Басым ауылшаруашылығы дақылдарының тізбесін және субсидиялау нормаларын белгілеу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2014 жылғы 22 шілдедегі № 37/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 шілдеде № 2701 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 маусымдағы № 32/07 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 12.06.2015 № 32/07 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 575 "Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауылшаруашылық дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарын субсидиялау қағидасын бекіту туралы"  қаулысына сәйкес, Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Төмендегі:
1) басым ауылшаруашылығы дақылдарының тізбесі осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес;
2) көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзуге қажеттi жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Басым дақылдардың тізбесін, субсидиялар нормаларын, субсидияланатын тыңайтқыштар мен гербицидтердің түрлерін белгілеу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2013 жылғы 24 маусымдағы № 40/07  қаулысының (2013 жылдың 2 тамызында № 2378 Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2013 жылғы 17 тамыздағы № 141-142 (21 547) "Орталық Қазақстан" және 2013 жылғы 17 тамыздағы № 116 (21 449) "Индустриальная Караганда" газеттерінде жарияланған) күші жойылсын деп танылсын.
3. "Басым ауылшаруашылығы дақылдарының тізбесін және субсидиялау нормаларын белгілеу туралы" қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі                  Н. Әбдібеков
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мамытбеков

Об установлении перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и норм субсидий
Постановление акимата Карагандинской области от 22 июля 2014 года № 37/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 июля 2014 года № 2701. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 12 июня 2015 года № 32/07
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 12.06.2015 № 32/07 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2014 года № 575 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить нижеследующее:
1) перечень приоритетных сельскохозяйственных культур согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) нормы субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
2. Признать утратившими силу постановление акимата Карагандинской области от 24 июня 2013 года № 40/07 "Об установлении перечня приоритетных культур, норм субсидий, видов субсидируемых удобрений и гербицидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2378 от 2 августа 2013 года, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 17 августа 2013 года за № 141-142 (21 547), "Индустриальная Караганда" от 17 августа 2013 года за № 116 (21 449).
3. Контроль за исполнением постановления "Об установлении перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и норм субсидий" возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области                Н. Абдибеков
СОГЛАСОВАНО
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мамытбеков