Байғанин ауданы аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы орындар белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 58 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 наурызда № 3828 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 27 қаңтардағы № 20 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 27.01.2015 № 20 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуiрдегi № 544 «Сауда қызметiн реттеу туралы» Заңының 8, 27-баптарына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2005 жылғы 21 сәуiрдегi № 371 «Iшкi сауда Ережесiн бекiту туралы» қаулысына сәйкес Байғанин ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Байғанин ауданы аумағында көшпелi сауданы жүзеге асыру үшiн арнайы орындар қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары А.Ерғалиевке жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкiмi Н.Б.Аққұл
Аудан әкiмдiгiнiң
"24" ақпан 2014 жылғы
№ 58 қаулысына қосымша
Байғанин ауданы аумағында көшпелi сауданы жүзеге асыру үшiн арнайы орындар
Ауыл
атауы
Сауда орындары
Қарауылкелді ауылдық округi
1
Қарауылкелді
Барақ батыр көшесi (аудандық Мәдениет үйінің қасында)
2
Қарауылкелді
Асау батыр көшесі (Тәуелсіздіктің 20 жылдығы атындағы парктің қасында)
3
Қосарал
Шанақ көшесi («Дана» дүкенінің жанында)
4
Көкбұлақ
Орталық көшесі (ауылдық клубтың қасында)
5
Қазақстан
Орталық көшесі (ауылдық медициналық пункттің жанында)
Көлтабан ауылдық округi
6
Жарлы
Ардагерлер көшесі (ауылдық Мәдениет үйінің жанында)
7
Қораши
Қарабұлақ көшесі (ауылдық клубтың жанында)
8
Жыңғылдытоғай
Наркеткен көшесі (ауылдық медициналық пункттің жанында)
Ащы ауылдық округi
9
Ноғайты
Орталық көшесi № 9 үй (ауылдық клубтың қасында)
Қопа ауылдық округi
10
Ебейті
Жеңіс көшесi ("Сағын" дүкенінің қасында)
11
Қопа
Ақтан көшесі (№ 19 үйдің қасында)
12
Айрық
Айрық көшесі (ауылдық кітапхана қасында)
13
Көптоғай
Көптоғай көшесі (№4 үйдің қасында)
Миялы ауылдық округi
14
Миялы
Орталық көшесi (№ 9 үйдің қасында)
15
Дияр
Мектеп көшесі (№ 1 үйдің қасында)
Жаңажол селолық округi
16
Оймауыт
Мәдениет көшесі (ауылдық Мәдениет үйінің жанында )
Сартоғай ауылдық округi
17
Алтай батыр
Бұлақ көшесi («Асылтас» дүкенiнiң қасында)
18
Баршақұм
Жағалау көшесі ( ауылдық клубтың қасында)
19
Шұқырши
Сарыөзек көшесі (ауылдық медициналық пункттің жанында)
Жарқамыс ауылдық округi
20
Жарқамыс
Орталық көшесі ("Наурызбек" дүкенінің жанында)
21
Қаражар
Орталық көшесі ("Нұрсұлтан" дүкенінің жанында)
22
Ақтам
Ақжар көшесі (№ 3 үйдің қасында)
Қызылбұлақ ауылдық округi
23
Кемерши
Орталық көшесі («Көркем» дүкенiнiң қасында)
24
Бұлақтыкөл
Орталық көшесі ( ауылдық клубтың қасында)
25
Жаңатаң
Жағалау көшесі ( ауылдық клубтың қасында)

Об определении специальных мест для осуществления выездной торговли на территории Байганинского района
Постановление Байганинского районнного акимата Актюбинской области от 24 февраля 2014 года № 58. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 марта 2014 года № 3828. Утратило силу постановлением Байганинского районного акимата Актюбинской области от 27 января 2015 года № 20
Сноска. Утратило силу постановлением Байганинского районного акимата Актюбинской области от 27.01.2015 № 20.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 8 и 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года № 544 «О регулировании торговой деятельности», постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года № 371 «Об утверждении Правил внутренней торговли» акимат Байганинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить специальные места для осуществления выездной торговли на территории Байганинского района согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Ергалиева.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района Н.Аққұл
Приложение
к постановлению акимата района
от " 24" февраля 2014 года № 58
Специальные места для осуществления выездной торговли на территории Байганинского района
Наименование
села
Места торговли
Карауылкельдинскиий сельский округ
1
Карауылкельды
улица Барак батыра (возле районного Дома культуры)
2
Карауылкельды
улица Асау батыра (возле парка 20 лет Независимости РК)
3
Косарал
улица Шанака (рядом с магазином «Дана»)
4
Кокбулак
улица Орталык (рядом с сельским клубом)
5
Казахстан
Улица Орталык (рядом с сельским медицинском пунктом)
Култабанский сельский округ
6
Жарлы
улица Ардагерлер (рядом с сельским Домом культуры)
7
Кораши
улица Карабулак (рядом с сельским клубом)
8
Жынгылдытогай
улица Наркеткен (рядом с сельским медицинском пунктом)
Ащинский сельский округ
9
Ногайты
улица Орталык дом № 9 (возле сельского клуба)
Копинский сельский округ
10
Ебейты
улица Женис (возле магазина "Сағын")
11
Копа
улица Актан (возле дома №19)
12
Айрык
улица Айрык (возле сельской библиотеки)
13
Коптогай
улица Коптогай (возле дома № 4)
Миялинский сельский округ
14
Миялы
улица Орталык (возле дома № 9)
15
Дияр
улица Мектеп (возле дома № 1)
Жанажолский сельский округ
16
Оймауыт
улица Мадениет (рядом с сельским Домом культуры)
Сартугайский сельский округ
17
Алтай батыр
улица Булак (возле магазина «Асылтас»)
18
Баршакум
улица Жагалау (возле сельского клуба)
19
Шукырши
улица Сарыозек (рядом с сельским медицинском пунктом)
Жаркамысский сельский округ
20
Жаркамыс
улица Орталык (рядом с магазином «Наурызбек»)
21
Каражар
улица Орталык (рядом с магазином «Нұрсұлтан»)
22
Актам
улица Акжар (возле дома № 3)
Кызылбулакский сельский округ
23
Кемерши
улица Орталык (возле магазина «Коркем»)
24
Булактыкол
улица Орталык (возле сельского клуба)
25
Жанатан
улица Жагалау (возле сельского клуба)