Қарауылкелді ауылдық округінің әкімінің 2012 жылғы 9 сәуірдегі № 34 "Қарауылкелді ауылдық округінің Қарауылкелді, Қазақстан, Қосарал және Көкбұлақ елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 17 қарашадағы № 161 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 қарашада № 4085 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына және Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі № 121-V «Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Конституциялық Заңына сәйкес, Қарауылкелді ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 9 сәуірдегі № 34 «Қарауылкелді ауылдық округінің Қарауылкелді, Қазақстан, Қосарал және Көкбұлақ елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-4-147 санымен тіркелген, 2012 жылғы 17 мамырда «Жем-Сағыз» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің мемлекеттік тіліндегі мәтінінде «селосының», «елді мекеніне» сөздері «ауылының» сөзімен ауыстырылсын;
шешімнің орыс тіліндегі атауы мен бүкіл мәтіні бойынша «аульного», «аула» сөздері тиісінше «сельского», «села» сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі
Е.Калиев

О внесении изменений в решение акима Карауылкелдинского аульного округа от 9 апреля 2012 года № 34 "О присвоении наименований улицам населенных пунктов Карауылкелды, Казахстан, Косарал и Кокбулак Карауылкелдинского аульного округа"
Решение акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 17 ноября 2014 года № 161. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 ноября 2014 года № 4085
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года № 121-V «О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений», аким Карауылкелдинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Карауылкелдинского аульного округа от 9 апреля 2012 года № 34 «О присвоении наименовании улицам населенных пунктов Карауылкелды, Казахстан, Косарал и Кокбулак Карауылкелдинского аульного округа» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-4-147, опубликованное 17 мая 2012 года в районной газете «Жем-Сагыз») следующие изменения:
в тексте указанного решения на государственном языке слова «селосының», «елді мекеніне» заменить словом «ауылының»;
в заголовке решения на русском языке и по всему тексту слова «аульного», «аула» заменить соответственно словами «сельского», «села».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа
Е.Калиев