Іле ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 07 желтоқсандағы "Іле ауданында қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" № 11-1219 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 12 мамырдағы № 5-410 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 30 мамырда № 2739 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 шілдедегі № 286 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 21.07.2016 № 286 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 5-5), 5-6) тармақшаларына сәйкес, Іле ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Іле ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 07 желтоқсандағы "Іле ауданында қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2012 жылы 26 желтоқсанда № 2254 тіркелген, 2013 жылы 18 қаңтарда аудандық "Іле таңы" газетінің № 4 жарияланған) № 11-1219 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"Іле ауданы бойынша қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының жалпы санының бес пайызы мөлшерінде жұмыс орындарына квота белгіленсін".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Кушенов Ахметжан Рахымбайұлына жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Іле ауданының әкімі Б. Абдулдаев

О внесении изменений в постановление акимата Илийского района от 07 декабря 2012 года № 11-1219 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетных выпусников интернатных организаций в Илийском районе"
Постановление акимата Илийского района Алматинской области от 12 мая 2014 года № 5-410. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 мая 2014 года № 2739. Утратило силу постановлением акимата Илийского района Алматинской области от 21 июля 2016 года № 286
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Илийского района Алматинской области от 21.07.2016 № 286.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктами 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Илийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Илийского районного акимата от 07 декабря 2012 года № 11-1219 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетных выпусников интернатных организаций в Илийском районе" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 декабря 2012 года № 2254, опубликованного в районной газете "Іле таңы" № 4 от 18 января 2013 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпусников интернатных организаций по Илийскому району в размере пяти процентов от общей численности рабочих мест".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возлажить на заместителя акима района Кушенова Ахметжана Рахимбаевича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и водится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Илийского района Б. Абдулдаев