Шахтинск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 6 сәуірдегі ІІІ сессиясының № 789/3 "Тiркелген жиынтық салықтың бiрыңғай ставкаларын белгiлеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының V шақырылған XXVIII сессиясының 2014 жылғы 9 шілдедегі N 1045/28 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 31 шілдеде № 2705 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 10 мамырдағы № 1515/21 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 10.05.2018 № 1515/21 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының ІІІ сессиясының 2012 жылғы 6 сәуірдегі № 789/3 "Тіркелген жиынтық салықтың бірыңғай ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-8-110 тіркелген, 2013 жылғы 25 мамырдағы № 21 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетiлген шешiмнің қосымшасы осы шешiмнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы
Ж. Мамерханова
Мәслихат хатшысы
Ә. Сатова
КЕЛІСІЛДІ
"Шахтинск қаласының
кәсіпкерлік және өнеркәсіп
бөлімі" мемлекеттiк
мекемесінің басшысы
Л. Буравко
2014 жылғы 09 шілде
Қалалық мәслихаттың
2014 жылғы 09 шілдедегi
XXVIII сессиясының

О внесении изменения в решение III сессии Шахтинского городского маслихата от 6 апреля 2012 года № 789/3 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение XXVIII сессии V созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 9 июля 2014 года N 1045/28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 31 июля 2014 года N 2705. Утратило силу решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 10 мая 2018 года № 1515/21
Сноска. Утратило силу решением Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 10.05.2018 № 1515/21 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение III сессии Шахтинского городского маслихата от 6 апреля 2012 года № 789/3 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-8-110, опубликовано 25 мая 2013 года в газете "Шахтинский вестник" № 21), следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии
Ж. Мамерханова
Секретарь маслихата
А. Сатова
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел предпринимательства
и промышленности города Шахтинска"
Л. Буравко
09 июля 2014 года
Приложение
к решению XXVIII сессии
городского маслихата
от 09 июля 2014 года