Мәртөк аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 102 "Әлеуметтік көмек көрсетудің және Мәртөк ауданы аумағында тұратын мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 154 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 қаңтарда № 4167 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 наурыздағы № 66 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 10.03.2017 № 66 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2-3 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджет кодексінің 56 бабының 1 тармағының 4) тармақшасына сәйкес Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 102 "Әлеуметтік көмек көрсетудің және Мәртөк ауданы аумағында тұратын мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3745, 2014 жылғы 6 ақпанда "Мәртөк тынысы" газетінің № 7-9 жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешіммен бекітілген Қағидалары келесі мазмұндағы 6-1 тармақпен толықтырылсын:
"6-1. Табыстарын есепке алмай ай сайынғы әлеуметтік көмек алушылар санатының тізбесі:
1) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектері – әлеуметтік-тұрмыстық қажеттілігіне айына 8000 (сегіз мың) теңге мөлшерінде;
2) әлеуметтік маңызы бар аурулармен (онкологиялық ауруы, адамның иммунитет тапшылығы вирусы және туберкулездің түрлі нысандары) ауыратын азаматтар – медициналық мекемелердің берілген тізімдері бойынша, жылына алты айға дейінгі амбулаториялық ем алу мерзіміне ай сайын 10 (он) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық мәслихатының сессия төрағасы Ә. Әлмұхамбетов
Мәртөк аудандық мәслихатының хатшысы А. Исмағұлов

О внесении дополнения врешение Мартукского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 102 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, проживающих на территории Мартукского района"
Решение маслихата Мартукского района Актюбинской области от 23 декабря 2014 года № 154. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 января 2015 года № 4167. Утратило силу решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 10 марта 2017 года № 66
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 10.03.2017 № 66 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 102 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, проживающих на территории Мартукского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3745, опубликованное 6 февраля 2014 года в газете "Мәртөк тынысы" № 7-9) следующее дополнение:
Правила, утвержденные вышеуказанным решением, дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Перечень категорий получателей ежемесячной социальной помощи без учета доходов:
1) участники и инвалиды Великой Отечественной войны – на социально-бытовые нужды в размере 8000 (восьми тысяч) тенге в месяц;
2) граждане, имеющие социально-значимые заболевания (онкологические заболевания, вирус иммунодефицита человека и различные формы туберкулеза) – согласно списков, предоставляемых медицинскими учреждениями на период амбулаторного лечения в пределах до шести месяцев в году в размере 10 (десяти) месячных расчетных показателей ежемесячно.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Мартукского районного маслихата А. Альмухамбетов
Секретарь Мартукскогорайонного маслихата А. Исмагулов