Есіл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 тамыздағы № 22/2 "Есіл ауданындағы әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы № 29/9 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 2 сәуірде № 4066 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 маусымдағы № 5/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 21.06.2016 № 5/3 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 56 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Ақмола облысының облыстық және аудандық (қалалық) бюджеттер арасындағы 2014-2016 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемдері туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 5С-20-3 шешіміне сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "Есіл ауданындағы әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2013 жылғы 23 тамыздағы № 22/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3815 тіркелген, 2013 жылғы 4 қазанда "Жаңа Есіл" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
Есіл ауданындағы әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларындағы:
10 тармақтың 1 тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) ай сайын шығындарын өтеуге 100 пайыз мөлшерінде – коммуналдық қызмет ақысын және телефон байланысы қызметінің абоненттік ақысын төлеуге Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне;".
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
С.Төлебаев
Аудандық мәслихат хатшысы С.Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ
Есіл ауданының әкімі Қ.Рахметов

О внесении изменения в решение Есильского районного маслихата от 23 августа 2013 года № 22/2 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Есильского района"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 27 февраля 2014 года № 29/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 апреля 2014 года № 4066. Утратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 21 июня 2016 года № 5/3
Сноска. Утратило силу решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 21.06.2016 № 5/3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 56 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением сессии Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 5С-20-3 "Об объемах трансфертов общего характера между областным и районными (городскими) бюджетами Акмолинской области на 2014-2016 годы" Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Есильского района" от 23 августа 2013 года № 22/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3815, опубликовано 4 октября 2013 года в районной газете "Жаңа Есіл") следующее изменение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Есильского района:
подпункт 1 пункта 10 изложить в новой редакции:
"1) участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за оплату коммунальных услуг и абонентской платы за услуги телефонной связи - в размере 100 процентов возмещения затрат ежемесячно;".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
С.Тулебаев
Секретарь районного маслихата С.Кудабаев
СОГЛАСОВАНО
Аким Есильского района К.Рахметов