Сәтбаев қаласы әкімдігінің "Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін мамандар лауазымдарының тізбесі туралы" 2010 жылғы 15 қаңтардағы № 01/09 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2014 жылғы18 қарашадағы № 21/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 желтоқсанда № 2877 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 ақпандағы N 05/04 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 ақпандағы N 05/04 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 15 қаңтардағы № 01/09 "Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін мамандар лауазымдарының тізбесі туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-6-95 болып тіркелген, 2010 жылғы 27 қаңтардағы "Шарайна" газетінің № 7 (1768) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) қаулының тақырыбы мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесi туралы";
2) қаулының 1 тармағы мынадай редакцияда мазмұндалсын:
"1. Қалалық бюджет қаражаты есебінен лауазымдық жалақылары мен тарифтік ставкаларын жиырма бес пайызға көтеруге құқығы бар Сәтбаев қаласы аумағының шекарасы шегінде азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесi қосымшаға сәйкес белгіленсін.";
3) қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қаласы әкімнің м.а.
А.А. Ким
"Келісілген"
Сәтбаев қалалық мәслихатының
хатшысы
Т.И. Хмилярчук
2014 жылғы 18 қараша
Сәтбаев қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 14 қарашадағы
№ 21/01 қаулысына
қосымша
Сәтбаев қаласы әкімдігінің
2010 жылғы 15 қаңтардағы
№ 01/09 қаулысына
қосымша
Қалалық бюджет қаражаты есебінен лауазымдық жалақылары мен тарифтік ставкаларын жиырма бес пайызға көтеруге құқығы бар Сәтбаев қаласы аумағының шекарасы шегінде азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесi

О внесении изменений в постановление акимата города Сатпаев от 15 января 2010 года № 01/09 "О перечне должностей специалистов, работающих в аульной (сельской) местности"
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 18 ноября 2014 года № 21/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 декабря 2014 года № 2877. Утратило силу постановлением акимата города Сатпаев Карагандинской области от 16 февраля 2016 года N 05/04
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Сатпаев Карагандинской области от 16.02.2016 N 05/04.
В соответствии с Трудовым кодексом Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Сатпаев от 15 января 2010 года № 01/09 "О перечне должностей специалистов, работающих в аульной (сельской) местности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-6-95, опубликовано 27 января 2010 года в № 7 (1768) газеты "Шарайна") следующие изменения:
1) заголовок постановления изложить в следующей редакции:
"О перечне должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности";
2) пункт 1 постановления изложить в следующей редакции:
"1. Определить перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности в границах территории города Сатпаев и имеющих право на повышенные должностные оклады и тарифные ставки на двадцать пять процентов за счет средств городского бюджета, согласно приложению.";
3) приложение к постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима города Сатпаев А.А. Ким
"Согласовано"
Секретарь Сатпаевского
городского маслихата
Т.И. Хмилярчук
18 ноября 2014 года
Приложение
к постановлению акимата города Сатпаев
№ 21/01 от 18 ноября 2014 года
Приложение
к постановлению акимата города Сатпаев
№ 01/09 от 15 января 2010 года
Перечень
должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
в границах территории города Сатпаев и имеющих право на повышенные должностные оклады и тарифные ставки на двадцать пять процентов за счет средств городского бюджета

1. Әлеуметтік қамтамасыз ету мамандарының лауазымдары:
күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер, әлеуметтік жұмыс жөніндегі маман.
2. Білім беру мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорынның басшысы және орынбасары (оның ішінде бірінші);
2) мамандар (бас, аға), оның ішінде: барлық мамандықтағы мұғалімдер, медициналық бике, кітапханашы, тәрбиеші, жетекші, барлық мамандықтағы инженер, барлық атаудағы техниктер, аудармашы, бағдарламашы, бухгалтер, іс жүргізуші, экономист, зертханашы, оқытушы, хатшы-машинист.

1. Должности специалистов социального обеспечения:
социальный работник по уходу, специалист по социальной работе.
2. Должности специалистов образования:
1) руководитель и заместитель (в том числе первый) руководителя государственного учреждения и казенного предприятия;
2) специалисты (главные, старшие), в том числе: учителя всех специальностей, медицинская сестра, библиотекарь, воспитатель, вожатый, инженер всех специальностей, техники всех наименований, переводчик, программист, бухгалтер, делопроизводитель, экономист, лаборант, преподаватель, секретарь-машинист.