған мұнай газының
көтерме және бөлшек сауда
бағалары жөніндегі мәліметтер"
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға қосымша
"Облыстың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың аумағында сұйытылған мұнай газының көтерме және бөлшек сауда бағалары жөніндегі мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру жөніндегі түсіндірме (Индексі: 11ИЛМС, кезеңділігі: ай сайын)
"Облыстың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың аумағында сұйытылған мұнай газының көтерме және бөлшек сауда бағалары жөніндегі мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанда мынадай деректер көрсетіледі:
1-бағанда сұйытылған мұнай газы тиеп-жөнелтілген облыстың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың атауы көрсетіледі;
2-бағанда Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші бойынша облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың коды көрсетіледі;
3-бағанда өңірде сұйытылған мұнай газын өткізетін газ желісі ұйымы көрсетіледі;
4-бағанда автогаз құю станциялары өткізетін сұйытылған мұнай газының бөлшек бағасы көрсетіледі, қосылған құн салығымен литрі үшін теңге;
5-бағанда баллон арқылы өткізілетін сұйытылған мұнай газының бөлшек бағасы көрсетіледі, қосылған құн салығымен килограммы үшін теңге;
6-бағанда өнеркәсіптік кәсіпорындар үшін өткізілетін сұйытылған мұнай газының бағасы көрсетіледі, қосылған құн салығымен килограммы үшін теңге;
7-бағанда көппәтерлі үйлер, тұрғын үйлер, сыйымдылық көлемдер үшін газ тарату қондырғысы арқылы өткізілетін сұйытылған мұнай газының бағасы көрсетіледі, қосылған құн салығымен килограммы үшін теңге.
Тауарлық, сұйытылған мұнай
және сұйытылған табиғи газды
өндіру, тасымалдау (тасу),
сақтау, тиеп-жөнелту және
өткізу мониторингі бойынша
мәліметтер ұсыну қағидаларына
12-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Ұсынылады: уәкілетті органға.
Әкімшілік деректердің нысаны интернет-ресурста орналастырылған: www.egsu.energo.gov.kz
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында сұйытылған мұнай газын тұтынудың алдағы күнтізбелік жылға арналған болжамы жөніндегі мәліметтер

в графе 5 указываются объемы сжиженного нефтяного газа, приобретенные лицами, указанными в пункте 11 статьи 27-1 Закона Республики Казахстан "О газе и газоснабжении" в рамках плана поставки вне и через товарные биржи, и наименование поставщиков;
в графе 6 указываются объемы сжиженного нефтяного газа, приобретенные лицами, указанными в пункте 11 статьи 27-1 Закона Республики Казахстан "О газе и газоснабжении" вне плана поставки, через и вне товарных бирж и наименование поставщиков;
в графе 7 указывается объем сжиженного нефтяного газа, использованного в качестве сырья для производства нефтегазохимической продукции за отчетный месяц;
в графе 8 указывается наименование субъекта, которому был реализован сжиженный нефтяной газ, и бизнес-идентификационный номер покупателя в случае реализации для предприятий и организации, при этом, в случае реализации сжиженного нефтяного газа для физических лиц бизнес-идентификационный номер не указывается;
в графе 9 указываются объемы реализации сжиженного нефтяного газа по категориям потребления: газонаполнительные пункты, групповые резервуарные установки, автогазозаправочные станции и промышленные потребители, а также на собственные нужды, тонна;
в графе 10 указывается объем сжиженного нефтяного газа на конец отчетного месяца;
в строке 2 указывается наименование, бизнес-идентификационный номер организаций, через которые в соответствующую область, городов республиканского значения, столицу поставляется сжиженный газ;
в строке 3 указываются наименование и бизнес-идентификационный номер промышленных потребителей, использующие сжиженный нефтяной газ в качестве сырья для производства нефтегазохимической продукции по региону за отчетный месяц;
в строке 4 указывается количество объектов, указанных в графе 8 по региону.
Приложение 11 к Правилам
представления сведений по
мониторингу производства,
транспортировки (перевозки),
хранения, отгрузки и реализации
товарного, сжиженного
нефтяного и сжиженного
природного газа
Форма, предназначенная для сбора
административных данных
Представляется: в уполномоченный орган.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.egsu.energo.gov.kz.
Сведения по оптовым и розничным ценам на сжиженный нефтяной газ на территории области, города республиканского значения, столицы
Сноска. Приложение 11 - в редакции приказа Министра энергетики РК от 11.01.2021 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Индекс формы административных данных:11 СНГТО.
Периодичность: ежемесячная.
Отчетный период: ______ месяц 20__года.
Круг лиц, представляющих информацию: местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения, столицы.
Срок представления формы административных данных: не позднее 15 (пятнадцатого) числа месяца, следующего за отчетным периодом.
Регион
Код по Классификатору административно-территориальных объектов
Газосетевые организаций
Цена:
Автогазозаправочные станций
Баллоны
промышленные предприятия
Газораспределительные установки
многокварные дома
жилые дома
емкостные объемы
1
2
3
4
5
6
7
(наименование региона)
Итого:
Наименование ______________________ Адрес_________________
Телефоны ______________________________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________
Исполнитель ______________________________ подпись, телефон _______
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_______________________________________________ подпись _________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Место для печати
(за исключением лиц, являющихся субъектами
частного предпринимательства)
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения по оптовым
и розничным ценам на
сжиженный нефтяной газ
на территории области, города
республиканского значения, столицы"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения по оптовым и розничным ценам на сжиженный нефтяной газ на территории области, города республиканского значения, столицы" (Индекс: 11 СНГТО, периодичность: ежемесячная)
В форме административных данных "Сведения по оптовым и розничным ценам на сжиженный нефтяной газ на территории области, города республиканского значения, столицы" включаются следующие данные:
в графе 1 указывается наименование области, городов республиканского значения, столицы, в направлении которой был отгружен сжиженный нефтяной газ;
в графе 2 указывается код области, городов республиканского значения, столицы в соответствии с кодом Классификатора административно-территориальных объектов;
в графе 3 указываются наименования газосетевых организации, которые реализуют сжиженный газ в регионе;
в графе 4 указывается розничная цена реализации сжиженного газа на автогазозаправочных станциях, тенге за литр с налогом на добавленную стоимость;
в графе 5 указывается розничная цена реализации сжиженного газа в баллонах, тенге за килограмм с налогом на добавленную стоимость;
в графе 6 указывается цена реализации сжиженного газа для промышленных предприятий, тенге за килограмм с налогом на добавленную стоимость;
в графе 7 указывается цена реализации сжиженного газа через газораспределительные установки для многоквартирных, частных жилых домов и при емкостной реализации, тенге за килограмм (или) кубических метров с налогом на добавленную стоимость.
Приложение 12 к Правилам
представления сведений по
мониторингу производства,
транспортировки (перевозки),
хранения, отгрузки и реализации
товарного, сжиженного
нефтяного и сжиженного
природного газа
Форма, предназначенная для сбора
административных данных
Представляется: в уполномоченный орган.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.egsu.energo.gov.kz.
Сведения по прогнозам потребления сжиженного нефтяного газа на предстоящий календарный год на территории области, города республиканского значения, столицы

Ескерту. 12-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 11.01.2021 № 5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Әкімшілік деректер нысанының индексі: 12 БОЛЖ.
Кезеңділік: жыл сайын.
Есепті кезең: 20___ жыл.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдары.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: жоспарланған кезең басталғанға дейін үш айдан кешіктірмей.
Өңір, бизнес-сәйкестендiру нөмiрi
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші бойынша коды
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Сәуір
Мамыр
Маусым
Шілде
Тамыз
Қыркүйек
Қазан
Қараша
Желтоқсан
20__ жылғы жиыны
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Көлемі, тонна
Атауы ________________________ Мекенжайы____________________
Телефон ________________________ Электрондық пошта
мекенжайы ________
Орындаушы____________________ ____________ қолы, телефон
(тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам__________________
қолы _________________
(тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Мөрдің орны
(жеке кәсіпкерлерлік субъектілері болып табылатын тұлғаларды қоспағанда)
"Облыстың, республикалық
маңызы бар қаланың, астананың
аумағында сұйытылған мұнай
газын тұтынудың алдағы
күнтізбелік жылға арналған
болжамы жөніндегі мәліметтер"
әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысанға қосымша
"Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында сұйытылған мұнай газын тұтынудың алдағы күнтізбелік жылға арналған болжамы жөніндегі мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру жөніндегі түсіндірме (Индексі: 12 БОЛЖ, кезеңділігі: жыл сайын)
"Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында сұйытылған мұнай газын тұтынудың алдағы күнтізбелік жылға арналған болжамы жөніндегі мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанда мынадай деректер көрсетіледі:
1-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың атауы, бизнес-сәйкестендiру нөмiрi;
2-бағанда Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші бойынша облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың коды көрсетіледі;
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 және 14-бағандарда тиісті ай үшін сұйытылған мұнай газын тұтынудың болжамдық көлемі көрсетіледі;
15-бағанда сұйытылған мұнай газын қаңтардан бастап есепті айды қоса алған кезеңде тұтынудың жалпы болжамдық көлемі көрсетіледі.
Тауарлық, сұйытылған мұнай
және сұйытылған табиғи газды
өндіру, тасымалдау (тасу),
сақтау, тиеп-жөнелту және
өткізу мониторингі бойынша
мәліметтер ұсыну қағидаларына
13-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Ұсынылады: уәкілетті органға.
Әкімшілік деректердің нысаны интернет-ресурста орналастырылған: www.egsu.energo.gov.kz
Сұйытылған табиғи газды, оның ішінде Қазақстан Республикасының аумағынан тысқары жерде өндірілген және тұтыну үшін Қазақстан Республикасының аумағына әкелінген газды өткізу туралы мәліметтер

Сноска. Приложение 12 - в редакции приказа Министра энергетики РК от 11.01.2021 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Индекс формы административных данных:12 НОСП.
Периодичность: ежегодная.
Отчетный период: 20__год.
Круг лиц, представляющих информацию: местные исполнительные органы областей, городов республиканского значения, столицы.
Срок представления формы административных данных: не позднее чем за три месяца до начала планируемого периода.
Регион, бизнес-идентификационный номер
Код по Классификатору административно-территориальных объектов
Январь
Февраль
Март
Апрель
Май
Июнь
Июль
Август
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
Итого за 20__ год
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Объем, тонна
Наименование ______________________ Адрес_________________
Телефоны ______________________________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________
Исполнитель ______________________________ подпись, телефон _______
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_______________________________________________ подпись _________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Место для печати
(за исключением лиц, являющихся субъектами
частного предпринимательства)
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения по прогнозам
потребления сжиженного
нефтяного газа на предстоящий
календарный год на территории
области, города республиканского
значения, столицы"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения по прогнозам потребления сжиженного нефтяного газа на предстоящий календарный год на территории области, города республиканского значения, столицы" (Индекс: 12 НОСП, периодичность: ежегодная)
В форме административных данных "Сведения по прогнозам потребления сжиженного нефтяного газа на предстоящий календарный год на территории области, города республиканского значения, столицы" включаются следующие данные:
в графе 1 указывается наименование области, городов республиканского значения, столицы, бизнес-идентификационный номер;
в графе 2 указывается код области, городов республиканского значения, столицы в соответствии с кодом Классификатора административно-территориальных объектов;
в графах 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 и 14 указываются прогнозируемые объемы потребления сжиженного нефтяного газа за соответствующий месяц;
в графе 15 указывается общий прогнозируемый объем потребления сжиженного нефтяного газа за период с января по отчетный месяц.
Приложение 13 к Правилам
представления сведений по
мониторингу производства,
транспортировки (перевозки),
хранения, отгрузки и реализации
товарного, сжиженного
нефтяного и сжиженного
природного газа
Форма, предназначенная для сбора
административных данных
Представляется: в уполномоченный орган.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.egsu.energo.gov.kz.
Сведения о реализации сжиженного природного газа, в том числе произведенного за пределами территории Республики Казахстан и ввезенного для потребления на территорию Республики Казахстан

Ескерту. 13-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Энергетика министрінің 11.01.2021 № 5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Әкімшілік деректер нысанының индексі: 13 БАҒА.
Кезеңділік: ай сайын.
Есепті кезең: 20___ жылғы ____________ айы.
Ақпаратты ұсынатын тұлғалар тобы: сұйытылған табиғи газды көтерме саудада өткізуді жүзеге асыратын тұлғалар.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: есепті кезеңнен кейінгі айдың 5 (бесінші) күнінен кешіктірмей.
Өңір
Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші бойынша коды
Газды өткізумен айналысатын субъект
Сұйытылған тауарлық газды өткізудің көлемі, тонна
Газды жеткізу көлемі, мың текше метр
Шығарылған ел
Өндіруші
Сатып алу бағасы, теңге/тонна
Өткізу бағасы, теңге/тонна
Газды сатып алатын субъект
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Атауы ________________________ Мекенжайы____________________
Телефон ________________________ Электрондық пошта
мекенжайы________
Орындаушы____________________ ____________ қолы, телефон
(тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам__________________
қолы _________________
(тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Мөрдің орны
(жеке кәсіпкерлерлік субъектілері болып табылатын тұлғаларды қоспағанда)
"Сұйытылған табиғи газды,
оның ішінде
Қазақстан Республикасының
аумағынан тысқары жерде
өндірілген және тұтыну үшін
Қазақстан Республикасының
аумағына әкелінген газды өткізу
туралы мәліметтер" әкімшілік
деректерді жинауға арналған
нысанға қосымша
"Сұйытылған табиғи газды, оның ішінде Қазақстан Республикасының аумағынан тысқары жерде өндірілген және тұтыну үшін Қазақстан Республикасының аумағына әкелінген газды өткізу туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру жөніндегі түсіндірме (Индексі: 13 БАҒА, кезеңділігі: ай сайын)
"Сұйытылған табиғи газды, оның ішінде Қазақстан Республикасының аумағынан тысқары жерде өндірілген және тұтыну үшін Қазақстан Республикасының аумағына әкелінген газды өткізу туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанда мынадай деректер көрсетіледі:
1-бағанда сұйытылған табиғи газ жеткізілетін облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың атауы көрсетіледі;
2-бағанда облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың коды Әкімшілік-аумақтық объектілер жіктеуіші кодына сәйкес көрсетіледі;
3-бағанда сұйытылған табиғи газды өткізумен айналысатын субъектінің атауы көрсетіледі;
4-бағанда сұйытылған табиғи газды жеткізетін кәсіпорынның газ жеткізу көлемі көрсетіледі, тонна;
5-бағанда газды жеткізетін кәсіпорынның газ жеткізу көлемі көрсетіледі, мың текше метр;
6-бағанда сұйытылған табиғи газ шыққан елдің атауы көрсетіледі,
7-бағанда сұйытылған табиғи газды өндіруші кәсіпорын атауы көрсетіледі;
8-бағанда сұйытылған табиғи газды сатып алынатын бағасы көрсетіледі, тоннасына теңге;
9-бағанда сұйытылған табиғи газдың өткізу бағасы көрсетіледі, тоннасына теңге;
10-бағанда сұйытылған табиғи газды сатып алатын субъектінің атауы көрсетіледі.
Тауарлық, сұйытылған мұнай
және сұйытылған табиғи газды
өндіру, тасымалдау (тасу),
сақтау, тиеп-жөнелту және
өткізу мониторингі бойынша
мәліметтер ұсыну қағидаларына
14-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға
арналған нысан
Ұсынылады: уәкілетті органға.
Әкімшілік деректердің нысаны интернет-ресурста орналастырылған: www.egsu.energo.gov.kz
Тауарлық газды құбыр көлігімен Қазақстан Республикасының аумағынан тыс жерге және Қазақстан Республикасының аумағына тасымалдау туралы және сұйытылған мұнай және сұйытылған табиғи газды теміржол, автомобиль, құбыр, теңіз және ішкі су көлігімен Қазақстан Республикасы аумағының шегінен тыс жерге әкету және Қазақстан Республикасының аумағына әкелу туралы мәліметтер

Сноска. Приложение 13 - в редакции приказа Министра энергетики РК от 11.01.2021 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Индекс формы административных данных: 13 НОСП.
Периодичность: ежемесячная.
Отчетный период: ______ месяц 20__года.
Круг лиц, представляющих информацию: лица, осуществляющие оптовую реализацию сжиженного природного газа.
Срок представления формы административных данных: не позднее 5 (пятого) числа месяца, следующего за отчетным периодом.
Регион
Код по Классификатора административно-территориальных объектов
Субъект, занимающийся реализацией газа
Объем реализации сжиженного природного газа, тонна
Объем поставки газа, тысяча кубических метров
Страна происхождения
Производитель
Цена приобретения, тенге/тонна
Цена реализации, тенге/тонна
Субъект, приобретающий газ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
2
3
4
5
Наименование ______________________ Адрес_________________
Телефоны ______________________________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________
Исполнитель ______________________________ подпись, телефон _______
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_______________________________________________ подпись _________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Место для печати
(за исключением лиц, являющихся субъектами
частного предпринимательства)
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения о реализации
сжиженного природного газа,
в том числе произведенного
за пределами территории
Республики Казахстан и
ввезенного для потребления
на территорию Республики Казахстан"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения о реализации сжиженного природного газа, в том числе произведенного за пределами территории Республики Казахстан и ввезенного для потребления на территорию Республики Казахстан" (Индекс: 13 НОСП, периодичность: ежемесячная)
В форме административных данных "Сведения о реализации сжиженного природного газа, в том числе произведенного за пределами территории Республики Казахстан и ввезенного для потребления на территорию Республики Казахстан" включаются следующие данные:
в графе 1 указывается наименование области, городов республиканского значения, столицы назначения поставок сжиженного природного газа;
в графе 2 указывается код области, городов республиканского значения, столицы в соответствии с кодом Классификатора административно-территориальных объектов указывается;
в графе 3 указывается наименование субъекта, занимающегося реализацией сжиженного природного газа;
в графе 4 указывается объем поставки сжиженного природного газа предприятия, поставляющего газ, тонна;
в графе 5 указывается объем поставки сжиженного природного газа предприятия, поставляющего газ, тысяча кубических метров;
в графе 6 указывается страна происхождения сжиженного природного газа;
в графе 7 указывается наименование предприятия, осуществляющего производство сжиженного природного газа;
в графе 8 указывается цена приобретения сжиженного природного газа, тенге за тонну;
в графе 9 указывается цена реализации сжиженного природного газа, тенге за тонну;
в графе 10 указывается наименование субъекта, приобретающий сжиженный природный газ.
Приложение 14 к Правилам
представления сведений по
мониторингу производства,
транспортировки (перевозки),
хранения, отгрузки и реализации
товарного, сжиженного
нефтяного и сжиженного
природного газа
Форма, предназначенная для сбора
административных данных
Представляется: в уполномоченный орган.
Форма административных данных размещена на интернет-ресурсе: www.egsu.energo.gov.kz.
Сведения о транспортировке за пределы территории и на территорию Республики Казахстан товарного газа трубопроводным транспортом и сведения о вывозе за пределы территории Республики Казахстан и ввозе на территорию Республики Казахстан сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа железнодорожным, автомобильным, трубопроводным, морским и внутренним водным транспортом

1-бөлім. Тауарлық газды құбыр көлігімен Қазақстан Республикасының аумағынан тыс жерге және Қазақстан Республикасының аумағына тасымалдау туралы мәліметтер
Экспорттаушы немесе импорттаушы (ұйымның атауы)
Сатып алушының атауы
Межелі ел
Тауардың сипаттамасы
Сыртқы экономикалық қызметтің тауарлық номенклатурасының коды
Тауарлық газды тасымалдау көлемі
1
2
3
4
5
6
2-бөлім. Сұйытылған табиғи газды теміржол, автомобиль, құбыр, теңіз және ішкі су көлігімен Қазақстан Республикасы аумағының шегінен тыс жерге әкету және Қазақстан Республикасының аумағына әкелу туралы мәліметтер
________________ газының экспорты немесе импорты
1
2
3
4
5
6
7
Экспорттаушы немесе импорттаушы (келісімшарт ұстаушы
Сатып алушының атауы
Межелі ел
Тауардың сипаттамасы
Сыртқы экономикалық қызметтің тауарлық номенклатурасының коды
Көлем, текше метр
Шекарадағы көліктің түрі
Атауы ________________________ Мекенжайы__________________
Телефон ________________________ Электрондық пошта
мекенжайы________
Орындаушы____________________ ____________ қолы, телефон
(тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Басшы немесе оның міндетін атқарушы адам__________________
қолы _________________
(тегі, аты және әкесінің аты (бар болған жағдайда)
Мөрдің орны
(жеке кәсіпкерлерлік субъектілері болып табылатын тұлғаларды қоспағанда)
"Тауарлық газды құбыр
көлігімен
Қазақстан Республикасының
аумағынан тыс жерге және
Қазақстан Республикасының
аумағына тасымалдау туралы
және сұйытылған мұнай және
сұйытылған табиғи газды
теміржол, автомобиль, құбыр,
теңіз және ішкі су көлігімен
Қазақстан Республикасы
аумағының шегінен тыс жерге
әкету және
Қазақстан Республикасының
аумағына әкелу туралы
мәліметтер" әкімшілік
деректерді жинауға арналған
нысанға қосымша
"Тауарлық газды құбыр көлігімен Қазақстан Республикасының аумағынан тыс жерге және Қазақстан Республикасының аумағына тасымалдау туралы және сұйытылған мұнай және сұйытылған табиғи газды теміржол, автомобиль, құбыр, теңіз және ішкі су көлігімен Қазақстан Республикасы аумағының шегінен тыс жерге әкету және Қазақстан Республикасының аумағына әкелу туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру жөніндегі түсіндірме (Индексі: 14 ҚҰБЫР, кезеңділігі: ай сайын)
"Тауарлық газды құбыр көлігімен Қазақстан Республикасының аумағынан тыс жерге және Қазақстан Республикасының аумағына тасымалдау туралы және сұйытылған мұнай және сұйытылған табиғи газды теміржол, автомобиль, құбыр, теңіз және ішкі су көлігімен Қазақстан Республикасы аумағының шегінен тыс жерге әкету және Қазақстан Республикасының аумағына әкелу туралы мәліметтер" әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанда мынадай деректер көрсетіледі:

Раздел 1. Сведения о транспортировке за пределы территории и на территорию Республики Казахстан товарного газа трубопроводным транспортом
Экспортер или импортер (название организации)
Наименование приобретателя
Страна назначения
Описание товара
Код товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности
Объем транспортировки товарного газа
1
2
3
4
5
6
Раздел 2. Сведения о ввозе на территорию Республики Казахстан сжиженного нефтяного, сжиженного природного газа железнодорожным, автомобильным, трубопроводным, морским и внутренним водным транспортом
Импорт ________________газа
1
2
3
4
5
6
7
Импортер или экспортер (контрактдержатель)
Наименование получателя
Страна отправителя
Описание товара
Код товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности
Объем
Вид транспорта на границе
Наименование ______________________ Адрес_________________
Телефоны ______________________________________________________
Адрес электронной почты ________________________________________
Исполнитель ______________________________ подпись, телефон _______
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Руководитель или лицо, исполняющее его обязанности
_______________________________________________ подпись _________
фамилия, имя и отчество (при его наличии)
Место для печати
(за исключением лиц, являющихся субъектами
частного предпринимательства)
Приложение к форме,
предназначенной для сбора
административных данных
"Сведения о транспортировке
за пределы территории и
на территорию Республики Казахстан
товарного газа трубопроводным
транспортом и сведения о
вывозе за пределы территории
Республики Казахстан и ввозе на
территорию Республики
Казахстан сжиженного
нефтяного и сжиженного
природного газа
железнодорожным, автомобильным,
трубопроводным, морским и
внутренним водным транспортом"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Сведения о транспортировке за пределы территории и на территорию Республики Казахстан товарного газа трубопроводным транспортом и сведения о вывозе за пределы территории Республики Казахстан и ввозе на территорию Республики Казахстан сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа железнодорожным, автомобильным, трубопроводным, морским и внутренним водным транспортом" (Индекс: 14 ТРГФ, периодичность: ежемесячная)
В форме административных данных "Сведения о транспортировке за пределы территории и на территорию Республики Казахстан товарного газа трубопроводным транспортом и сведения о вывозе за пределы территории Республики Казахстан и ввозе на территорию Республики Казахстан сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа железнодорожным, автомобильным, трубопроводным, морским и внутренним водным транспортом" включаются следующие данные:

1) "Тауарлық газды құбыр көлігімен Қазақстан Республикасының аумағынан тыс жерге және Қазақстан Республикасының аумағына тасымалдау туралы мәліметтер" деген 1-бөлімде:
1-бағанда құбыр көлігі арқылы тауарлық газды импорттайтын немесе экспорттайтын ұйымдардың атауы көрсетіледі;
2-бағанда тауарлық газды сатып алушының атауы көрсетіледі;
3-бағанда сұйытылған табиғи газды қабылдайтын елдің атауы көрсетіледі;
4-бағанда кедендік декларацияға сәйкес тауардың атауы көрсетіледі;
5-бағанда сыртқы экономикалық қызметтің тауарлық номенклатурасының коды көрсетіледі;
6-бағанда есепті айда текше метрде Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасына сәйкес келетін Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік шекарасы аумағынан тыс тауарлық газды құбыр көлігімен тасымалдау көлемі көрсетіледі;
2) "Сұйытылған табиғи газды теміржол, автомобиль, құбыр, теңіз және ішкі су көлігімен Қазақстан Республикасы аумағының шегінен тыс жерге әкету және Қазақстан Республикасының аумағына әкелу туралы мәліметтер" деген 2-бөлімде:
1-бағанда сұйытылған мұнай және (немесе) сұйытылған табиғи газды теміржол, автомобиль, құбыр, теңіз және ішкі су көлігімен Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасына сәйкес келетін Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік шекарасының аумағына әкелетін немесе аумағынан тыс шығаратын субъектінің атауы көрсетіледі;
2-бағанда сұйытылған мұнай және (немесе) табиғи газ көлемдерін сатып алушының атауы көрсетіледі;
3-бағанда сұйытылған мұнай және (немесе) сұйытылған табиғи газ көлемдерін жіберетін елдің атауы көрсетіледі;
4-бағанда кедендік декларацияға сәйкес тауардың атауы көрсетіледі;
5-бағанда сыртқы экономикалық қызметтің тауарлық номенклатурасының коды көрсетіледі;
6-бағанда Қазақстан Республикасының Мемлекеттік шекарасына сәйкес келетін Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелінген сұйытылған табиғи газының көлемі текше метрде және (немесе) сұйытылған мұнай газының көлемі тоннада көрсетіледі;
7-бағанда сұйытылған мұнай және сұйытылған табиғи газды тасымалдайтын көлік түрі көрсетіледі.

1) разделе 1 "Сведения о транспортировке за пределы территории и на территорию Республики Казахстан товарного газа трубопроводным транспортом":
в графе 1 указывается наименование организации, экспортирующей или импортирующей товарный газ трубопроводным транспортом;
в графе 2 указывается наименование приобретателя товарного газа;
в графе 3 указывается наименование страны получателя сжиженного природного газа;
в графе 4 указывается наименование товара, согласно таможенной декларации;
в графе 5 указывается код товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности;
в графе 6 указывается объем транспортировки товарного газа за пределы таможенной границы Евразийского экономического союза, совпадающего с Государственной границей Республики Казахстан, трубопроводным транспортом за отчетный месяц в кубических метрах;
2) в разделе "Сведения о ввозе на территорию Республики Казахстан сжиженного нефтяного, сжиженного природного газа железнодорожным, автомобильным, трубопроводным, морским и внутренним водным транспортом":
в графе 1 указывается наименование субъекта, осуществляющего ввоз на территорию таможенной границы или вывоз за пределы таможенной границы Евразийского экономического союза, совпадающего с Государственной границей Республики Казахстан, сжиженного нефтяного и (или) сжиженного природного газа железнодорожным, автомобильным, трубопроводным, морским и внутренним водным транспортом;
в графе 2 указывается наименование получателя объемов сжиженного нефтяного и (или) природного газа;
в графе 3 указывается наименование страны отправителя сжиженного нефтяного и (или) природного газа;
в графе 4 указывается наименование товара, согласно таможенной декларации;
в графе 5 указывается код товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности;
в графе 6 указывается объем ввоза сжиженного природного газа в кубических метрах и (или) сжиженного нефтяного газа в тоннах на территорию таможенной границы Евразийского экономического союза, совпадающего с Государственной границей Республики Казахстан;
в графе 7 указывается вид транспорта перевозки сжиженного нефтяного и природного газа.