2015 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 1192 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 қаңтарда № 2467 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20-бабына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысына сәйкес, жұмыссыздар үшін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында, Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. "Тараз қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Г. Олжабаева) Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Маржан Төреқұлқызы Қожаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 5 қаңтарынан туындайтын қатынастарға таралады.
Қала әкімі Н. Календеров
Тараз қаласы әкімдігінің "2015 жылғы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 1192 қаулысына келісім парағы
Тараз қаласының прокуроры
Б. Телеу
"30" желтоқсан 2014 жыл
Қазақстан Республикасы қорғаныс
министрлігінің "Жамбыл облысы
Тараз қаласының қорғаныс істері
жөніндегі басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Е. Абдуллаев
"30" желтоқсан 2014 жыл
Тараз қаласы әкімдігінің
2014 жылғы "29" желтоқсан
№ 1192 қаулысына қосымша
Ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 19.05.2015 № 440 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 01.06.2015 туындайтын қатынастарға таралады).
Ұйымдардың атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру (теңге)
2015 жыл
сұраныс
ұсыныс
1.
Тараз қаласы "Жасыл Ел-Тараз" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қаланы санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
51 274 жергілікті бюджет
700
700
2.
Тараз қаласы "Тұрғын үй" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қаланы санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
51 274 жергілікті бюджет
30
30
3.
"Жамбыл облысы Тараз қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы" Республикалық мемлекеттік мекемесі
Әскерге шақыру қағаз тарату үшін курьерлік көмек көрсету, көктемде (наурыз, сәуір, мамыр), күзде (қыркүйек, қазан, қараша)
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді жұмыс кестесі бойынша
51 274 жергілікті бюджет
30
20
4.
"Тараз қаласы әкімінің аппараты" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
51 274 жергілікті бюджет
20
20
5.
Тараз қаласының прокуратурасы
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
51 274 жергілікті бюджет
6
6
6
"Жамбыл облысы Төтенше жағдайлар департаменті Суда құтқару қызметі" мемлекеттік мекемесі
Шомылу маусымында азаматтардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді жұмыс кестесі бойынша
51 274 жергілікті бюджет
20
20
Барлығы

Об организации общественных работ на 2015 год
Постановление Таразского городского акимата Жамбылской области от 29 декабря 2014 года № 1192. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 января 2015 года № 2467
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" в целях организации общественных работ для безработных, акимат города Тараза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организации, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата города Тараза" (Г. Олжабаева) обеспечить организацию общественных работ в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кужаеву Маржан Торекуловну.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 5 января 2015 года.
Аким города Н. Календеров
Лист согласования на Постановление акимата города Тараз от 29 декабря 2014 года № 1192 "Об организации общественных работ на 2015 год"
Прокурор города Тараз
Б. Телеу
"30" декабря 2014 год
Начальник республиканского
государственного учреждение
"Управление по делам обороны
города Тараз Жамбылской области"
Министерства обороны Республики Казахстан
Е. Абдуллаев
"30" декабря 2014 год
Приложение к постановлению
акимата города Тараз
от "29" декабря 2014 года № 1192
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата города Тараз Жамбылской области от 19.05.2015 № 440 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 1 июня 2015 года).
Наименование организации
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников и источники их финансирования (тенге)
2015 год
спрос
предложение
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Жасыл Ел-Тараз" города Тараза
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение города
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
51 274
местный бюджет
700
700
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Тұрғын үй" города Тараза
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение города
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
51 274
местный бюджет
30
30
3
Республиканское государственное учреждение "Управление по делам обороны города Тараза Жамбылской области"
Оказание курьерской помощи по разноске призывных повесток, весной (март, апрель, май), осенью (сентябрь, октябрь, ноябрь)
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
51 274
местный бюджет
30
20
4
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима города Тараза"
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
51 274
местный бюджет
20
20
5
Прокуратура города Тараза
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
51 274
местный бюджет
6
6
6
Государственное учреждение "Водно-спасательная служба Департамента по чрезвычайным ситуациям Жамбылской области"
Обеспечение безопасности граждан в купальный сезон
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
51 274
местный бюджет
20
20
Всего