Ерейментау қаласы жерлерінің аумағындағы жер салығының мөлшерлемелерін арттыру (азайту) туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 7 наурыздағы № 5С-23/6-14 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 сәуірде № 4084 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 қазандағы № 7С-33/3-22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 06.10.2022 № 7С-33/3-22 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 24.01.2018 № 6С-20/3-18 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 510-бабына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 24.01.2018 № 6С-20/3-18 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Ерейментау қаласы жерлерінің аумағындағы жер салығының мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес арттырылсын (азайтылсын).
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 24.01.2018 № 6С-20/3-18 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ерейментау аудандық мәслихатының "Жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету) пайыздары және салық салу мақсаттары үшін жерлерді аймақтарға бөлу сызбанұсқасын бекіту туралы" 2013 жылғы 27 наурыздағы № 5С-13/4-13 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3721 болып тіркелген, 2013 жылғы 25 мамырында "Ереймен" аудандық газетінде, 2013 жылғы 25 мамырында "Ерейментау" аудандық газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешiм Ақмола облысы Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Е.Дүйсен
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы
Қ.Махметов
КЕЛІСІЛДІ
Ерейментау ауданы
әкімінің міндетін атқарушы
Н.Мұқатов
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Салық комитеті
Ақмола облысы бойынша
Салық департаментінің
Ерейментау ауданы бойынша
Салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Т.Ахметуллин
Ерейментау аудандық мәслихатының
2014 жылғы 07 наурыздағы № 5С-23/6-14
шешіміне қосымша
Ерейментау қаласы жерлерінің аумағындағы жер салығының мөлшерлемелерін арттыру (азайту) пайыздары

О повышении (понижении) ставок земельного налога на территории земель города Ерейментау
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 7 марта 2014 года № 5С-23/6-14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 апреля 2014 года № 4084. Утратило силу решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 6 октября 2022 года № 7С-33/3-22
Сноска. Утратило силу решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 06.10.2022 № 7С-33/3-22 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 24.01.2018 № 6С-20/3-18 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Повысить (понизить) ставки земельного налога на территории земель города Ерейментау согласно приложению.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 24.01.2018 № 6С-20/3-18 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2. Признать утратившим силу решение Ерейментауского районного маслихата "Об утверждении схемы зонирования земель для целей налогообложения и процентах повышения (понижения) базовых ставок земельного налога" от 27 марта 2013 года № 5С-13/4-13 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3721, опубликовано 25 мая 2013 года в районной газете "Ереймен", 25 мая 2013 года в районной газете "Ерейментау").
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Ерейментауского
районного маслихата
Е.Дүйсен
Секретарь
Ерейментауского
районного маслихата
К.Махметов
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
акима Ерейментауского района
Н.Мукатов
Руководитель
государственного учреждения
"Налоговое управление
по Ерейментаускому району
Налогового департамента
по Акмолинской области
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Т.Ахметуллин
Приложение
к решению рейментауского
районного маслихата
от 07 марта 2014 года
№ 5С-23/6-14
Проценты повышения (понижения) ставок земельного налога на территории земель города Ерейментау