"Алматы-Шымкент" талшықты-оптикалық байланыс жүйесі желісін жүргізу мен пайдалану мақсатында жер учаскесiн пайдалану үшін қауымдық сервитут белгілеу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 қарашадағы № 325 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 қаңтарда № 2460 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2017 жылғы 16 наурыздағы № 39 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 16.03.2017 № 39 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Алматы-Шымкент" талшықты-оптикалық байланыс жүйесі желісін жүргізу мен пайдалану мақсатында жер учаскесiн пайдалану үшін жер учаскелерін жердің меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай екі жыл мерзімге осы қаулының қосымшасына сәйкес қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "TNS-Plus" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне талшықты-оптикалық байланыс жүйесі желісін жүргізу мен пайдалану аяқталғаннан кейін бүлінген жерлерді жаңғырту жүргізу ұсынылсын.
3. "Жамбыл облысы әкімдігінің жер қатынастары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

Об установлении публичного сервитута для использования земельного участка в целях прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи "Алматы-Шымкент"
Постановление акимата Жамбылской области от 27 ноября 2014 года № 325. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 6 января 2015 года № 2460. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 16 марта 2017 года № 39
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 16.03.2017 № 39 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком на два года без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей для использования земельного участка в целях прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи "Алматы-Шымкент" согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Рекомендовать товариществу с ограниченной ответственностью "TNS-Plus" после завершения прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи провести рекультивацию нарушенных земель.
3. Коммунальному государственному учреждению "Управление земельных отношений акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:

1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға, мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Қ.Әбдірайымовқа жүктелсін.

1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе Акимата Жамбылской области.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области К. Абдирайымова.