2014 жылға арналған "Сәтбаев қаласының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаттары есебінен техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сонымен қатар қажетті сараптамалар жүргізуді қаржыландыру жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық жобалар мен концессиялық жобалар тізбесін бекіту туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 11/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 тамызда № 2721 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 26 ақпандағы "Бюджеттiң атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесiн бекiту туралы" № 220 қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 3 қарашадағы № 1283 "Қарағанды облысының Жезқазған, Сәтпаев қалалары мен Ұлытау ауданын әлеуметтік - экономикалық дамытудың 2012 - 2017 жылдарға арналған кешенді жоспарын бекіту туралы" қаулысына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға арналған "Сәтбаев қаласының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу" 008 бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаттары есебінен техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сонымен қатар қажетті сараптамалар жүргізуді қаржыландыру жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық жобалар мен концессиялық жобалар тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары А.А. Кимге жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімнің м.а
А. Ким
Сәтбаев қаласы әкімдігінің

Об утверждении перечня бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Отдел экономики и финансов города Сатпаев" на 2014 год
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 2 июля 2014 года № 11/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 августа 2014 года № 2721.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания", постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 ноября 2011 года № 1283 "Об утверждении Комплексного плана социально-экономического развития городов Жезказган, Сатпаев и Улытауского района Карагандинской области на 2012 - 2017 годы" акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 008 "Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико - экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов" государственного учреждения "Отдел экономики и финансов города Сатпаев" на 2014 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Ким А.А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима
А. Ким
Утвержден
постановлением акимата
города Сатпаев

2014 жылдың 2.07
№ 11/01 қаулысымен
бекітілген
2014 жылға арналған "Сәтбаев қаласының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу" 008 бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаттары есебінен техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сонымен қатар қажетті сараптамалар жүргізуді қаржыландыру жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық жобалар мен концессиялық жобалар тізбесі
№ т/б
Жоба атауы
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың технико-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізуді қаржыландыру көлемі (мың теңге)
Жергілікті концессиялық жобалардың технико-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізуді қаржыландыру көлемі (мың теңге)
концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеуді қаржыландыру көлемі (мың теңге)

от 2.07.2014 года
№ 11/01
Перечень бюджетных инвестиционных и концессионных проектов,
финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико - экономических обоснований которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 008 "Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико - экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов" государственного учреждения "Отдел экономики и финансов города Сатпаев" на 2014 год
№ п/п
Наименование проекта
Объем финансирования разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов (тысяч тенге)
Объем финансирования разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований концессионных проектов (тысяч тенге)
Объем финансирования консультативного сопровождения концессионных проектов (тысяч тенге)

494/108/000/159
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
1
Сәтбаев қаласында индустриялық паркін құру жобасының технико-экономикалық негіздемесін әзірлеу
10 000
0
"Сәтбаев қаласының кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі" мемлекеттік мекемесі бойынша барлығы
10 000
0
0
458/108/000/159
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
2
Сәтбаев қаласында Кеңгір су қоймасынан келетін ауыз суды тазарту үшін тазарту құрылыстарын салу жобасының технико-экономикалық негіздемесін әзірлеу
10 000
0
"Сәтбаев қаласының тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі бойынша барлығы
10 000
0
Барлығы
20 000
0
0

494/108/000/159
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
Разработка или корректировка технико - экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
1
Разработка технико-экономического обоснования проекта "Создание индустриального парка в городе Сатпаев"
10 000
ВСЕГО по государственному учреждению "Отдел предпринимательства и промышленности города Сатпаев"
10 000
0
0
458/108/000/159
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
2
Разработка технико-экономического обоснования проекта "Строительство очистных сооружений для очистки питьевой воды поступающей из Кенгирского водохранилища в городе Сатпаев"
10 000
0
ВСЕГО по государственному учреждению "Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Сатпаев"
10 000
0
0
ИТОГО
20 000
0
0