Шалқар ауданы Айшуақ селолық округі әкімінің 2009 жылғы 11 тамыздағы № 10 "Елді мекендерге көше атауын беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Айшуақ ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 3 қарашадағы № 16 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 қарашада № 4083 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына және Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі № 121-V "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына сәйкес, Шалқар ауданы Айшуақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар ауданы Айшуақ ауылдық округінің әкімінің 2009 жылғы 11 тамыздағы № 10 "Елді мекендерге көше атауын беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-13-116 санымен тіркелген, 2009 жылғы 9 қыркүйектегі "Шалқар" аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген мемлекеттік тіліндегі шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабына сәйкес және Айшуақ ауылдық округі Бегімбет және Есет ауылдары халқының пiкiрiн ескере отырып, Шалқар ауданы Айшуақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ";
мемлекеттік тіліндегі шешімнің бүкіл мәтіні бойынша "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Айшуақ ауылдық округі әкімінің 14.04.2015 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Айшуақ ауылдық округінің әкімі Е. Әдіманов

О внесении изменений в решение акима Айшуакского сельского округа Шалкарского района от 11 августа 2009 года № 10 "О присвоении наименований улицам населенных пунктов"
Решение акима Айшуакского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 3 ноября 2014 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 ноября 2014 года № 4083
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года № 121-V "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений, аким Айшуакского сельского округа Шалкарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Айшуакского сельского округа Шалкарского района от 11 августа 2009 года № 10 "О присвоении наименований улицам населенных пунктов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-13-116, опубликованное 9 сентября 2009 года в газете "Шалқар") следующие изменения:
преамбулу указаного решения на государственном языке изложить в новой редакции:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабына сәйкес және Айшуақ ауылдық округі Бегімбет және Есет ауылдары халқының пiкiрiн ескере отырып, Шалқар ауданы Айшуақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ";
по всему тексту решения на государственном языке слово "селолық" заменить соответственно словом "ауылдық".
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением акима Айшуакского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 14.04.2015 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Айшуакского сельского округа Е. Адиманов