Атбасар ауданында сайлау учаскелерін құру туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімінің 2014 жылғы 3 наурыздағы № 3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 наурызда № 4053 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімінің 14.12.2018 № 11 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 2 тармағына сәйкес, Атбасар ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:

Об образовании избирательных участков в Атбасарском районе
Решение акима Атбасарского района Акмолинской области от 3 марта 2014 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 марта 2014 года № 4053. Утратило силу решением акима Атбасарского района Акмолинской области от 14 декабря 2018 года № 11
Сноска. Утратило силу решением акима Атбасарского района Акмолинской области от 14.12.2018 года № 11 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Атбасарского района РЕШИЛ:

1. Атбасар ауданында қосымшаға сәйкес сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар ауданының әкімі Ж.Нұркенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Атбасар аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
Т.Боранбаев
Атбасар ауданы әкімінің
2014 жылғы 3 наурыздағы
№ 3 шешіміне
қосымша
Атбасар ауданының сайлау учаскелері

1. Образовать избирательные участки в Атбасарском районе, согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действия со дня официального опубликования.
Аким Атбасарского района Ж.Нуркенов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Атбасарской районной
избирательной комиссии
Т.Боранбаев
Приложение
к решению акима
Атбасарского района
от 3 марта 2014 года
№ 3
Избирательные участки Атбасарского района

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімінің 05.11.2015 № 14 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімінің 13.01.2016 № 1 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі); 28.11.2016 № 9 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі); 10.02.2017 № 1 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 11.07.2017 № 9 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 13.02.2018 № 2 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
1.
№ 211 сайлау учаскесі. Шекарасы: Покровка ауылы.
2.
№ 212 сайлау учаскесі. Шекарасы: Полтавка ауылы.
3.
№ 213 сайлау учаскесі. Шекарасы: Титовка ауылы.
4.
№ 214 сайлау учаскесі. Шекарасы: Борисовка ауылы.
5.
№ 215 сайлау учаскесі. Шекарасы: Садовый ауылы.
6.
№ 216 сайлау учаскесі. Шекарасы: Новосельский ауылы.
7.
№ 217 сайлау учаскесі. Шекарасы: Шуйский ауылы, Третьяковка ауылы, Макеевка ауылы.
8.
№ 219 сайлау учаскесі. Шекарасы: Бастау ауылы.
9.
№ 220 сайлау учаскесі. Шекарасы: Адыр станциясы.
10.
№ 221 сайлау учаскесі. Шекарасы: Мариновка ауылы, көшелер:
30 лет Целины 1; 1а; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 11; 12; 13; 14; 16; 18; 20; 21; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 27; 29; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47.
Ирченко 1; 2; 3; 4; 5; 6; 8; 10; 12; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 43а; 45; 46; 47; 48; 49; 49а; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 83; 85; 86; 87; 88; 89; 91; 92; 93; 94; 95; 96; 97; 98; 99; 100; 101; 102; 104; 105; 106; 107.
Хамит Ерғалиев 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 11; 14; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 35; 37; 38; 40; 41; 42; 43; 44; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 65; 66; 67; 68; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 89; 91; 92; 93; 94; 95; 96; 97; 98; 99; 100; 101; 103; 104; 105; 106; 107; 108; 109; 110; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 119; 120; 121; 122; 123; 125; 126; 127; 128; 129; 130; 131; 132; 133; 134; 135; 136; 137; 138; 139; 140; 141; 142; 143; 144; 145; 146; 147; 148; 149; 150; 151.
Жеңіс 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 27; 28; 29; 30; 33; 34; 35; 39; 40; 41; 42; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 52; 53; 54; 56; 57; 58; 60; 62; 64; 66; 68; 70; 72; 73; 76; 77; 79; 80; 82; 83; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 94; 95; 96; 97; 98; 99; 100; 101; 102; 103; 104; 106; 108; 110; 112.
11.
№ 222 сайлау учаскесі. Шекарасы: Мариновка ауылы, көшелер:

Сноска. Приложение - в редакции решения акима Атбасарского района Акмолинской области от 05.11.2015 № 14 (вводится в действие со дня официального опубликования); с изменениями, внесенными решениями акима Атбасарского района Акмолинской области от 13.01.2016 № 1 (вводится в действие со дня официального опубликования); от 28.11.2016 № 9 (вводится в действие со дня официального опубликования); от 10.02.2017 № 1 (вводится в действие со дня официального опубликования): от 11.07.2017 № 9 (вводится в действие со дня официального опубликования); от 13.02.2018 № 2 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1.
Избирательный участок № 211. Границы: село Покровка.
2.
Избирательный участок № 212. Границы: село Полтавка.
3.
Избирательный участок № 213. Границы: село Титовка.
4.
Избирательный участок № 214. Границы: село Борисовка.
5.
Избирательный участок № 215. Границы: село Садовое.
6.
Избирательный участок № 216. Границы: село Новосельское.
7.
Избирательный участок № 217. Границы: село Шуйское, село Третьяковка, село Макеевка.
8.
Избирательный участок № 219. Границы: село Бастау.
9.
Избирательный участок № 220. Границы: станция Адыр.
10.
Избирательный участок № 221. Границы: село Мариновка, улицы:
30 лет Целины 1; 1а; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 11; 12; 13; 14; 16; 18; 20; 21; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 27; 29; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47.
Ирченко 1; 2; 3; 4; 5; 6; 8; 10; 12; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 43а; 45; 46; 47; 48; 49; 49а; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 83; 85; 86; 87; 88; 89; 91; 92; 93; 94; 95; 96; 97; 98; 99; 100; 101; 102; 104; 105; 106; 107.
Хамита Ергалиева 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 11; 14; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 35; 37; 38; 40; 41; 42; 43; 44; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 65; 66; 67; 68; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 89; 91; 92; 93; 94; 95; 96; 97; 98; 99; 100; 101; 103; 104; 105; 106; 107; 108; 109; 110; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 119; 120; 121; 122; 123; 125; 126; 127; 128; 129; 130; 131; 132; 133; 134; 135; 136; 137; 138; 139; 140; 141; 142; 143; 144; 145; 146; 147; 148; 149; 150; 151.
Женис 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 27; 28; 29; 30; 33; 34; 35; 39; 40; 41; 42; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 52; 53; 54; 56; 57; 58; 60; 62; 64; 66; 68; 70; 72; 73; 76; 77; 79; 80; 82; 83; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 94; 95; 96; 97; 98; 99; 100; 101; 102; 103; 104; 106; 108; 110; 112.
11.
Избирательный участок № 222. Границы: село Мариновка, улицы:

Теміржолшылар 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 30; 31; 32; 33; 34; 34а; 35; 36; 36а; 37; 38; 39; 40; 48; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62.
Болашақ 1; 1а; 1б; 2; 2а; 2б; 3; 3а; 4; 4а; 5; 5а; 6; 6а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21.
Ыбырай Алтынсарин 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 49; 50; 51.

Темиржолшылар 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 30; 31; 32; 33; 34; 34а; 35; 36; 36а; 37; 38; 39; 40; 48; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62.
Болашак 1; 1а; 1б; 2; 2а; 2б; 3; 3а; 4; 4а; 5; 5а; 6; 6а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21.
Ыбырая Алтынсарина 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 49; 50; 51.

Поселок КСМК 2; 3; 4; 6; 7; 8; 9; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30.
Пионерская 1; 1а; 3; 3а; 5; 7; 8; 9; 10; 11; 11а; 12; 12а; 13; 13а; 13б; 14; 15; 15а; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 24а; 25; 26; 27; 28.
П.Морозов 1; 2а; 3; 4а; 5; 6; 6а; 7; 8; 8а; 9; 10; 10а; 11; 12; 12а; 13; 14; 14а; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 19; 20; 20а; 21; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 25а; 26; 26а; 27; 28; 28а; 30а.
Челюскин 3; 5; 5а; 6; 10; 12; 17; 17а; 19; 20; 20а; 21; 22; 24а; 25; 26; 26а; 28; 30; 30а; 30б; 30в; 31; 31а; 32; 32а; 32б; 32в; 33; 34; 35; 35а; 36; 36а; 36/1; 38; 39; 39а; 40; 41; 41а; 42; 43; 44; 46; 48; 48а; 49; 49а; 50; 51; 52; 54; 55; 55а; 56; 57; 57а; 57б; 58; 59; 59а; 60; 61; 61а; 62; 62а; 63; 63а; 64; 65; 67; 69; 69а; 69/1; 71; 73; 75; 77; 79; 81; 83; 85; 87; 89; 91; 93; 95; 97.
Ибаррури 42; 42а; 44; 44а; 46; 48; 54; 55; 55а; 56; 58; 58а; 60; 62; 62а; 63; 64; 65; 66; 67; 67а; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 75а; 76; 77; 77а; 77б; 78; 79; 80; 82; 83; 83а; 84; 84а; 85; 85а; 86; 86а; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 93а; 94; 94а; 95; 96; 96а; 97; 98; 99; 99а; 100; 101; 102; 103; 104; 105; 106; 107; 108; 109; 110; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 119; 121; 123; 125; 125а.
Р.Кайсарин 59а; 61; 62; 62а; 63; 64; 66; 67; 68; 69; 69а; 71; 72; 73; 74; 75; 75а; 76; 77; 78; 79; 80; 80а; 81; 82; 82а; 82б; 83; 84; 84а; 85; 85а; 86; 86а; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 94; 94а; 95; 96; 97; 98; 98а; 99; 100; 100а; 101; 101а; 102; 103; 104; 105; 106; 107; 108; 109; 110; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 119; 120; 121; 122; 123; 124; 125; 126; 127; 130; 132.
Жеңіс 63; 65; 67; 69; 71; 71а; 73; 75; 77; 79; 79а; 83; 85; 85а; 87; 88; 89; 89а; 90; 90а; 91; 91а; 92; 92а; 93; 94; 95; 96а; 97; 97а; 98; 98а; 99; 100; 101; 102; 103; 103а; 104; 105; 105а; 106; 106а; 107; 108; 108а; 109; 110; 110а; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 118а; 119; 119б; 120; 120а; 121; 122; 123; 124; 125; 126; 126а; 127; 128; 128а; 129; 129а; 130; 131; 131а; 132; 134; 136; 136а; 138; 140; 140а; 142; 144; 144а; 146.
Қ.Мұқышев 1; 1а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 15а; 16; 16а; 16б; 17; 18; 18а; 19; 20; 20а; 20б; 21; 22; 23; 24; 24а; 26; 26а; 27; 28; 28а; 30; 30а; 32; 32а; 34; 36; 38; 40; 42; 44; 46; 46а; 47а; 48; 48а; 48б; 49; 49/1; 49а; 50; 51; 52; 54; 56; 58; 60; 62.
29.
№ 242 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, көшелер:
Ибаррури 1; 1а; 3; 5; 7; 17; 20; 21; 22; 23; 24; 25/3; 26; 26б; 27; 28; 29; 29а; 30; 30а; 31; 31а; 32; 33; 33а; 34; 34а; 35; 37; 38; 39; 40; 43; 51; 53; 53а.

Поселок КСМК 2; 3; 4; 6; 7; 8; 9; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30.
Пионерская 1; 1а; 3; 3а; 5; 7; 8; 9; 10; 11; 11а; 12; 12а; 13; 13а; 13б; 14; 15; 15а; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 24а; 25; 26; 27; 28.
П.Морозова 1; 2а; 3; 4а; 5; 6; 6а; 7; 8; 8а; 9; 10; 10а; 11; 12; 12а; 13; 14; 14а; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 19; 20; 20а; 21; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 25а; 26; 26а; 27; 28; 28а; 30а.
Челюскина 3; 5; 5а; 6; 10; 12; 17; 17а; 19; 20; 20а; 21; 22; 24а; 25; 26; 26а; 28; 30; 30а; 30б; 30в; 31; 31а; 32; 32а; 32б; 32в; 33; 34; 35; 35а; 36; 36а; 36/1; 38; 39; 39а; 40; 41; 41а; 42; 43; 44; 46; 48; 48а; 49; 49а; 50; 51; 52; 54; 55; 55а; 56; 57; 57а; 57б; 58; 59; 59а; 60; 61; 61а; 62; 62а; 63; 63а; 64; 65; 67; 69; 69а; 69/1; 71; 73; 75; 77; 79; 81; 83; 85; 87; 89; 91; 93; 95; 97.
Ибаррури 42; 42а; 44; 44а; 46; 48; 54; 55; 55а; 56; 58; 58а; 60; 62; 62а; 63; 64; 65; 66; 67; 67а; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 75а; 76; 77; 77а; 77б; 78; 79; 80; 82; 83; 83а; 84; 84а; 85; 85а; 86; 86а; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 93а; 94; 94а; 95; 96; 96а; 97; 98; 99; 99а; 100; 101; 102; 103; 104; 105; 106; 107; 108; 109; 110; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 119; 121; 123; 125; 125а.
Р.Кайсарина 59а; 61; 62; 62а; 63; 64; 66; 67; 68; 69; 69а; 71; 72; 73; 74; 75; 75а; 76; 77; 78; 79; 80; 80а; 81; 82; 82а; 82б; 83; 84; 84а; 85; 85а; 86; 86а; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 94; 94а; 95; 96; 97; 98; 98а; 99; 100; 100а; 101; 101а; 102; 103; 104; 105; 106; 107; 108; 109; 110; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 119; 120; 121; 122; 123; 124; 125; 126; 127; 130; 132.
Женис 63; 65; 67; 69; 71; 71а; 73; 75; 77; 79; 79а; 83; 85; 85а; 87; 88; 89; 89а; 90; 90а; 91; 91а; 92; 92а; 93; 94; 95; 96а; 97; 97а; 98; 98а; 99; 100; 101; 102; 103; 103а; 104; 105; 105а; 106; 106а; 107; 108; 108а; 109; 110; 110а; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 118а; 119; 119б; 120; 120а; 121; 122; 123; 124; 125; 126; 126а; 127; 128; 128а; 129; 129а; 130; 131; 131а; 132; 134; 136; 136а; 138; 140; 140а; 142; 144; 144а; 146.
К.Мукушева 1; 1а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 15а; 16; 16а; 16б; 17; 18; 18а; 19; 20; 20а; 20б; 21; 22; 23; 24; 24а; 26; 26а; 27; 28; 28а; 30; 30а; 32; 32а; 34; 36; 38; 40; 42; 44; 46; 46а; 47а; 48; 48а; 48б; 49; 49/1; 49а; 50; 51; 52; 54; 56; 58; 60; 62.
29.
Избирательный участок № 242. Границы: город Атбасар, улицы:
Ибаррури 1; 1а; 3; 5; 7; 17; 20; 21; 22; 23; 24; 25/3; 26; 26б; 27; 28; 29; 29а; 30; 30а; 31; 31а; 32; 33; 33а; 34; 34а; 35; 37; 38; 39; 40; 43; 51; 53; 53а.

Р.Қайсарин 2; 2а; 3; 4; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 19; 20; 21; 21а; 22; 22а; 24; 24а; 25а; 26; 26а; 28; 28а; 30; 31; 31а; 33; 33а; 34; 34б; 39; 40; 42; 44; 45; 46; 46а; 47; 48; 49; 51; 52; 54; 58.
Макарин 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 11; 11а; 11б; 12; 13; 13а; 14; 14а; 16; 17; 19; 21; 22; 23; 24.
Жеңіс 1; 2; 2а; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 10а; 11; 11а; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 23; 23а; 24; 25; 26; 26а; 27; 27а; 29; 30; 30а; 31; 32; 33; 34; 34а; 36; 36а; 38; 39; 40; 40а; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48а; 49; 50; 51; 53; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 58а; 59; 60; 61; 65; 65а; 66; 66а; 68; 70; 76; 76б; 84.
Ілияс Есенберлин 1; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 15а; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 26а; 27; 29; 30; 31; 32; 33; 34а; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 40а; 41; 42; 42а; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 53а; 54; 55; 56; 56а; 58; 60; 62; 64; 66; 68.
С.Омаров 1; 1а; 2; 2/1; 2/2; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 17; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 27а; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 42а; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 49а; 49б; 50; 51; 52; 52а; 53; 54; 55; 55а; 56; 57; 58; 58а; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 66а; 67; 68; 68а; 69; 69б; 71; 73; 75.
Т.Бегельдинов 3; 3а; 5; 6; 7; 8; 8а; 9; 9/1; 9а; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 16; 16а; 17; 18; 19; 20; 21; 21а; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 35; 38; 39; 39а; 40; 41; 42; 42а; 43; 43а; 44; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 53а; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 59; 60; 61; 63; 64; 64а; 65; 66; 67; 68; 69; 69а; 69б; 70; 70а; 71; 72; 73; 74; 74а; 74б; 75.
Александр Затаевич 33; 34; 35; 35а; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 42а; 43; 44; 45; 46; 47; 47а; 48; 49; 49а; 50; 50а; 51; 52; 53; 54; 54а; 55; 55а; 55б; 56; 57; 58; 59; 60; 60а; 61; 62; 62а; 63; 64; 65; 65а; 66; 66а; 68; 68а; 70; 70а.
Ш.Уәлиханов 1.
30.
№ 243 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, көшелер:
С.Разин 1; 1а; 2а; 2б; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 13а; 14; 14а; 15; 16; 16а; 16б; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 26; 29.
Свердлов 1; 1а; 2; 2а; 3; 4; 5; 5а; 6; 7; 8; 8а; 10; 11; 12; 13; 13а; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 22; 22а; 23; 24; 25; 26; 28.
Щорс 1а; 2; 3; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 11; 12; 13; 13а; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 25а; 26; 26а; 27; 27а; 28; 29; 29а; 30; 30а; 31; 32; 33; 34; 35; 37; 39; 41; 43; 43а; 45; 47.

Р.Кайсарина 2; 2а; 3; 4; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 19; 20; 21; 21а; 22; 22а; 24; 24а; 25а; 26; 26а; 28; 28а; 30; 31; 31а; 33; 33а; 34; 34б; 39; 40; 42; 44; 45; 46; 46а; 47; 48; 49; 51; 52; 54; 58.
Макарина 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 11; 11а; 11б; 12; 13; 13а; 14; 14а; 16; 17; 19; 21; 22; 23; 24.
Женис 1; 2; 2а; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 10а; 11; 11а; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 23; 23а; 24; 25; 26; 26а; 27; 27а; 29; 30; 30а; 31; 32; 33; 34; 34а; 36; 36а; 38; 39; 40; 40а; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48а; 49; 50; 51; 53; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 58а; 59; 60; 61; 65; 65а; 66; 66а; 68; 70; 76; 76б; 84.
Ильяса Есенберлина 1; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 15а; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 26а; 27; 29; 30; 31; 32; 33; 34а; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 40а; 41; 42; 42а; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 53а; 54; 55; 56; 56а; 58; 60; 62; 64; 66; 68.
С.Омарова 1; 1а; 2; 2/1; 2/2; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 17; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 27а; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 42а; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 49а; 49б; 50; 51; 52; 52а; 53; 54; 55; 55а; 56; 57; 58; 58а; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 66а; 67; 68; 68а; 69; 69б; 71; 73; 75.
Т.Бегельдинова 3; 3а; 5; 6; 7; 8; 8а; 9; 9/1; 9а; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 16; 16а; 17; 18; 19; 20; 21; 21а; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 35; 38; 39; 39а; 40; 41; 42; 42а; 43; 43а; 44; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 53а; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 59; 60; 61; 63; 64; 64а; 65; 66; 67; 68; 69; 69а; 69б; 70; 70а; 71; 72; 73; 74; 74а; 74б; 75.
Александра Затаевича 33; 34; 35; 35а; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 42а; 43; 44; 45; 46; 47; 47а; 48; 49; 49а; 50; 50а; 51; 52; 53; 54; 54а; 55; 55а; 55б; 56; 57; 58; 59; 60; 60а; 61; 62; 62а; 63; 64; 65; 65а; 66; 66а; 68; 68а; 70; 70а.
Ш.Уалиханова 1.
30.
Избирательный участок № 243. Границы: город Атбасар, улицы:
С.Разина 1; 1а; 2а; 2б; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 13а; 14; 14а; 15; 16; 16а; 16б; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 26; 29.
Свердлова 1; 1а; 2; 2а; 3; 4; 5; 5а; 6; 7; 8; 8а; 10; 11; 12; 13; 13а; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 22; 22а; 23; 24; 25; 26; 28.
Щорса 1а; 2; 3; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 11; 12; 13; 13а; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 25а; 26; 26а; 27; 27а; 28; 29; 29а; 30; 30а; 31; 32; 33; 34; 35; 37; 39; 41; 43; 43а; 45; 47.

Чапаев 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 23а; 24; 24а; 25; 26; 26а; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 31а; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 43а; 44; 45; 46; 47; 48; 50.
Иван Дьяченко атындағы 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 25а; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 33а; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 45; 47; 49; 50; 51; 53.
Жақыпбек Жанғозин 1; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 29а; 29б; 30; 31; 31а; 32; 33; 35; 36; 37; 38; 39; 42; 43; 44; 48; 50; 50а.
Н.Нұрсейітов 1; 1а; 1б; 1в; 1г; 2; 3; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17/1; 17/2; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 25а; 26; 26а; 27; 28; 28а; 29; 30; 31/1; 31а; 32; 33; 33/1; 34; 35; 36; 36а; 37; 38; 38а; 38/1; 40; 42; 44; 44/1; 46; 48; 48а; 49; 50; 51; 52; 53; 55; 56.
Ремзаводская 1; 1а; 1б; 1г; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14/1; 15; 16; 17; 18; 19.
Микрорайон № 2 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 12.
31.
№ 244 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, көшелер:
Александр Затаевич 2; 2б; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32.
Атбасарская 2; 3; 4; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 18а; 19; 20; 21; 21а; 22; 23; 24; 25; 26; 36; 36а; 39; 40; 41; 41б; 42; 43; 44; 45; 45а; 45в; 46; 46а; 46б; 47; 48; 48а; 49; 49б; 50; 51; 52; 53; 53а; 54; 55; 56; 57; 58; 58а; 59; 59а; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 65а; 66; 66а; 67; 68; 68а; 69; 70; 72.
Ақан Құрманов атындағы 1; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 8а; 8б; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 13а; 14; 14а; 15; 15а; 16; 19; 19а; 20; 22; 22а; 25; 27; 27а; 28; 29а; 31; 31а; 32; 34; 35; 36; 36а; 37; 37а; 38; 38а; 39; 39а; 40; 41; 41а; 42; 42а; 43; 43а; 44; 45; 46; 47; 47а; 48; 49; 51; 52; 53; 54; 54а; 55; 56; 57; 57а; 58; 58а; 59; 59а; 60; 61; 62; 62а; 63; 63а; 65; 65а.
Урицкий 1; 2; 2а; 2б; 3; 3а; 4; 4а; 4б; 5; 6; 6а; 6б; 7; 8; 8а; 8б; 9; 9а; 10; 10а; 11; 12; 12а; 12б; 13; 13а; 13б; 14; 14а; 14б; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 18б; 19; 20; 20а; 21; 21а; 23; 24; 24а; 25; 25а; 26; 26а; 26б; 27; 28; 28а; 29; 29б; 30; 30а; 30б; 31; 32; 32а; 33; 33а; 34; 34а; 34б; 35; 35а; 36а; 37; 39; 39а; 40; 40а; 40б; 41; 41а; 42; 42а; 43.
Ағыбай батыр 1; 2; 3; 5; 5а; 7; 9; 10; 11.
С.Сейфуллин 2; 3; 3а; 3б; 5.
М.Мәметова 1; 2; 3; 4; 5; 6а; 7; 8; 8б; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 18б; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 24; 24а; 25; 26; 28; 28а.

Чапаева 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 23а; 24; 24а; 25; 26; 26а; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 31а; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 43а; 44; 45; 46; 47; 48; 50.
Имени Ивана Дьяченко 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 25а; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 33а; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 45; 47; 49; 50; 51; 53.
Жакыпбека Жангозина 1; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 29а; 29б; 30; 31; 31а; 32; 33; 35; 36; 37; 38; 39; 42; 43; 44; 48; 50; 50а.
Н.Нурсеитова 1; 1а; 1б; 1в; 1г; 2; 3; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17/1; 17/2; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 25а; 26; 26а; 27; 28; 28а; 29; 30; 31/1; 31а; 32; 33; 33/1; 34; 35; 36; 36а; 37; 38; 38а; 38/1; 40; 42; 44; 44/1; 46; 48; 48а; 49; 50; 51; 52; 53; 55; 56.
Ремзаводская 1; 1а; 1б; 1г; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14/1; 15; 16; 17; 18; 19.
Микрорайон № 2 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 12.
31.
Избирательный участок № 244. Границы: город Атбасар, улицы:
Александра Затаевича 2; 2б; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32.
Атбасарская 2; 3; 4; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 18а; 19; 20; 21; 21а; 22; 23; 24; 25; 26; 36; 36а; 39; 40; 41; 41б; 42; 43; 44; 45; 45а; 45в; 46; 46а; 46б; 47; 48; 48а; 49; 49б; 50; 51; 52; 53; 53а; 54; 55; 56; 57; 58; 58а; 59; 59а; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 65а; 66; 66а; 67; 68; 68а; 69; 70; 72.
Имени Акана Курманова 1; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 8а; 8б; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 13а; 14; 14а; 15; 15а; 16; 19; 19а; 20; 22; 22а; 25; 27; 27а; 28; 29а; 31; 31а; 32; 34; 35; 36; 36а; 37; 37а; 38; 38а; 39; 39а; 40; 41; 41а; 42; 42а; 43; 43а; 44; 45; 46; 47; 47а; 48; 49; 51; 52; 53; 54; 54а; 55; 56; 57; 57а; 58; 58а; 59; 59а; 60; 61; 62; 62а; 63; 63а; 65; 65а.
Урицкого 1; 2; 2а; 2б; 3; 3а; 4; 4а; 4б; 5; 6; 6а; 6б; 7; 8; 8а; 8б; 9; 9а; 10; 10а; 11; 12; 12а; 12б; 13; 13а; 13б; 14; 14а; 14б; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 18б; 19; 20; 20а; 21; 21а; 23; 24; 24а; 25; 25а; 26; 26а; 26б; 27; 28; 28а; 29; 29б; 30; 30а; 30б; 31; 32; 32а; 33; 33а; 34; 34а; 34б; 35; 35а; 36а; 37; 39; 39а; 40; 40а; 40б; 41; 41а; 42; 42а; 43.
Агыбай батыра 1; 2; 3; 5; 5а; 7; 9; 10; 11.
С.Сейфуллина 2; 3; 3а; 3б; 5.
М.Маметовой 1; 2; 3; 4; 5; 6а; 7; 8; 8б; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 18б; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 24; 24а; 25; 26; 28; 28а.

Логовая 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 10а; 11; 12; 12а; 13; 15; 17; 17а; 19; 21; 21а; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 25а; 26; 26а; 27.
Красноармейская 12; 12а; 14; 14а; 16; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 22а; 24; 26; 26а.
Источная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 14а; 15; 16; 16а; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 25; 27; 29; 29а; 31; 32; 33; 35; 37; 39; 41; 41а; 41б; 43; 45.
Ш.Уәлиханов 4; 4а.
32.
№ 245 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, көшелер:
Макарин 25; 26; 26а; 27; 27а; 27б; 28; 29; 29а; 30а; 31; 32; 32а; 32б; 33; 33а; 33б; 34; 35; 35а; 36; 37; 37б; 38; 39; 39а; 40; 41; 42; 45; 45а; 45б; 45в; 47; 47а; 49; 50; 51; 51а; 52; 54; 55; 56; 57; 57б; 58; 59; 59а; 60; 62; 62а; 63; 65; 65а; 67; 69; 70; 71; 71а; 72; 73; 73а; 73б; 76; 77а; 81; 83; 83а; 85а.
Ілияс Есенберлин 57; 59; 63; 63а; 65; 67; 69; 71; 71а; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 77а; 78; 79; 80; 81; 82; 82а; 83; 84; 85; 86; 87; 87а; 88; 90; 91; 92; 93; 94; 95; 96; 96а; 97; 98а; 100; 102; 104; 105; 106; 107; 108; 109; 110; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 119; 119а; 120; 121; 122; 124; 126; 128; 130; 132; 134; 136.
С.Омаров 70; 72; 74; 74а; 76; 76а; 77; 77а; 78; 79; 79а; 80; 80а; 80б; 81; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 88а; 88б; 89; 90; 91; 91а; 92; 93; 93а; 94; 95; 95а; 96; 96а; 97; 98; 98а; 98б; 99; 100; 100а; 101; 101а; 103; 105; 107; 109а; 111; 115; 119; 121; 121а; 123; 125; 127; 127а; 129; 131; 132; 133; 135; 136.
Т.Бегельдинов 76; 77; 78; 79б; 80; 81; 82; 83; 84; 84а; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 92а; 93; 94; 95; 96; 96а; 97; 98; 98а; 99; 99а; 100; 101; 102; 103; 103а; 103б; 104; 105; 106; 108.
Александр Затаевич 67; 69; 69а; 71; 71а; 72; 72а; 72б; 73; 74; 75; 76; 77; 77а; 78; 78а; 79; 80; 81; 81а; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 90а; 91; 92; 93; 93а; 93б; 94; 94а; 94б; 94в; 96; 96а; 97; 98; 98б; 99; 104а.
Атбасарская 73; 73а; 74; 74а; 74б; 75; 76; 76а; 77; 77а; 78; 79; 79б; 80; 81; 82; 82а; 83; 84; 85; 85а; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 91а; 92; 92а; 93; 93а; 94; 95; 95а; 95в; 96; 97; 97/1; 97а; 98; 98а; 100; 100а; 102; 102а; 103; 104; 104а; 105; 106; 107; 107а; 108; 109; 109а; 110; 111; 112; 115; 115а; 115б; 117; 117/2.
Заречная 1; 1а; 3; 3б; 3в; 4; 4а; 5; 5а; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 11а; 12; 12а; 13; 14; 14а; 15; 15а; 16; 16а; 17а; 19; 21; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 27; 29; 29а; 30; 31; 32; 32а; 34; 34а; 35; 36а; 37а; 38; 39; 40; 40а; 42; 42а; 43; 43а; 43б; 45; 46; 50.
Мельничная 2; 2а; 4; 6; 8; 10; 12; 14; 17; 21; 21а; 21б; 23; 25; 27; 29.
Восточная 1; 1а; 1б; 1в; 2; 2а; 2б; 2в; 3; 4; 5; 5а; 6; 6а; 8; 8б; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 15; 17.

Логовая 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 10а; 11; 12; 12а; 13; 15; 17; 17а; 19; 21; 21а; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 25а; 26; 26а; 27.
Красноармейская 12; 12а; 14; 14а; 16; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 22а; 24; 26; 26а.
Источная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 14а; 15; 16; 16а; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 25; 27; 29; 29а; 31; 32; 33; 35; 37; 39; 41; 41а; 41б; 43; 45.
Ш.Уалиханова 4; 4а.
32.
Избирательный участок № 245. Границы: город Атбасар, улицы:
Макарина 25; 26; 26а; 27; 27а; 27б; 28; 29; 29а; 30а; 31; 32; 32а; 32б; 33; 33а; 33б; 34; 35; 35а; 36; 37; 37б; 38; 39; 39а; 40; 41; 42; 45; 45а; 45б; 45в; 47; 47а; 49; 50; 51; 51а; 52; 54; 55; 56; 57; 57б; 58; 59; 59а; 60; 62; 62а; 63; 65; 65а; 67; 69; 70; 71; 71а; 72; 73; 73а; 73б; 76; 77а; 81; 83; 83а; 85а.
Ильяса Есенберлина 57; 59; 63; 63а; 65; 67; 69; 71; 71а; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 77а; 78; 79; 80; 81; 82; 82а; 83; 84; 85; 86; 87; 87а; 88; 90; 91; 92; 93; 94; 95; 96; 96а; 97; 98а; 100; 102; 104; 105; 106; 107; 108; 109; 110; 111; 112; 113; 114; 115; 116; 117; 118; 119; 119а; 120; 121; 122; 124; 126; 128; 130; 132; 134; 136.
С.Омарова 70; 72; 74; 74а; 76; 76а; 77; 77а; 78; 79; 79а; 80; 80а; 80б; 81; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 88а; 88б; 89; 90; 91; 91а; 92; 93; 93а; 94; 95; 95а; 96; 96а; 97; 98; 98а; 98б; 99; 100; 100а; 101; 101а; 103; 105; 107; 109а; 111; 115; 119; 121; 121а; 123; 125; 127; 127а; 129; 131; 132; 133; 135; 136.
Т.Бегельдинова 76; 77; 78; 79б; 80; 81; 82; 83; 84; 84а; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 92а; 93; 94; 95; 96; 96а; 97; 98; 98а; 99; 99а; 100; 101; 102; 103; 103а; 103б; 104; 105; 106; 108.
Александра Затаевича 67; 69; 69а; 71; 71а; 72; 72а; 72б; 73; 74; 75; 76; 77; 77а; 78; 78а; 79; 80; 81; 81а; 82; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 90а; 91; 92; 93; 93а; 93б; 94; 94а; 94б; 94в; 96; 96а; 97; 98; 98б; 99; 104а.
Атбасарская 73; 73а; 74; 74а; 74б; 75; 76; 76а; 77; 77а; 78; 79; 79б; 80; 81; 82; 82а; 83; 84; 85; 85а; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 91а; 92; 92а; 93; 93а; 94; 95; 95а; 95в; 96; 97; 97/1; 97а; 98; 98а; 100; 100а; 102; 102а; 103; 104; 104а; 105; 106; 107; 107а; 108; 109; 109а; 110; 111; 112; 115; 115а; 115б; 117; 117/2.
Заречная 1; 1а; 3; 3б; 3в; 4; 4а; 5; 5а; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 11а; 12; 12а; 13; 14; 14а; 15; 15а; 16; 16а; 17а; 19; 21; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 27; 29; 29а; 30; 31; 32; 32а; 34; 34а; 35; 36а; 37а; 38; 39; 40; 40а; 42; 42а; 43; 43а; 43б; 45; 46; 50.
Мельничная 2; 2а; 4; 6; 8; 10; 12; 14; 17; 21; 21а; 21б; 23; 25; 27; 29.
Восточная 1; 1а; 1б; 1в; 2; 2а; 2б; 2в; 3; 4; 5; 5а; 6; 6а; 8; 8б; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 15; 17.

Ақан Құрманов атындағы 64; 66; 67; 68; 69; 69а; 70; 71; 72; 73; 74; 74а; 75; 75а; 76; 76а; 77; 78; 79; 79а; 80; 81; 82; 83; 85; 86; 87; 88; 89; 89а; 90; 90а; 91; 91а; 92; 93; 94; 95; 95а; 95б; 96; 97; 97а; 98; 99; 99а; 100; 100а; 100б; 101; 101а; 102; 103; 104; 105; 107.
Урицкий 44; 44а; 45; 46; 46а; 47; 47а; 47б; 48; 49; 50; 50а; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 59; 59а; 60; 61; 61а; 62; 62а; 63; 64; 64а; 65; 66; 66а; 66б; 67; 68; 69; 69а; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 75а; 76; 77; 78; 79; 79а; 79б; 81; 82; 83.
33.
№ 246 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, көшелер:
Ағыбай батыр 20; 21; 22; 23; 26; 29; 30; 31; 32; 33; 35; 36; 37; 38; 39; 44; 45; 53; 53а; 56; 57.
Ш.Уәлиханов 6; 8; 10; 12; 14.
Солнечная 2; 2а; 2б; 3; 4; 10; 12; 16; 31.
Бауыржан Момышұлы атындағы 1; 1а; 2; 2б; 3; 3а; 4; 4а; 5; 6; 6б; 7; 8; 8а; 9; 10; 10а; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 20; 21; 21а.
Лука Белаш 1; 2; 2а; 3; 3а; 4; 4а; 5; 5а; 7; 7а; 8; 8а; 9; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 19; 19/1; 19а.
Пролетарская 1; 2; 4; 6; 7; 8; 9; 9а; 11; 13; 13а; 14; 15; 15а; 17; 19; 19а; 25; 27; 28; 28а; 31; 33; 35.
О.Қуанышев 1.
34.
№ 247 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, көшелер:
Интернациональная 4; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 13а; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 20; 21; 21а; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 26; 27; 28; 28а; 29; 30; 31; 32; 33; 34а.
Панфилов 1; 2; 5; 6; 8; 8а; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 22а; 22б; 23; 23а; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 30; 31; 31а; 33; 34; 35.
Стадионная 1; 1а; 1б; 2; 2а; 2в; 3; 3а; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 10; 10а; 11; 11а; 12; 12а; 13; 13а; 14; 15; 15а; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35.
О.Қуанышев 3.
Фурманов 1; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10; 10а; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 23; 24; 25; 26; 26а; 26б; 27; 27а; 28; 28а; 29; 30; 30а; 30б; 31; 31а; 32; 33; 34; 35; 35а; 37; 37а.
Пугачев 2; 3; 3а; 4; 5; 6; 8; 9; 9а; 10; 12; 12а; 13; 13а; 14; 14а; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 28а; 28б; 29; 30; 30а; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 38; 40.
Буденный 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 5а; 5б; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 31а; 32; 32а; 33; 34; 35; 36; 37; 37а; 38.
Чкалов 1; 2; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 10; 10а; 11; 12; 12а; 13; 14; 14а; 14б; 15; 16а; 16б; 17; 17а; 18; 18а; 19; 20; 21; 22; 23а; 24; 27; 27а; 28; 29; 29а; 30; 30а; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 36а; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 43а; 44; 45; 45а; 47; 48; 49; 50; 51; 53; 55; 57.

Имени Акана Курманова 64; 66; 67; 68; 69; 69а; 70; 71; 72; 73; 74; 74а; 75; 75а; 76; 76а; 77; 78; 79; 79а; 80; 81; 82; 83; 85; 86; 87; 88; 89; 89а; 90; 90а; 91; 91а; 92; 93; 94; 95; 95а; 95б; 96; 97; 97а; 98; 99; 99а; 100; 100а; 100б; 101; 101а; 102; 103; 104; 105; 107.
Урицкого 44; 44а; 45; 46; 46а; 47; 47а; 47б; 48; 49; 50; 50а; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 59; 59а; 60; 61; 61а; 62; 62а; 63; 64; 64а; 65; 66; 66а; 66б; 67; 68; 69; 69а; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 75а; 76; 77; 78; 79; 79а; 79б; 81; 82; 83.
33.
Избирательный участок № 246. Границы: город Атбасар, улицы:
Агыбай батыра 20; 21; 22; 23; 26; 29; 30; 31; 32; 33; 35; 36; 37; 38; 39; 44; 45; 53; 53а; 56; 57.
Ш.Уалиханова 6; 8; 10; 12; 14.
Солнечная 2; 2а; 2б; 3; 4; 10; 12; 16; 31.
Имени Бауыржана Момышулы 1; 1а; 2; 2б; 3; 3а; 4; 4а; 5; 6; 6б; 7; 8; 8а; 9; 10; 10а; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 20; 21; 21а.
Лука Белаш 1; 2; 2а; 3; 3а; 4; 4а; 5; 5а; 7; 7а; 8; 8а; 9; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 19; 19/1; 19а.
Пролетарская 1; 2; 4; 6; 7; 8; 9; 9а; 11; 13; 13а; 14; 15; 15а; 17; 19; 19а; 25; 27; 28; 28а; 31; 33; 35.
О.Куанышева 1.
34.
Избирательный участок № 247. Границы: город Атбасар, улицы:
Интернациональная 4; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 13а; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 20; 21; 21а; 22; 22а; 23; 24; 24а; 25; 26; 27; 28; 28а; 29; 30; 31; 32; 33; 34а.
Панфилова 1; 2; 5; 6; 8; 8а; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 22а; 22б; 23; 23а; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 30; 31; 31а; 33; 34; 35.
Стадионная 1; 1а; 1б; 2; 2а; 2в; 3; 3а; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 10; 10а; 11; 11а; 12; 12а; 13; 13а; 14; 15; 15а; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35.
О.Куанышева 3.
Фурманова 1; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10; 10а; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 23; 24; 25; 26; 26а; 26б; 27; 27а; 28; 28а; 29; 30; 30а; 30б; 31; 31а; 32; 33; 34; 35; 35а; 37; 37а.
Пугачева 2; 3; 3а; 4; 5; 6; 8; 9; 9а; 10; 12; 12а; 13; 13а; 14; 14а; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 28а; 28б; 29; 30; 30а; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 38; 40.
Буденного 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 5а; 5б; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 31а; 32; 32а; 33; 34; 35; 36; 37; 37а; 38.
Чкалова 1; 2; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 10; 10а; 11; 12; 12а; 13; 14; 14а; 14б; 15; 16а; 16б; 17; 17а; 18; 18а; 19; 20; 21; 22; 23а; 24; 27; 27а; 28; 29; 29а; 30; 30а; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 36а; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 43а; 44; 45; 45а; 47; 48; 49; 50; 51; 53; 55; 57.

Железнодорожная 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 5; 5а; 6; 7; 8; 8а; 9; 9а; 9б; 10; 10а; 10б; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 17б; 18; 19; 19а; 20; 20а; 21; 21а; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 32а; 33; 34; 34а; 35; 36; 37; 37а; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 43; 43а; 44; 44а; 46; 46а.
Х.Қошанбаев 1; 2; 3; 3а; 4; 4а; 5; 6; 6а; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 11а; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 31а; 32; 32а; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 42/1; 43а; 44; 46; 46а.
Матросов 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 4а; 5; 5а; 6; 7; 7а; 8; 8а; 9; 10; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 18б; 19; 20; 21; 21а; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 34а; 35; 35а; 36; 36а; 38; 39; 39а; 40; 41а; 41б; 42; 43; 43а; 44; 44а; 51; 53.
К.Әмірова 1; 2; 2а; 3; 3а; 4; 4а; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 15а; 16; 17; 17а; 18; 18а; 18б; 20; 22а; 22; 23; 23/3; 24; 25; 25а; 25б; 26; 27; 27а; 28; 28а; 28б; 28в; 29; 29а; 30; 32; 34; 35; 36.
35.
№ 248 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, көшелер:
Фурманов 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 51а; 52а; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72.
Пугачев 42; 44; 45; 46; 47; 48; 48а; 49; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77.
Буденный 42; 43; 44; 45; 46; 46а; 47; 48; 49; 50; 51; 51а; 53; 54; 55; 55а; 56; 56а; 57; 57а; 58; 58а; 59; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 70а; 71; 72; 73; 73а.
Майкөтов 1; 2; 3; 3а; 3б; 5; 5а; 5/1; 5/3; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 33/1; 33/2; 34; 35; 35/1; 35/2; 36; 37; 37а; 38; 39; 39/1; 39/2; 40; 41; 41/1; 41/2; 43; 43/1; 43/2; 45; 45/1; 45/2.
Железнодорожная 45; 45а; 47; 48; 48а; 48б; 49; 49а; 51; 52; 52а; 53; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 58а; 59; 59а; 60; 60а; 61; 62; 63; 64; 64а; 65; 65а; 66; 66а; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 72а; 73; 73а; 74; 75; 75а; 75/1; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 82а; 83; 84; 86; 88; 90.
Х.Қошанбаев 45; 45а; 47; 48; 48а; 49; 49а; 50; 50а; 51; 52; 52а; 53; 54; 55; 57; 57а; 58; 59; 60; 60а; 61; 61а; 62; 63; 63а; 64; 65; 66; 67; 67а; 67б; 67в; 68; 69; 70; 71; 71/1; 72; 73а; 74; 74а; 76; 76а; 76б; 77; 78; 78а; 79; 80; 81; 82; 83; 84; 85; 85а; 86; 87; 88; 90; 90/2; 90а; 92.
Матросов 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 54; 54а; 56; 68; 70; 70а; 72; 74; 76; 78; 78а; 80; 82; 84; 86; 90; 92; 92а.
М.Әуезов 1; 1а; 1б; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8.
36.
№ 249 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, көшелер:

Железнодорожная 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 5; 5а; 6; 7; 8; 8а; 9; 9а; 9б; 10; 10а; 10б; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 17б; 18; 19; 19а; 20; 20а; 21; 21а; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 32а; 33; 34; 34а; 35; 36; 37; 37а; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 43; 43а; 44; 44а; 46; 46а.
Х.Кошанбаева 1; 2; 3; 3а; 4; 4а; 5; 6; 6а; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 11а; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 31а; 32; 32а; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 42/1; 43а; 44; 46; 46а.
Матросова 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 4а; 5; 5а; 6; 7; 7а; 8; 8а; 9; 10; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 18б; 19; 20; 21; 21а; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 34а; 35; 35а; 36; 36а; 38; 39; 39а; 40; 41а; 41б; 42; 43; 43а; 44; 44а; 51; 53.
К.Амировой 1; 2; 2а; 3; 3а; 4; 4а; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 15а; 16; 17; 17а; 18; 18а; 18б; 20; 22а; 22; 23; 23/3; 24; 25; 25а; 25б; 26; 27; 27а; 28; 28а; 28б; 28в; 29; 29а; 30; 32; 34; 35; 36.
35.
Избирательный участок № 248. Границы: город Атбасар, улицы:
Фурманова 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 51а; 52а; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72.
Пугачева 42; 44; 45; 46; 47; 48; 48а; 49; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77.
Буденного 42; 43; 44; 45; 46; 46а; 47; 48; 49; 50; 51; 51а; 53; 54; 55; 55а; 56; 56а; 57; 57а; 58; 58а; 59; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 70а; 71; 72; 73; 73а.
Майкутова 1; 2; 3; 3а; 3б; 5; 5а; 5/1; 5/3; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 12а; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 19а; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 33/1; 33/2; 34; 35; 35/1; 35/2; 36; 37; 37а; 38; 39; 39/1; 39/2; 40; 41; 41/1; 41/2; 43; 43/1; 43/2; 45; 45/1; 45/2.
Железнодорожная 45; 45а; 47; 48; 48а; 48б; 49; 49а; 51; 52; 52а; 53; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 58а; 59; 59а; 60; 60а; 61; 62; 63; 64; 64а; 65; 65а; 66; 66а; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 72а; 73; 73а; 74; 75; 75а; 75/1; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 82а; 83; 84; 86; 88; 90.
Х.Кошанбаева 45; 45а; 47; 48; 48а; 49; 49а; 50; 50а; 51; 52; 52а; 53; 54; 55; 57; 57а; 58; 59; 60; 60а; 61; 61а; 62; 63; 63а; 64; 65; 66; 67; 67а; 67б; 67в; 68; 69; 70; 71; 71/1; 72; 73а; 74; 74а; 76; 76а; 76б; 77; 78; 78а; 79; 80; 81; 82; 83; 84; 85; 85а; 86; 87; 88; 90; 90/2; 90а; 92.
Матросова 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 54; 54а; 56; 68; 70; 70а; 72; 74; 76; 78; 78а; 80; 82; 84; 86; 90; 92; 92а.
М.Ауэзова 1; 1а; 1б; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8.
36.
Избирательный участок № 249. Границы: город Атбасар, улицы:

Ағыбай батыр 49а; 49б; 55; 58; 58/1; 59; 60; 60а; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 66а; 67; 67/1; 68; 69.
Микрорайон № 1 1; 2; 2/1; 3; 3/1; 4; 4/1; 4/2; 5; 6/1; 6/2; 6/3; 6/4; 7; 7а; 7/1; 7/2; 7/3; 7/4; 7/4а; 7/5; 8; 8/1; 8а; 18; 18/1.
О.Шмидт 2; 3; 4; 5; 6; 6а; 6/1; 6/2; 6/3; 6/4; 6/5; 6/6; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 16; 16а; 17; 18; 19.
Лука Белаш 20; 20а; 30; 32; 32а; 34; 36; 38; 38а; 39; 40; 41; 42а; 43; 44; 45; 46; 48а; 52; 56; 58; 60; 62; 64; 111; 113; 115; 117; 119; 121; 123; 127; 129; 131.
Рақымжан Қошқарбаев атындағы 11.
37.
№ 250 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, көшелер:
Ш.Уәлиханов 17.
Ағыбай батыр 49.
Лука Белаш 18; 26; 26а; 29а; 33; 35; 39; 40; 40а; 41; 42; 42а; 43; 44а; 45; 47; 49; 51; 52а; 53; 54; 54а; 54б; 54в; 55; 56; 57; 59; 61; 63; 65; 67; 69; 71; 73; 75; 77; 79; 81; 83; 85; 87; 95; 97; 99; 101; 101а; 103; 103а; 105; 107а; 109.
Пролетарская 34; 36; 37; 37а; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 81а; 82; 83; 83а; 84; 85; 85а; 86; 86а; 87; 87а; 88; 89; 90; 91; 91а; 92; 92а; 93; 94; 94а; 95; 96; 96а; 97; 98; 98а; 100.
Интернациональная 35; 35а; 36; 37; 38; 39; 39а; 40; 40а; 41; 42; 43; 43а; 44; 45; 45а; 46; 47; 48; 48а; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 76/1; 77.
Стадионная 36; 37; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 48а; 48/1; 48/2; 49; 50; 51; 51а; 52; 52а; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71.
Рақымжан Қошқарбаев атындағы 1.
Панфилов 36; 36а; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72.
Т.Рысқұлов 1; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 37а; 38; 39; 39а; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 53а; 54; 55; 55а; 57; 58; 59; 59а; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 70а; 73; 74; 75; 76; 77; 77а; 78; 80; 82.
Целинная 3; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 42а; 44; 44а; 45; 45а; 47; 47а; 48а; 49; 53; 56; 57; 58; 58а; 59; 60; 61; 62; 64.
38.
№ 251 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, көшелер:
Панфилов 74; 76; 78; 80.
Поселок машинистов 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28, 29; 46; 47; 83; 84.

Агыбай батыра 49а; 49б; 55; 58; 58/1; 59; 60; 60а; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 66а; 67; 67/1; 68; 69.
Микрорайон № 1 1; 2; 2/1; 3; 3/1; 4; 4/1; 4/2; 5; 6/1; 6/2; 6/3; 6/4; 7; 7а; 7/1; 7/2; 7/3; 7/4; 7/4а; 7/5; 8; 8/1; 8а; 18; 18/1.
О.Шмидта 2; 3; 4; 5; 6; 6а; 6/1; 6/2; 6/3; 6/4; 6/5; 6/6; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 16; 16а; 17; 18; 19.
Лука Белаш 20; 20а; 30; 32; 32а; 34; 36; 38; 38а; 39; 40; 41; 42а; 43; 44; 45; 46; 48а; 52; 56; 58; 60; 62; 64; 111; 113; 115; 117; 119; 121; 123; 127; 129; 131.
Имени Рахимжана Кошкарбаева 11.
37.
Избирательный участок № 250. Границы: город Атбасар, улицы:
Ш.Уалиханова 17.
Агыбай батыра 49.
Лука Белаш 18; 26; 26а; 29а; 33; 35; 39; 40; 40а; 41; 42; 42а; 43; 44а; 45; 47; 49; 51; 52а; 53; 54; 54а; 54б; 54в; 55; 56; 57; 59; 61; 63; 65; 67; 69; 71; 73; 75; 77; 79; 81; 83; 85; 87; 95; 97; 99; 101; 101а; 103; 103а; 105; 107а; 109.
Пролетарская 34; 36; 37; 37а; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 81а; 82; 83; 83а; 84; 85; 85а; 86; 86а; 87; 87а; 88; 89; 90; 91; 91а; 92; 92а; 93; 94; 94а; 95; 96; 96а; 97; 98; 98а; 100.
Интернациональная 35; 35а; 36; 37; 38; 39; 39а; 40; 40а; 41; 42; 43; 43а; 44; 45; 45а; 46; 47; 48; 48а; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 76/1; 77.
Стадионная 36; 37; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 48а; 48/1; 48/2; 49; 50; 51; 51а; 52; 52а; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71.
Имени Рахимжана Кошкарбаева 1.
Панфилова 36; 36а; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72.
Т.Рыскулова 1; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 37а; 38; 39; 39а; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 50; 51; 52; 53; 53а; 54; 55; 55а; 57; 58; 59; 59а; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 70а; 73; 74; 75; 76; 77; 77а; 78; 80; 82.
Целинная 3; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 42а; 44; 44а; 45; 45а; 47; 47а; 48а; 49; 53; 56; 57; 58; 58а; 59; 60; 61; 62; 64.
38.
Избирательный участок № 251. Границы: город Атбасар, улицы:
Панфилова 74; 76; 78; 80.
Поселок машинистов 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28, 29; 46; 47; 83; 84.

Майкөтов 42; 47; 49; 49а; 49б; 51; 51а; 54; 54а; 54б; 55; 55а; 56; 57; 57а; 58; 63; 63а; 63/1; 63/2; 63/3; 63/4.
Железнодорожная 87; 89; 91а; 92; 94.
Х.Қошанбаев 91; 93; 95; 95а; 97; 98; 98/1; 99; 99а; 101; 101а; 102; 103; 103а; 104; 105; 107.
М.Әуезов 9; 11; 13; 13а; 15; 15а; 21; 21а; 23; 25; 25а; 27; 27а; 29; 31; 31а; 31б; 33; 33а.
39.
№ 252 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, көшелер:
Островский 1; 2; 3; 4; 4а; 4б; 5; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 24; 24а; 25; 25а; 26; 27; 28; 29; 31; 32; 33; 34; 34а; 35; 35а; 36; 37; 37а; 38; 39.
Фрунзе 1; 2; 3; 4; 6; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 15а; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 29а; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 38а; 39.
Абай 1; 2; 3; 5; 5а; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 11; 11а; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 19; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38.
М.Горький 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 6; 8; 8а; 9; 10; 11; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 20; 22; 23; 24; 25; 26; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 37а; 38; 39а; 40; 41; 42; 43; 45; 46; 47; 48; 49; 49а; 50; 52.
Вокзальная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 12; 14; 16; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 44; 45.
Пушкин 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 21а; 22; 23; 24; 26; 29; 29а; 30; 30а; 31; 32; 33; 33а; 34; 35; 36; 37; 37а; 38; 39; 40; 41; 43; 44; 46; 48; 50; 52; 56; 56а; 58; 60; 63.
Х.Қошанбаев 109; 109а; 111; 111а; 112; 113; 113а; 113б; 114; 115; 116; 116а; 116б; 117; 118; 119; 120; 121; 121а; 121б; 122; 122/1; 122а.
М.Әуезов 26; 28; 35; 35а; 37; 37а; 39; 39а; 41; 41а; 41б; 41в; 43; 45; 45а; 45б; 45в; 45г; 45д; 45е.
Поселок машинистов 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 48; 50; 51; 51а; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 70а; 70б; 71; 71а; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 77а; 78; 78а; 79; 80; 81; 82.
40.
№ 253 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, көшелер:
Т.Рысқұлов 84.
Островский 40; 41; 41а; 42; 42а; 42б; 43; 44; 46; 47; 48; 49; 49а; 50; 51; 52; 52а; 53; 54; 55; 56; 57; 57а; 59; 59а; 60; 61; 62; 64; 64а; 65; 66; 66/1; 66/2; 68; 68а; 68/1; 68/2; 68/3; 69; 70; 71; 72; 73; 73а; 73/3; 74; 75; 76; 89; 89/1; 89/2.
Фрунзе 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 48а; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 59; 60; 61; 61а; 62; 63; 63а; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 69а; 70; 71; 72; 73; 73а; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 82а; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 93а; 94; 95; 96а; 96; 97; 98; 99; 100; 101; 102; 104; 106; 108; 110; 112.

Майкутова 42; 47; 49; 49а; 49б; 51; 51а; 54; 54а; 54б; 55; 55а; 56; 57; 57а; 58; 63; 63а; 63/1; 63/2; 63/3; 63/4.
Железнодорожная 87; 89; 91а; 92; 94.
Х.Кошанбаева 91; 93; 95; 95а; 97; 98; 98/1; 99; 99а; 101; 101а; 102; 103; 103а; 104; 105; 107.
М.Ауэзова 9; 11; 13; 13а; 15; 15а; 21; 21а; 23; 25; 25а; 27; 27а; 29; 31; 31а; 31б; 33; 33а.
39.
Избирательный участок № 252. Границы: город Атбасар, улицы:
Островского 1; 2; 3; 4; 4а; 4б; 5; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 24; 24а; 25; 25а; 26; 27; 28; 29; 31; 32; 33; 34; 34а; 35; 35а; 36; 37; 37а; 38; 39.
Фрунзе 1; 2; 3; 4; 6; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 15а; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 23а; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 29а; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 38а; 39.
Абая 1; 2; 3; 5; 5а; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 11; 11а; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 19; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38.
М.Горького 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 6; 8; 8а; 9; 10; 11; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 20; 22; 23; 24; 25; 26; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 37а; 38; 39а; 40; 41; 42; 43; 45; 46; 47; 48; 49; 49а; 50; 52.
Вокзальная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 12; 14; 16; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 41а; 42; 44; 45.
Пушкина 1; 1а; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 21а; 22; 23; 24; 26; 29; 29а; 30; 30а; 31; 32; 33; 33а; 34; 35; 36; 37; 37а; 38; 39; 40; 41; 43; 44; 46; 48; 50; 52; 56; 56а; 58; 60; 63.
Х.Кошанбаева 109; 109а; 111; 111а; 112; 113; 113а; 113б; 114; 115; 116; 116а; 116б; 117; 118; 119; 120; 121; 121а; 121б; 122; 122/1; 122а.
М.Ауэзова 26; 28; 35; 35а; 37; 37а; 39; 39а; 41; 41а; 41б; 41в; 43; 45; 45а; 45б; 45в; 45г; 45д; 45е.
Поселок машинистов 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 38; 39; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 48; 50; 51; 51а; 53; 54; 55; 56; 57; 58; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 70а; 70б; 71; 71а; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 77а; 78; 78а; 79; 80; 81; 82.
40.
Избирательный участок № 253. Границы: город Атбасар, улицы:
Т.Рыскулова 84.
Островского 40; 41; 41а; 42; 42а; 42б; 43; 44; 46; 47; 48; 49; 49а; 50; 51; 52; 52а; 53; 54; 55; 56; 57; 57а; 59; 59а; 60; 61; 62; 64; 64а; 65; 66; 66/1; 66/2; 68; 68а; 68/1; 68/2; 68/3; 69; 70; 71; 72; 73; 73а; 73/3; 74; 75; 76; 89; 89/1; 89/2.
Фрунзе 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 48а; 49; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 59; 60; 61; 61а; 62; 63; 63а; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 69а; 70; 71; 72; 73; 73а; 74; 75; 76; 77; 78; 79; 80; 81; 82; 82а; 83; 84; 85; 86; 87; 88; 89; 90; 91; 92; 93; 93а; 94; 95; 96; 96а; 97; 98; 99; 100; 101; 102; 104; 106; 108; 110; 112.

Абай 39; 41; 42; 43; 43а; 44; 46; 47; 48; 50; 51; 51а; 52; 53; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 58а; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 73а; 74; 75; 75а; 76; 77а; 78; 80; 81; 81а; 82; 83; 84; 84а; 85; 86; 86а; 88; 88а; 90; 92; 94; 94а; 96; 98; 100; 100а; 102; 104; 106; 108; 108а; 110.
М.Горький 51; 53; 54; 55; 56; 57; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 77а; 77б; 78; 79; 80; 81; 81а; 82; 84; 85; 86; 87; 88; 90; 92; 92а; 94; 96; 96а; 100; 100а; 102.
Вокзальная 11; 13; 15; 17; 46; 50; 52; 54; 56; 58; 60; 64; 66; 68; 70; 76; 82; 86; 88; 90.
Пушкин 45; 47; 49; 51; 53; 55; 57; 59; 61; 62; 64; 66; 66а; 67; 68; 68а; 69; 70; 71; 72; 73; 75; 76; 77; 78; 78а; 79; 79а; 80; 81; 81/1; 82; 83; 83б; 84; 85; 86; 86а; 86б; 87; 89; 91; 92; 94; 96; 98; 100.
М.Әуезов 30; 32; 34; 38; 40; 42; 42б; 44; 46; 46/1; 47; 49; 50; 51; 52; 53; 55; 55а; 56; 57; 64; 65; 67; 67а; 69; 71; 73; 75; 77; 77а; 79; 81; 83; 85; 87; 89; 93.
Рабочий поселок 1; 1а; 2; 2/2; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 12; 13; 19; 19а; 20; 24; 25; 31; 33; 35; 39; 41; 41а; 43; 43а; 47; 48; 53; 57; 58; 61; 63; 66; 67; 69; 70; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 79; 79а; 80; 82; 85; 86; 86б; 87; 88; 88а; 89; 90; 91; 93; 93а.
41.
№ 254 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, көшелер:
Урлахер 1; 1а; 1б; 2; 2а; 2б; 3; 3а; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 11; 13; 13а; 14; 15; 17; 19; 20; 20а; 21; 21а; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 33; 33а; 34; 35; 35а; 36; 37; 38; 43; 43а; 44; 45; 45а; 46; 47; 50; 51; 52; 53; 53/1; 54; 54/1; 55.
Шарипов 1; 1а; 2; 2а; 3; 3/3; 3а; 3б; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 15; 17; 18; 19; 20; 21а; 21б; 21в; 21; 22; 23; 24; 24а; 24б; 25; 25а; 26; 27; 27а; 28; 28а; 28г; 29; 29а; 30; 31; 32; 33; 35; 37; 38; 39; 40; 40а; 41; 52; 52а; 55; 56; 57; 58; 59.
Казахстанская 1; 1а; 1б; 1в; 1/1; 2; 2/1; 2а; 2а/1; 3; 3а; 4; 5; 5а; 5/1; 5/2; 6; 7; 8; 9; 10; 10а; 12; 14; 16; 18; 20; 22; 24; 26; 26а; 26б; 27а; 28; 30; 32.
Элеваторная 1; 2; 3; 3/1; 4; 4а; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 17а; 19; 20; 21; 22; 23; 27.
Каменный карьер 1; 2; 3; 4; 5; 7; 10; 11; 13; 14; 15; 16.
Ынтымақ 1; 1а; 2; 2а; 2б; 3; 3а; 4; 5а; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 20; 22; 24; 25; 25а; 26.
М.Аюханов 1; 2а; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 21; 22; 23; 23а; 24; 24а; 25; 26; 26а; 28; 30.
Линейная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 18; 19; 20; 21; 21б; 23; 23а; 30; 34; 34а; 34б; 34г; 34/1; 36.

Абая 39; 41; 42; 43; 43а; 44; 46; 47; 48; 50; 51; 51а; 52; 53; 54; 55; 56; 56а; 57; 58; 58а; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 65; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 72; 73; 73а; 74; 75; 75а; 76; 77а; 78; 80; 81; 81а; 82; 83; 84; 84а; 85; 86; 86а; 88; 88а; 90; 92; 94; 94а; 96; 98; 100; 100а; 102; 104; 106; 108; 108а; 110.
М.Горького 51; 53; 54; 55; 56; 57; 59; 60; 61; 62; 63; 64; 66; 67; 68; 69; 70; 71; 71/2; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 77а; 77б; 78; 79; 80; 81; 81а; 82; 84; 85; 86; 87; 88; 90; 92; 92а; 94; 96; 96а; 100; 100а; 102.
Вокзальная 11; 13; 15; 17; 46; 50; 52; 54; 56; 58; 60; 64; 66; 68; 70; 76; 82; 84; 86; 88; 90.
Пушкина 45; 47; 49; 51; 53; 55; 57; 59; 61; 62; 64; 66; 66а; 67; 68; 68а; 69; 70; 71; 72; 73; 75; 76; 77; 78; 78а; 79; 79а; 80; 81; 81/1; 82; 83; 83б; 84; 85; 86; 86а; 86б; 87; 89; 91; 92; 94; 96; 98; 100.
М.Ауэзова 30; 32; 34; 38; 40; 42; 42б; 44; 46; 46/1; 47; 49; 50; 51; 52; 53; 55; 55а; 56; 57; 64; 65; 67; 67а; 69; 71; 73; 75; 77; 77а; 79; 81; 83; 85; 87; 89; 93.
Рабочий поселок 1; 1а; 2; 2/2; 3; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 12; 13; 19; 19а; 20; 24; 25; 31; 33; 35; 39; 41; 41а; 43; 43а; 47; 48; 53; 57; 58; 61; 63; 66; 67; 69; 70; 72; 73; 74; 75; 76; 77; 79; 79а; 80; 81; 82; 85; 86; 86б; 87; 88; 88а; 89; 90; 91; 93; 93а.
41.
Избирательный участок № 254. Границы: город Атбасар, улицы:
Урлахера 1; 1а; 1б; 2; 2а; 2б; 3; 3а; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 11; 13; 13а; 14; 15; 17; 19; 20; 20а; 21; 21а; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 33; 33а; 34; 35; 35а; 36; 37; 38; 43; 43а; 44; 45; 45а; 46; 47; 50; 51; 52; 53; 53/1; 54; 54/1; 55.
Шарипова 1; 1а; 2; 2а; 3; 3/3; 3а; 3б; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 15; 17; 18; 19; 20; 21а; 21б; 21в; 21; 22; 23; 24; 24а; 24б; 25; 25а; 26; 27; 27а; 28; 28а; 28г; 29; 29а; 30; 31; 32; 33; 35; 37; 38; 39; 40; 40а; 41; 52; 52а; 55; 56; 57; 58; 59.
Казахстанская 1; 1а; 1б; 1в; 1/1; 2; 2/1; 2а; 2а/1; 3; 3а; 4; 5; 5а; 5/1; 5/2; 6; 7; 8; 9; 10; 10а; 12; 14; 16; 18; 20; 22; 24; 26; 26а; 26б; 27а; 28; 30; 32.
Элеваторная 1; 2; 3; 3/1; 4; 4а; 5; 6; 7; 8; 9; 9а; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 17а; 19; 20; 21; 22; 23; 27.
Каменный карьер 1; 2; 3; 4; 5; 7; 10; 11; 13; 14; 15; 16.
Ынтымак 1; 1а; 2; 2а; 2б; 3; 3а; 4; 5а; 6; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 20; 22; 24; 25; 25а; 26.
М.Аюханова 1; 2а; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 21; 22; 23; 23а; 24; 24а; 25; 26; 26а; 28; 30.
Линейная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 7а; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 18; 19; 20; 21; 21б; 23; 23а; 30; 34; 34а; 34б; 34г; 34/1; 36.

Строительная 1; 2; 2а; 3; 4; 5; 7; 8; 9; 10; 12; 14; 16; 18; 20; 22; 23; 24.
Южная 1; 3; 4; 5; 5а; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 34; 35; 36; 37; 38; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 51; 53; 55; 57.
Степная 1; 1а; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 13а; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 38; 39; 40; 42; 44; 46; 48; 49; 50; 51; 52а; 52; 54; 56; 58; 60.
42.
№ 255 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, көшелер:
Электростанционная 1; 1а; 1б; 1в; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 27; 28; 29; 30; 35; 37; 38; 39; 41; 43; 43а; 45; 45а; 51; 53; 57; 61; 63.
Ульянов 1; 3; 4; 4а; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 12а; 12б; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 25а; 26; 27; 28а; 29; 30; 33; 37; 39.
Достық 1; 3; 3а; 5; 6; 7; 8; 8а; 9; 9а; 10; 14; 14а; 15; 16; 16а; 18; 18а; 18б; 20; 22; 24; 25; 26; 27; 27а; 28; 29; 29а; 31; 32; 33; 34; 34а; 35; 35а; 36; 36а; 37; 38; 41; 42; 43; 43а; 44; 44а; 45; 45а; 49.
Жамбыл 1; 2а; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 14; 15; 19а; 20; 20а; 21а; 22; 23; 23а; 24; 24а; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 31а; 32; 33; 33а; 34; 34а; 35; 36; 37; 38; 39; 39а; 41; 42; 43; 45; 46а; 47; 48; 52.
Поселок ЖБК 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 9; 11/1; 12; 16; 17; 18.
43.
№ 256 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, көшелер:
Набережная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 8а; 8б.
Заправочная 1; 2; 3; 4; 4а; 4б; 5; 8.
Перевалочная 1; 1а; 1/1; 2; 3; 3а; 4; 4а; 5; 5а; 6; 6а; 7; 7а; 8; 8а; 9; 9а; 10; 10а; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18.
Поселковая 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27.
Озерная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16.
Әлия Молдағұлова 1а; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14а; 14е; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 19а; 20; 21; 21а; 22; 23; 23б; 23в; 24; 25; 25а; 25б; 26; 27; 28; 29; 29а; 30; 31; 31а; 32; 33; 34.
Транспортная 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 5; 7; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 16; 17; 18; 20; 21; 22; 23; 25; 26; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 39; 40; 42; 43; 46; 47; 48; 50; 51; 52; 52а; 54; 56; 58; 60; 62; 64; 66; 68; 70; 72а; 74; 76; 78; 80; 82; 86; 88.
8 Март 1; 3; 5; 6; 7; 9; 11; 13; 15; 27.
Сары-арқа 1; 1б; 1в; 3а; 3в; 5; 5а; 6; 8; 11; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 20; 21; 22; 24; 25; 26; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 32; 34; 34а; 36; 36а; 40; 41а; 42; 43; 45; 45а; 46; 47; 47а; 49; 49а; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 55а; 56; 57; 57а; 58; 60; 61; 62; 63; 63а; 64; 65; 65а; 67; 68; 68б; 69; 70; 72; 72а; 73; 74; 75; 76; 76а; 77; 77а; 78; 79; 80; 80а; 82; 84; 88; 90; 90а; 92; 92а; 94; 96.

Строительная 1; 2; 2а; 3; 4; 5; 7; 8; 9; 10; 12; 14; 16; 18; 20; 22; 23; 24.
Южная 1; 3; 4; 5; 5а; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 34; 35; 36; 37; 38; 40; 41; 42; 43; 44; 45; 46; 47; 48; 49; 51; 53; 55; 57.
Степная 1; 1а; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 13а; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 26а; 27; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 38; 39; 40; 42; 44; 46; 48; 49; 50; 51; 52а; 52; 54; 56; 58; 60.
42.
Избирательный участок № 255. Границы: город Атбасар, улицы:
Электростанционная 1; 1а; 1б; 1в; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 27; 28; 29; 30; 35; 37; 38; 39; 41; 43; 43а; 45; 45а; 51; 53; 57; 61; 63.
Ульянова 1; 3; 4; 4а; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 12а; 12б; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 25а; 26; 27; 28а; 29; 30; 33; 37; 39.
Достык 1; 3; 3а; 5; 6; 7; 8; 8а; 9; 9а; 10; 14; 14а; 15; 16; 16а; 18; 18а; 18б; 20; 22; 24; 25; 26; 27; 27а; 28; 29; 29а; 31; 32; 33; 34; 34а; 35; 35а; 36; 36а; 37; 38; 41; 42; 43; 43а; 44; 44а; 45; 45а; 49.
Жамбула 1; 2а; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 7а; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 14; 15; 19а; 20; 20а; 21а; 22; 23; 23а; 24; 24а; 25; 26; 27; 28; 29; 30; 31; 31а; 32; 33; 33а; 34; 34а; 35; 36; 37; 38; 39; 39а; 41; 42; 43; 45; 46а; 47; 48; 52.
Поселок ЖБК 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 9; 11/1; 12; 16; 17; 18.
43.
Избирательный участок № 256. Границы: город Атбасар, улицы:
Набережная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 8а; 8б.
Заправочная 1; 2; 3; 4; 4а; 4б; 5; 8.
Перевалочная 1; 1а; 1/1; 2; 3; 3а; 4; 4а; 5; 5а; 6; 6а; 7; 7а; 8; 8а; 9; 9а; 10; 10а; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18.
Поселковая 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 18а; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27.
Озерная 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16.
Алии Молдагуловой 1а; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 6а; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 14а; 14е; 15; 16; 17; 17а; 18; 19; 19а; 20; 21; 21а; 22; 23; 23б; 23в; 24; 25; 25а; 25б; 26; 27; 28; 29; 29а; 30; 31; 31а; 32; 33; 34.
Транспортная 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 5; 7; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 16; 17; 18; 20; 21; 22; 23; 25; 26; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 32; 33; 34; 35; 36; 37; 39; 40; 42; 43; 46; 47; 48; 50; 51; 52; 52а; 54; 56; 58; 60; 62; 64; 66; 68; 70; 72а; 74; 76; 78; 80; 82; 86; 88.
8 Марта 1; 3; 5; 6; 7; 9; 11; 13; 15; 27.
Сары-арка 1; 1б; 1в; 3а; 3в; 5; 5а; 6; 8; 11; 13; 14; 15; 16; 16а; 17; 18; 18а; 20; 21; 22; 24; 25; 26; 27; 27а; 28; 29; 30; 31; 32; 34; 34а; 36; 36а; 40; 41а; 42; 43; 45; 45а; 46; 47; 47а; 49; 49а; 50; 51; 52; 53; 54; 55; 55а; 56; 57; 57а; 58; 60; 61; 62; 63; 63а; 64; 65; 65а; 67; 68; 68б; 69; 70; 72; 72а; 73; 74; 75; 76; 76а; 77; 77а; 78; 79; 80; 80а; 82; 84; 88; 90; 90а; 92; 92а; 94; 96.

86 разъезд 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21.
44.
№ 257 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, Әлия Молдағұлова көшесі 1.
45.
№ 258 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, көшелер:
Мир 1; 1/2; 2; 2/1; 3; 4; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 11а; 12; 13; 13а; 14; 15; 16; 19; 21; 22; 28; 29.
Комсомольская 1; 1/1; 1/2; 2; 3; 5; 7; 9; 11; 12.
Куйбышев 1; 1/1; 1/2; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 19; 21.
ПЧ-8 2; 5; 6; 7; 8; 9; 10.
Пригородная 1; 1а; 1б; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 10; 10а; 12; 13; 15; 16; 17; 18.
Гвардейская 1; 1а; 2; 2а; 2б; 3; 4; 4а; 4б; 6; 7; 8; 8а; 9; 9а; 10; 10а; 11; 12; 12а; 13; 14; 14а; 15; 15а; 16; 16а; 16б; 17; 17а; 18; 19; 20; 20б; 22; 22а; 24; 24а; 26; 26а; 26б; 26г; 27; 27а; 28; 28а; 29; 29а; 30.
Маяковский 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 10а; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 16б.
Краснознаменная 1; 1а; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10; 11; 11а; 12; 12а; 13; 14; 16; 16/1; 17; 17а; 19; 19а; 21; 23; 24.
46.
№ 259 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, көшелер:
Автомобилистов 1; 1/1; 1а; 2; 2а; 3; 4; 4/1; 6; 7; 8; 8/1; 9; 10; 11; 13; 15; 17.
Молодежная 3; 4; 5; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 13; 13а; 14; 15; 15/1; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 25; 26; 27; 43.
Ирченко 1; 1а; 2; 2а; 3; 4; 4а; 4/4; 5; 5/1; 6; 6а; 6б; 6в; 7; 8; 9; 10; 12; 13; 14; 14а; 14б; 14в; 14г; 16; 16а; 16б; 16в; 17; 17а; 18; 19; 19а; 19б; 19в; 20; 21; 21а; 22; 22а; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 28а; 29; 30; 31.
Бірлік 1; 3; 5; 7; 8; 9; 11; 12; 13; 14; 15; 17; 18; 19; 19а; 20; 20а; 21; 22; 23; 23а; 25; 27; 29; 31.
С.Сейфуллин 1; 1а; 2а; 3а; 4; 5а; 6; 6а; 7; 9а; 11; 12; 13.
Инкубаторная 1.
Никита Карацупа 5; 6; 9; 14; 16; 40.
Құрманғазы 25.

86 разъезд 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21.
44.
Избирательный участок № 257. Границы: город Атбасар, улица Алии Молдагуловой 1.
45.
Избирательный участок № 258. Границы: город Атбасар, улицы:
Мира 1; 1/2; 2; 2/1; 3; 4; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 11а; 12; 13; 13а; 14; 15; 16; 19; 21; 22; 28; 29.
Комсомольская 1; 1/1; 1/2; 2; 3; 5; 7; 9; 11; 12.
Куйбышева 1; 1/1; 1/2; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 11; 12; 13; 14; 14а; 15; 16; 17; 18; 19; 21.
ПЧ-8 2; 5; 6; 7; 8; 9; 10.
Пригородная 1; 1а; 1б; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 10; 10а; 12; 13; 15; 16; 17; 18.
Гвардейская 1; 1а; 2; 2а; 2б; 3; 4; 4а; 4б; 6; 7; 8; 8а; 9; 9а; 10; 10а; 11; 12; 12а; 13; 14; 14а; 15; 15а; 16; 16а; 16б; 17; 17а; 18; 19; 20; 20б; 22; 22а; 24; 24а; 26; 26а; 26б; 26г; 27; 27а; 28; 28а; 29; 29а; 30.
Маяковского 1; 1а; 2; 3; 3а; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 10; 10а; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 16а; 16б.
Краснознаменная 1; 1а; 2; 2а; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10; 11; 11а; 12; 12а; 13; 14; 16; 16/1; 17; 17а; 19; 19а; 21; 23; 24.
46.
Избирательный участок № 259. Границы: город Атбасар, улицы:
Автомобилистов 1; 1/1; 1а; 2; 2а; 3; 4; 4/1; 6; 7; 8; 8/1; 9; 10; 11; 13; 15; 17.
Молодежная 3; 4; 5; 6; 7; 8; 8а; 9; 10; 11; 12; 13; 13а; 14; 15; 15/1; 16; 17; 18; 19; 20; 20а; 21; 22; 23; 25; 26; 27; 43.
Ирченко 1; 1а; 2; 2а; 3; 4; 4а; 4/4; 5; 5/1; 6; 6а; 6б; 6в; 7; 8; 9; 10; 12; 13; 14; 14а; 14б; 14в; 14г; 16; 16а; 16б; 16в; 17; 17а; 18; 19; 19а; 19б; 19в; 20; 21; 21а; 22; 22а; 23; 24; 25; 26; 27; 28; 28а; 29; 30; 31.
Бирлик 1; 3; 5; 7; 8; 9; 11; 12; 13; 14; 15; 17; 18; 19; 19а; 20; 20а; 21; 22; 23; 23а; 25; 27; 29; 31.
С.Сейфуллина 1; 1а; 2а; 3а; 4; 5а; 6; 6а; 7; 9а; 11; 12; 13.
Инкубаторная 1.
Никиты Карацупа 5; 6; 9; 14; 16; 40.
Курмангазы 25.

Тәуелсіздікке 20 жыл 7; 9; 11; 13; 15; 17; 19; 21; 23; 25; 27; 29.
Жібек жолы 2; 4; 6; 8; 10; 12; 14; 16.
Ыбырай Алтынсарин 20/1.
Микрорайон № 1 11; 12; 12/1; 13; 13/1; 13/2; 13/3; 14; 15; 15/2; 16; 17; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28/1; 28/2; 30; 31.
47.
Алынып тасталды – Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімінің 13.02.2018 № 2 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
48.
№ 261 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, Урицкий көшесі 38.
49.

Тауелсиздикке 20 жыл 7; 9; 11; 13; 15; 17; 19; 21; 23; 25; 27; 29.
Жибек жолы 2; 4; 6; 8; 10; 12; 14; 16.
Ибрая Алтынсарина 20/1.
Микрорайон № 1 11; 12; 12/1; 13; 13/1; 13/2; 13/3; 14; 15; 15/2; 16; 17; 19; 20; 21; 22; 23; 24; 25; 26; 27; 28/1; 28/2; 30; 31.
47.
Исключена решением акима Атбасарского района Акмолинской области от 13.02.2018 № 2 (вводится в действие со дня официального опубликования).
48.
Избирательный участок № 261. Границы: город Атбасар, улица Урицкого 38.
49.

№ 810 сайлау учаскесі. Шекарасы: Атбасар қаласы, Ш.Уәлиханов көшесі 15.

Избирательный участок № 810. Границы: город Атбасар, улица Ш.Уалиханова 15.