Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы "Алматы облысының 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 26-156 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 24 сәуірдегі N 31-186 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 12 мамырда N 2697 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106 – бабының 4-тармағына және 108-бабының 1- тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 – бабы 1 – тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы "Алматы облысының 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 26-156 шешіміне (2013 жылғы 24 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2534 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 9 қаңтардағы N 3 "Огни Алатау" және 2014 жылғы 9 қаңтардағы N 3 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы "Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы "Алматы облысының 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 26-156 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 27-168 шешіміне (2014 жылғы 11 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2570 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 25 ақпандағы N 24 "Огни Алатау" және 2014 жылғы 25 ақпандағы N 24 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы "Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы "Алматы облысының 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 26-156 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 29-176 шешіміне (2014 жылғы 3 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2642 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 17 сәуірдегі N 43 "Огни Алатау" және 2014 жылғы 17 сәуірдегі N 43 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "283 852 596" саны "290 222 356" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"салықтық түсімдер бойынша" "2 572 682" саны "8 860 997" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер бойынша" "539" саны "2 553" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері бойынша" "281 273 818" саны "281 353 249" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"аудандық (қалалық) бюджеттерден трансферттер" "51 946 675" саны "51 945 728" санына ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 18 декабря 2013 года N 26-156 "Об областном бюджете Алматинской области на 2014-2016 годы"
Решение Алматинского областного маслихата от 24 апреля 2014 года N 31-186. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 мая 2014 года N 2697
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 и пунктом 1 статьи 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 18 декабря 2013 года N 26-156 "Об областном бюджете Алматинской области на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 декабря 2013 года за N 2534, опубликованного в газетах "Огни Алатау" от 9 января 2014 года N 3 и "Жетісу" от 9 января 2014 года N 3), в решение Алматинского областного маслихата от 30 января 2014 года N 27-168 "О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 18 декабря 2013 года N 26-156 "Об областном бюджете Алматинской области на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 февраля 2014 года за N 2570, опубликованного в газетах "Огни Алатау" от 25 февраля 2014 года  N 24 и "Жетісу" от 25 февраля 2014 года N 24), в решение Алматинского областного маслихата от 31 марта 2014 года N 29-176 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 18 декабря 2013 года N 26-156 "Об областном бюджете Алматинской области на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 апреля 2014 года за N 2642, опубликованного в газетах "Огни Алатау" от 17 апреля 2014 года N 43 и "Жетісу" от 17 апреля 2014 года N 43), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифры "283 852 596" заменить на цифры "290 222 356", в том числе по:
"налоговым поступлениям" цифры "2 572 682" заменить на цифры "8 860 997";
"неналоговым поступлениям" цифры "539" заменить на цифры "2 553";
"поступлениям трансфертов" цифры "281 273 818" заменить на цифры "281 353 249", в том числе:
"трансферты из районных (городских) бюджетов" цифры "51 946 675" заменить на цифры "51 945 728";

"республикалық бюджеттен түсетін трансферттер - барлығы" "229 327 143" саны "229 407 521" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "53 101 305" саны "53 181 683" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "290 157 525" саны "295 904 290" санына ауыстырылсын.
3) "таза бюджеттік несиелендірулер" "2 612 410" саны "2 929 505" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік несиелер" "3 458 685" саны "3 858 685" санына ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" "846 275" саны "929 180" санына ауыстырылсын;
4) "қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо" "8 491 706" саны "8 797 506" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"қаржылық активтерді сатып алу" "8 491 706" саны "8 797 506" санына ауыстырылсын;
5) "тапшылық" "(-) 17 409 045" саны "(-) 17 408 945" санына ауыстырылсын;
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру" "17 409 045" саны "17 408 945" санына ауыстырылсын.
5 тармақтағы:
"9 892 894" саны "10 841 877" санына ауыстырылсын;
"5 761 528" саны "5 949 811" санына ауыстырылсын;
"4 131 366" саны "4 892 066" санына ауыстырылсын;
"207 289" саны "395 562" санына ауыстырылсын;
"3 986 826" саны "4 692 526" санына ауыстырылсын;
"77 270" саны "132 270" санына ауыстырылсын;
10-1 тармақтағы:
"2 947 156" саны "2 946 670" санына ауыстырылсын;
16- тармақтағы:
"17 503 261" саны "17 222 130" санына ауыстырылсын;
17- тармақтағы:
"14 380 375" саны "14 642 520" санына ауыстырылсын;
"5 280 217" саны "5 533 007" санына ауыстырылсын;
18- тармақтағы:
"9 705 371" саны "10 059 530" санына ауыстырылсын;
19- тармақтағы:
"7 955 637" саны "8 115 167" санына ауыстырылсын;
20- тармақтағы:
"542 283" саны "763 906" санына ауыстырылсын;
24- тармақтағы:
"44 430" саны "39 424" санына ауыстырылсын;
25- тармақтағы:
"706 373" саны "711 614" санына ауыстырылсын;
26- тармақтағы:
"8 885 623" саны "9 560 595" санына ауыстырылсын;
27- тармақтағы:
"51 577" саны "151 577" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 5-1 қосымшасы осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 5-2 қосымшасы осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 11 қосымшасы осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
7. Көрсетілген шешімнің 12 қосымшасы осы шешімнің 6 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
8. Көрсетілген шешімнің 13 қосымшасы осы шешімнің 7 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

"трансферты из республиканского бюджета - всего" цифры "229 327 143" заменить на цифры "229 407 521", из них:
"целевые текущие трансферты" цифры "53 101 305" заменить на цифры "53 181 683".
2) "Затраты" цифры "290 157 525" заменить на цифры "295 904 290".
3) "чистое бюджетное кредитование" цифры "2 612 410" заменить на цифры "2 929 505", в том числе:
"бюджетные кредиты" цифры "3 458 685" заменить на цифры "3 858 685";
"погашение бюджетных кредитов" цифры "846 275" заменить на цифры "929 180";
4) "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифры "8 491 706" заменить на цифры "8 797 506", в том числе:
"приобретение финансовых активов" цифры "8 491 706" заменить на цифры "8 797 506";
5) "дефицит" цифры "(-) 17 409 045" заменить на цифры "(-) 17 408 945";
6) "финансирование дефицита бюджета" цифры "17 409 045" заменить на цифры "17 408 945".
в пункте 5:
цифры "9 892 894" заменить на цифры "10 841 877";
цифры "5 761 528" заменить на цифры "5 949 811";
цифры "4 131 366" заменить на цифры "4 892 066";
цифры "207 289" заменить на цифры "395 562";
цифры "3 986 826" заменить на цифры "4 692 526";
цифры "77 270" заменить на цифры "132 270";
в пункте 10-1:
цифры "2 947 156" заменить на цифры "2 946 670";
в пункте 16:
цифры "17 503 261" заменить на цифры "17 222 130";
в пункте 17:
цифры "14 380 375" заменить на цифры "14 642 520";
цифры "5 280 217" заменить на цифры "5 533 007";
в пункте 18:
цифры "9 705 371" заменить на цифры "10 059 530";
в пункте 19:
цифры "7 955 637" заменить на цифры "8 115 167";
в пункте 20:
цифры "542 283" заменить на цифры "763 906";
в пункте 24:
цифры "44 430" заменить на цифры "39 424";
в пункте 25:
цифры "706 373" заменить на цифры "711 614";
в пункте 26:
цифры "8 885 623" заменить на цифры "9 560 595";
в пункте 27:
цифры "51 577" заменить на цифры "151 577".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 5-1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 5-2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Приложение 11 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению.
7. Приложение 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.
8. Приложение 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему решению.

9. Көрсетілген шешімнің 14 қосымшасы осы шешімнің 8 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
10. Көрсетілген шешімнің 15 қосымшасы осы шешімнің 9 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
11. Көрсетілген шешімнің 16 қосымшасы осы шешімнің 10 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
12. Көрсетілген шешімнің 19 қосымшасы осы шешімнің 11 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
13. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың "Бюджет, қаржы және тарифтік саясат жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
14. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Е. Миразов
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                                    Е. Келемсейіт
"КЕЛІСІЛГЕН"
Алматы облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Нафиса Төлекқызы Сатыбалдина
2014 жылғы "24" сәуір
Алматы облыстық Мәслихатының 2014 жылғы
"24" сәуірдегі "Алматы облыстық мәслихатының
2013 жылғы 18 желтоқсандағы "Алматы облысының
2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы"
N 26-156 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы"
N 31-186 шешіміне
1 қосымша
Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы
"18" желтоқсандағы "Алматы облысының 2014-2016 жылдарға
арналған облыстық бюджеті туралы" N 26-156 шешімімен
бекітілген 1 қосымша
Алматы облысының 2014 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сынып
Атауы
Ішкі сынып
I.Кірістер

9. Приложение 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему решению.
10. Приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 9 к настоящему решению.
11. Приложение 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 10 к настоящему решению.
12. Приложение 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 11 к настоящему решению.
13. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата "По вопросам бюджета, финансов и тарифной политики".
14. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2014 года.
Председатель
сессии областного Маслихата                Е. Миразов
Секретарь
областного Маслихата                       Е. Келемсейт
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования
Алматинской области"                       Сатыбалдина Нафиса Тулековна
"24" апреля 2014 года
Приложение 1
к решению маслихата Алматинской области
от "24" апреля 2014 года N 31-186 "О внесении
изменений в решение Маслихата
Алматинской области от 18 декабря 2013 года
N 26-156 "Об областном бюджете
Алматинской области на 2014-2016 годы"
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Алматинской области от 18 декабря 2013 года
N 26 -156 "Об областном бюджете
Алматинской области на 2014-2016 годы"
Областной бюджет Алматинской области на 2014 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Наименование
Подкласс
I.Доходы

690 326
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы
өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен
сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен
егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті
жанар-жағармай материалдары мен басқа да
тауар-материалдық құндылықтардың құнын
арзандатуды субсидиялау
2 167 956
021
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы
өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік
пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын
алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды
және олардың ыдыстарын арнайы сақтау
орындарын (көмiндiлердi) ұстау және жөндеу

690 326
020
Субсидирование повышения урожайности и
качества продукции растениеводства,
удешевление стоимости горюче-смазочных
материалов и других товарно-материальных
ценностей, необходимых для проведения
весенне-полевых и уборочных работ, путем
субсидирования производства приоритетных
культур
2 167 956
021
Содержание и ремонт государственных пунктов
искусственного осеменения животных, заготовки
животноводческой продукции и сырья, площадок
по убою сельскохозяйственных животных,
специальных хранилищ (могильников)
пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них